web analytics
קטגוריות
טלויזיה

ג'ק באואר בערבות רוסיה: הצעה לעונה ה-11 של סדרת "24"

הצעה לעונה חדשה של סדרת "24" המבוססת על אירועי היום ברוסיה ואוקראינה.

עובדים עכשיו על העונה ה-11 וככל הנראה האחרונה בהחלט של סדרת הטלויזיה "24" עם קיפר סטרלנד בתפקיד ג'ק באואר הסוכן החשאי. בסיום העונה התשיעית ב-2014 הוא נשלח למאסר לבית כלא ברוסיה לאחר שנסה ללא הצלחה לחסל את פוטין.

( היתה מאז גם עונה עשירית 24: Legacy

ב-2017 אבל ג'ק באואר לא הופיע בה כלל מאחר שהוא בכלא ברוסיה

באואר אגב כבר היה בבית כלא סיני קשוח במשך 20 חודשים בין עונה חמש לשש של הסדרה כך שהוא "ציפור כלא " וותיקה.

צפו בסצינה האחרונה של עונה 9 של "24 " Live Another Day (2

שבה באואר נשלח לרוסיה לרצות עונש מאסר בכלא רוסי :

אז מה מתוכנן לעכשיו?

ברור שהעלילה תהיה קשורה למלחמת רוסיה אוקראינה הסופר דרמטית .

שלחתי להפקה הצעה לעלילה לעונה. סיכויים קלושים ביותר שאפילו יסתכלו על זה( בהוליווד צריך סוכן).

אבל הנה תקציר:

עידכון חשוב :

מאז שפורסמה רשימה זאת בסוף מרץ 2023 שבה במקור תיארכתי את היום ל"1 באפריל "2023 התרחש "יום" מזכיר מאוד את זה שתואר בתסריט למטה שבו הבעלים של חיל צבא השכירים וגנר ,יבגני פריגוזין שהוא אכן הבסיס לדמות האוליגרך בסיפור ניסה להשתלט על מוסקווה וככל הנראה צבאו היגיע קרוב מאוד לשם לאחר שכבש את הערים רוסטוב ווורונז, אך לבסוף עצר ובתיווכו של של רודן בלארוס לוקשנקו ועבר לגלות בבלארוס.

נראה שאיך שהוא חזיתי את אירועי ה-24 ביוני 2023.

אי לכך אירועי היום משתנים מה-1 במאי ל24 ביוני 2023 והם כעת לא העתיד כפי שהיו כשנכתבו אלא בגדר היסטוריה.

הרקע לעונה

באואר כלוא מזה כמה שנים ( 9 שנים אם לדייק מאז העונה התשיעית שהוקרנה ב-2014) בבית כלא בסיווג ביטחוני גבוה ביותר אי שם במעמקי רוסיה.

זהו מאסר ארוך לאין ערוך מהמאסר בכלא הסיני שבו שהה "רק " עשרים חודשים עד ששוחרר בידי ממשלת ארה"ב למטרת ביצוע משימה חשובה ביותר בעונה שש של הסדרה.

איתו בתא נמצא אסיר פוליטי אלכסי שהורעל בידי השלטונות בעת סיור נמלט לחו"ל אבל חזר בניגוד לכל ההזהרות לרוסיה וכמובן הושלך מייד לבית הכלא לתא עם באואר.

באואר נאלץ להגן עליו מפני אסירים עויינים הנשלחים בידי הנהלת הכלא הרצחנית שמטרתה להביא למותו באיטיות של אלכסי.

בנתיים לכלא מגיעות שמועות על מבצע צבאי מיוחד שמתקיים באוקראינה.והמבצע מתמשך ומתמשך חולפת שנה ויותר והוא עדיין לא מסתיים .האסירים מדברים על כך והסוהרים ניראים עצבניים בגלל העניין.אבל מכים את כל מי שפולט מילה בעניין.

ביום ה-24 ביוני 2023 בשעה 1 בלילה מגיע לכלא אוליגרך מפורסם לשעבר אסיר באותו הכלא במשך שנים.

הוא הפך לאחר שחרורו למסעדן ידוע שהקים צבא שכירים פרטי. צבא השכירים לוחם באוקראינה.וכעת הוא זקוק לשכירים יותר מאי פעם. מתברר שבאוקראינה באיזור העיר בחמות מתנהל קרב גדול שלא היה כמוהו ויש שם צורך דחוף באסירים כלוחמים.

האוליגרך מעלה זשכרונות מתקופת שהותו בבית הכלא כאסיר. לאחר מכן הוא נואם בפני האסירים ומציע להם חיים חדשים וטובים יותר כשכירי חרב עטורי תהילה ,גיבורים של רוסיה החדשה.

בנתיים באואר מקבל הודעה מוצפנת מארה"ב. נשלחה יחידה לשחרר אותו ! נשיא ארה"ב זקוק לו בשביל משהו.

שעה 2:

האוליגרך מגיע לכלא במסוק פרטי. הוא מכנס את האסירים ומודיע להם שכל מי שמצטרף מיידית לצבא בבחמות יקבל שכר עצום ואם יחיה ישתחרר בתוך כמה חודשים.

האוליגרך פונה ישירות לבאואר ולאלכסי שהוא יודע היטב מי הם ( הוא זה שהכניס את אלכסי לכלא בהאשמות שווא) ומציע להם להצטרף לצבאו.

אם יסרבו הם ימותו בתוך 24 שעות בכלא.

שעה 3:

האסירים מתקבצים ונרשמים לקרב הגדול בבחמות.

באואר ואלכסי דנים בקדחתנות אם להצטרך אליהם .באואר מקבל הודעה שהיחידה הצבאית מארה"ב מתקרבת לכלא ,אבל היא נתקעת בדרך בידי שומרים של הכלא וסערה גדולה שמתקרבת.

שעה 4 :

מטוס גדול נוחת בשדה תעופה ליד הכלא ומתחיל להעלות את האסירים שמסכימים להילחם בבחמות.האולגרך דורש מבאואר ואלכסי לתת מיד את הסכמתם לחתום על החוזה ולעלות על המטוס לקרב בבחמות.בנתיים מגיעה לכלא קבוצה של 15 אנשים. מסתבר שיש להם סיווג הגבוה ביותר האפשרי.מסתבר שהם נשלחו בידי נשיא רוסיה עצמו.

שעה 5:

היחידה שנשלחה בידי נשיא רוסיה פונה לחדר שבו נמצא האוליגרך כשהם נכנסים לשם הם שולפים כלי נשק ויורים באוליגרך. מתפתח קרב יריות בין היחידה ושומרי ראשו הקשוחים של האוליגרך. באואר תופס אקדח מגופה של מישהו ומתחיל לירות על המחסלים.

שעה 6:

באואר ושומרי ראשו של האוליגרך מתגברים על קבוצת החמושים.הם תופסים את האחרונים שבהם שנשארו בחיים ומענים אותם.

לפני מותו בעינויים בידי באואר מודה השריד האחרון שהנשיא שלח אותם.

מתברר שזוהי יחידת מחסלים בשירותו של נשיא רוסיה שעוסקת בחיסול כל מי שהנשיא חושד בו או כועס עליו.וכעת היגיע תורו של האוליגרך שהנשיא זועם עליו על כשלונותיו בבחמות וחושש ממנו.

האוליגרך מחליט כעת לשנות את מטרותיו.במקום להילחם בבחמות הוא יתקוף בו זמנית במוסקווה ובקייב עם צבא השכירים שלו ויחסל בו זמנית את המנהיגים של אוקראינה ורוסיה.

שעה 7.

האוליגרך קורא לבאואר ולאלכסי ומציע להם עיסקה : הם יחסלו עבורו את נשיא רוסיה בבונקר שלו שמיקומו ידוע לאוליגרך בזמן שהוא שולח אנשים כדי לחסל את נשיא אוקראינה הנמצא ליד בחמות.ה הנשיא האוקראיני מתברר עסוק כעת בחלוקת מדליות ללוחמיו וזאת הזדמנות טובה לאוליגרך לחסל גם אותו ובכך לסיים את המלחמה הנמשכת כבר יותר משנה.

שעה 8.

היחידה הצבאית האמריקנית מגיעה לבסוף לבית הכלא .הם פותחים בקרב עם שומרי הכלא ועם אנשיו של האוליגרך. באואר מנסה לנצל את ההזדמנות ..אבל נכשל.אנשיו של האוליגרך לוכדים אותו שוב והוא מועלה על מטוס בדרך לבונקר של נשיא רוסיה.

מכאן האוליגרך מחליט לצאת לכבוש את העיר רוסטוב שבה יש מפקדה של הצבא הרוסי.

בו זמנית אנשיו של האוליגרך יוצאים לחסל את נשיא אוקראינה.

שעה 9

אנשי היחידה הצבאית האמריקנית מעונים בידי האוליגרך אבל עוד יחידה תוקפת כעת את הכלא. זוהי יחידה של צבא אוקראינה.

בנתיים אנשיו של האוליגרך מתקרבים למקום שבו שוהה נשיא אוקראינה מחלק מדליות לחיילים בצבאו הלוחמים בבחמות.הם מתכוננים לתקוף.

ההמשך יבוא .מתי שהוא …

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

תגובה אחת על “ג'ק באואר בערבות רוסיה: הצעה לעונה ה-11 של סדרת "24"”

מאז שפורסמה רשימה זאת בסוף מרץ 2023 שבה במקור תיארכתי את היום ל"1 באפריל 2023 התרחש "יום" מזכיר מאוד את זה שתואר בתסריט למטה שבו ההבעלים של חיל צבא השכירים וגנר ,יבגני פריגוזין שהוא אכן הבסיס לדמות האוליגרך בסיפור ניסה להשתלט על מוסקווה אך לבסוף עצר ובתיווכו של רודן בלארוס לוקשנקו ועבר לגלות בבלארוס.
נראה שאיך שהוא חזיתי את אירועי ה-24 ביוני 2023.
אי לכך אירועי היום משתנים מה-1 באפריל 2023 ל-23 ביוני 2023 והם כעת לא העתיד כפי שהיו כשנכתבו אלא בגדר היסטוריה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × 4 =