web analytics
קטגוריות
חזון ופוליטיקה

מדוע מן הראוי שהאיסלאם ישמיד את המערב

המקום :אתמול בבניין הספרייה הלאומית בירושלים שם ישבתי מבצע מחקר כשהוא
לידי נעצר בחור צעיר .
"סליחה אתה אלי אשד "?
כן איך אתה יודע ?
ראיתי אותך בטלוויזיה ואני מידי פעם גולש באתר שלך ,אני רוצה להגיד לך שאני מאוד אוהב את ספרי פטריק קים וסטלגים  .
תודה ומה אתה עושה ?
אני עושה עבודת דוקטורט על התפתחות האיסלאם הקיצוני .
האומנם זה מעניין ואיך אתה מעריך את עתידו ?
או יש לו סיכוים טובים שהוא ישמיד אותם במערב אבל זה באמת לא יהיה אסון גדול.
אותם ? אתה לא רואה את עצמך כחלק מאנשי המערב ?
בהחלט לא אני ניטראלי , אני משקיף אובייקטיבי שאינו תומך באף צד. . .
למה אתה חושב שזה לא יהיה אסון גדול אם האיסלאם ישמיד את המערב. ?
נו תסתכל סביבך ,אנשי המערב הם מנוונים הם דגנרטים "בטטות" שיושבות מול הטלוויזיה כל הזמן בזמן שהם מוצצים את דמו ואת לשדו של העולם השלישי,למען תענוגותיהם .. אנשי המערב הם ישויות מנוונות שכבר לא תורמת יותר לתרבות אז מן הראוי שיוחלפו בעמים חזקים ונמרצים יותר . ..
וזה מקובל עליך מה שהאיסלאם הקיצוני עושה לשלוח את אנשיו להתפוצץ בכל מיני מקומות ועל מנת להשמיד המוני אנשים נשים וילדים שלא עשו להם דבר ? .
לא אסון גדול גם כך יש יותר מידי אנשים על כוכב הלכת הזה ,לא יזיק בכלל אם יטואטאו עוד כמה מיליוני אנשי מערב מבזבזי משאבים ויפנו את המקום לאנשים תקיפים ופעילים יותר כמו אנשי האיסלאם . זה מה שנקרא "ניקוי אורוות ".
מעניין ומה שמך ?
בו  לא נזכיר את שמי אם אתה תזכיר את זה באיזה מקום אני אכחיש הכל . אבל תדע שיש עוד הרבה שחושבים כמוני .

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

9 תגובות על “מדוע מן הראוי שהאיסלאם ישמיד את המערב”

ועכשיו כל שנותר לבדוק אצל החכם המחוכם הזה הוא מה תהיה עמדתו ברגע שנציג צעיר ובוטח של האסלאם הקיצוני ישמיד כמה מקרוביו, חבריו ומכריו שלו עצמו. מעניין אם יספיד אותם באמירה שהיו בטטות מנוונות, מצצו את לשדו של העולם השלישי ולכן נגזר עליהם למות מוות צודק. אולי יחקוק על מצבת קברו של אחד מהם את המלים "בזבז משאבים ומת מוות צודק במהלך ניקוי אורוות".
מעניין איך הוא מלביש את הסטריאוטיפ הרצחני שלו על עצמו: לבן, חי במדינה מערבית, פועל בתוך חברה שאותה מעוניין האסלאם להשמיד.

טיפשים יש בכל מקום. הבעייה היא שטיפשים מסוגו של אותו אדם יעבירו אחר כך קורסים לילדינו באוניברסיטה.

מתו כבר 200 אלף בעירק בזכות אוריינטליסטים נאו ליברלים כמוהו, אז זה הגיוני. על כל פנים אין מה לקחת ברצינות טיפוסים בסגנון מלחמת המזרח במערב, המלחמה הזו היא כמעט חד צדדית.

הוא חלק מהשנאה האיומה למערב, ולא חלק נייטרלי כפי שהוא דואג בשיחתכם להבהיר.
כדאי שתעביר פרטים עליו אם יש לך למשטרה
וכדאי שיבדקו אם בשם המחקר האקדמי הוא לא מסיט
לרצח.
לא מספיק לכתוב על זה בבלוג, צריך לעשות עם זה גם משהו.

כל מיני אידאולוגיות צעירות ודינמיות, שהיו אמורות לבלוע אותו מזמן, כבר הספיקו להזדקן ולהתפורר בעצמן – פאשיזם, קומוניזם.

המערב חלש רק מבחוץ.

הבחור הזה ורבים כמוהו מפינות אפלות של הקשת הפוליטית(אנרכיסטים שמאלנים קיצונים, אנטי-גלובליסטים, נאו-נצים וכו).
השונאים כל כך את המערב ואת תרבותו, הם הם התוצר המייצג של אותה "החברה המתנוונת", באיזה עוד משטר עם לא המערבי אפשר לפתח דוקטרינות שכאלו ולפתוח יותר מדי את הפה?
הרי זה ידוע מזמן שרוב רובם של ה"מהפכנים" וה"דואגים" למעמד הפועלים עם העולם השלישי, הם ילדים מבתים לבנים מבוססים שאת העוני רואים רק בטלויזיה ורגליהם בחיים לא דרכה באזור התעשייה.
עם קצת נתעמק בהיסטוריה של המהפכות הגדולות נראה שדווקא סוג זה של אוכלוסיה היה הראשון לחיסול על אף תמיכתו האידאולוגית ברודנים החדשים.

המיזנתרופיה של אנשים כאלה כ"כ קיצונית, שבקושי אפשר לאתר בדבריהם את האידאולוגיה שהם מנסים להשתמש בה ככיסוי. זה נשמע כמו רטוריקה של מתבגר עלק-מרדן יותר משל אדם בוגר ושקול.
הזלזול הטוטאלי הזה בחיי אדם כדבר שיש לו ערך היא הרבה מעבר לדיעה פוליטית או חברתית, היא תפיסת עולם. והיא לא מתיישבת בשום צורה עם הנסיון לשדר דאגה לגורל חיי אדם באותו עולם השלישי שלשדו נמצץ ע"י המערב. רגישות לסבל אנושי לא באה ונעלמת בהתאם לשיוכו האתני או הגיאוגרפי של הסובל.
זה אותנטי כמעט כמו הנסיון לשכנוע עצמי ש"אני נייטראלי, משקיף אובייקטיבי".

אני חושב שאולי אותו אדם רצה קודם כל לזעזע אותך, אלי, ושיש לקחת את דבריו הפרובוקיביים בקונטקסט הזה. מה שבטוח שהוא הצליח לסחוט תשומת לב ומאחורי התגובות האינטלקטואליות המצוינות שנשמעו כאן מסתתרת חרדה אמיתית מהדברים שאותו אדם השמיע וחשף ובהחלט יש עוד אנשים שחשים כמוהו כפי שהוא בעצם אמר. יחד עם זאת, אינני חושב שהפיתרון הוא משטרה כפי שאחד הכותבים הציע , מכיוון שדה-לגיטימציה של המחנה של אותו אחד מרבים, תספק סיפוק רגעי בלבד אך לא תפתור את הבעייה מהשורש. כרגיל דושיח ותקשורת והקשבה עדיפים בעיני אבל אולי אני מאותם חסידי השלום השוטים שמרבים לנאצם במרחב הוירטואלי.
כל טוב
אייבי

נ.ב. הנושא הזה שהעלית, אלי , הוא מאוד מענין וטעון . מבקש שתמשיך לתקוף אותו מזויות שונות. בברכת יישר כוח. אייבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

7 + seventeen =