web analytics
קטגוריות
תרבות

האם אתה מוכן להיות העבד שלי ?

הגבירה ,דמות ידועה מאוד בחוגי קהילת הסאדו מאזו ובמועדון הדאנג'ון של חברי קהילה זאת  ומן הצד משוררת התקשרה אלי במפתיע לפני כמה ימים והציעה שניפגש לשתות קפה ואולי לראות סרט ביחד .
אמרתי "למה לא " ? אני מכיר אותה שטחית מזה שנים ,היא השתתפה בעבר באירוע שאירגנתי ויש לי סימפטיה למאמציה בפירסום שירה.מלבד זאת היא בחורה נאה למדי .
הלכנו לראות סרט ,הסרט " יוקרה " הוא מומלץ מאוד למעשה כמעט חובה לצפייה . לאחר הסרט אגב שתייה על כוס קפה הגבירה בידרה אותי בסיפורים על עבדיה השונים ועל מה שהם עוברים תחת ידיה .זה כמסתבר כולל מלבד הצלפות באותו כלי ישן ופרימיטיבי השוט גם טיפולים שונים ומתוחכמים יותר בשעווה לאחרונה, היא התוודתה, היא החלה להתנסות בכלי חדש דילדו דמוי איבר מין גברי ומקפידה להבקיע עימו את בתוליהם של גברים שונים שאותם היא פוגשת בדנג'ון .
"אבל תבין כל קשר אישי ביננו הוא בדאנג'ן בלבד מחוץ לדאנג'ון אני לא פוגשת אותם".
"תגידי למה שמישהו ירצה בכלל להיות עבד שלך ?"
"תתפלא אנשים אוהבים את זה .אתה יודע כמה אנשים רוצים להיות עבדים או שפחות שלי ולא היסכמתי? אצלי צריך לעבור קודם תקופה של בחינה שבה העבד מראה את נכונותו לציית לי בכל לפני שאני מאשרת שאני רוצה להיות הגבירה שלו".

מכאן הגבירה עברה לתיאורי מפורט של קהילת הסאדו מאזו קהילה שבעיני היא עוד קבוצה ביזארית אחת מני רבות שאני מכיר ( ולמען האמת גם לא המוזרה ביותר ) אבל בעיניה היא עולם ומלואו .

הגבירה חשפה שהיא "המלכה " הוותיקה ביותר של הקהילה ,כל השאר נשברות לאחר תקופה ונוטשות רק היא נשארה על כנה גם לאחר שנים בתפקיד . 

תגידי אי אפשר לנהל קשר ביננו שלא יתבסס רק על יחסי שולט נשלט  ?
לא. לא אצלי .אבל תדע שעשיתי במשך תקופה סויצ'ינג והתנסיתי על בשרי במשך חודש בכל מה שהעבדים עוברים אבל עכשיו אני שוב גבירה גאה.
תשמעי נהניתי מהסרט והפגישה אבל אי אפשר לדבר גם על דברים אחרים מלבד   שולט נשלט ? עם כל הכבוד זה קצת חדגוני. 
היא הסבירה :תראה עם הקשר ביננו ימשך אני חושבת שאתה תראה את הדברים בצורה שונה .אתה תבין שלהיות עבד זה להיכנס לעולם חדש זה כמו לקבל "הארה".
הגבירה מסבירה :היה לנו קשר טוב בעבר ונהניתי ממנו וחשבתי שיהיה מעניין אם נחדש אותו על בסיס קצת שונה .הכל כמובן בהסכמה הדדית בין מבוגרים

נו עכשיו הסיבה ליוזמה מתבהרת.  
. גבירה אני לא מעוניין להיות עבד של אף אחת לא שלך ולא של מישהי אחרת  .יש לי יותר מדי דברים יותר מעניינים לעשות בחיי .
הגבירה : אתה יודע כמה בחורים אני היכרתי שאמרו לי שהם לא מוכנים להיות עבדים וזה לא יעלה על הדעת והיום הם העבדים שלי . תדע לך משלב מסוים כשאתה ניכנס זה כבר בלתי אפשרי לצאת מזה זה משתלט לך על החיים .

גבירה כל זה מעניין מאוד אבל אני לא רוצה להיות העבד שלך .
הגבירה תוקעת בי מבט ארוך  כמעט נעלב :.אם תרצה להמשיך בקשר עימי תצטרך להמשיך בכללים שלי בלבד.
.נו עכשין הדברים ברורים .
ליוויתי אותה לתחנת האוטובוס .היא המשיכה ספרה לי על מערכות היחסים שלה עם עבדיה כולל אחד שהוא לא רק עבד הוא גם ידיד .
"איך מישהו יכול להיות גם עבד וגם ידיד ? זאת לא סתירה ?
לא אצלי הכל אפשרי .כמו שאתה תגלה בעצמך.אם תחליט לעזוב את הואנילים ותהפוך לעבד.
אני מוותר על התענוג .תודה .


אבל יש להודות שערב מעניין כמו זה לא עברתי במשך זמן רב.

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

7 תגובות על “האם אתה מוכן להיות העבד שלי ?”

אני אשלח אותה לטיפול קצר אצל חבר שלי מיקו ותוך שעתיים היא כבר מתחילה לעשות ספונג'ה ובישולים אצלו בבית (כולל קובה, סביח ושאר פינוקים). אם אתה רוצה רוצה אלי, נחזיר לך אותה אחרי הטיפול והיא תעשה לך כביסה ונקיונות כמו טטלה.

דוד שלי עם הדילדו שלו יבקע לכווולכם את הבתולים, בלי הבדלי מין או היררכיה אדון, עבד, קיבל אתר ברשימות או לא קיבל אתר.
תחשוב על זה מהנקודה הזאת: המשחקים האלה יכולים לחזק אותך לקראת המשחק האמיתי, שאף אחד אינו מקבל פטור ממנו. גם לא מיקו וצארלי מהתגובה שמעלי.

אני מוכן לשרת אותך ולהיות עבד שלך. אני יעשה לך עבודות ניקיון,ומסאז ברגליים,וליקוק רגליים כמו למלכה. אבל ארצה לקבל יותר פרטים עלייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

five + 11 =