web analytics
קטגוריות
כללי

סיכומו של מפגש חברתי

אני שמח לדווח שערב המפגש החברתי  שהיה אתמול היה המוצלח ביותר עד כה וגם בעל מספר המשתתפים הרב ביותר , נראה שמספר הבאים רק גודל מערב לערב. 
המיפגש האידיאלי  מבחינתי הוא לא זה שבו  הגברים יושבים ומקשקשים  על משחק הכדורגל של אתמול והבנות מחוות את דעתן על תבשילים שונים  או שהכל  מרכלים  על כוכבי תוכנית "כוכב נולד " וכיוצא בזה כמקובל במפגשים מאין אלו, אלא מפגש  המקביל במקצת לתוכנית "אפוסטרוף " הצרפתית שבה אנשים שונים בעלי תחומי עניין שונים ומגוונים,נניח מומחה למלחמת העולם השנייה ביחד עם מומחה לבישול ומומחה לריגול יושבים ומדברים זה עם זה וכל אחד תורם משהו מהמומחיות שלו גם בדיונים על נושאים שלכאורה אינם קשורים כלל.

בערב הזה התקרבנו מאוד לכך .היו שם מורה לילדים אוטיסטיים ,איש מחשבים העוסק בפיתוח אתר מסוג חדש לפנויים פנויות , מפיקה לשעבר ומומחית לרפואה אלתרנטיבית שביצעה עלינו תרגילים של דמיון מודרך ,אסטרופיזיקאי ,אמנית , סופרת ועוד כמה וכמה אנשים . והערב כלל לא רק שיחה אלא גם כמה תרגילים ב"הפעלת "המשתתפים בניסיון להבין משהו על אופיים במהלך התרגיל .
בקיצור ערב מרתק .
ידידה  שהשתתפה בערב היציעה לי לארגן ערבים כאלה גם לבני גילאים מבוגרים יותר והעירה שדווקא אצלם יש את הביקוש הגבוה ביותר לכך. ויכול להיות שעוד נעשה גם ערב כזה, .
בכל אופן ההצלחה של הערבים האחרונים היא כזאת שנראה שנעשה אותם כעת לפחות פעם בחודש . הערב הבא יהיה ככל הנראה בעוד שלושה שבועות .

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

5 תגובות על “סיכומו של מפגש חברתי”

הייתי אמורה להגיע למפגש האחרון אבל רגע לפני שיצאתי את הבית "השתפנתי". אני בחורה חברותית מאוד ואין לי בכלל בעיה של יצירת קשר שיחה עם "זרים" אבל משום מה הפעם החשש השתלט עליי- got the best of me.
שמחתי לשמוע שהמפגש היה חיובי ומהנה והצטערתי שלא הגעתי… אז איך מתגברים על הבושה?

שבוע טוב
מאיה

היי מאיה. אני הייתי בין הנוכחים בפגישה והיה באמת נחמד. איך מתגברים על הבושה? תחשבי שאת הולכת להרצאה בנושא מסויים ואז את רק באה לשמוע הרצאה.. עוד אפשרות- שכנעי אחת מחברותייך
(הפנויות) להצטרף אלייך ואז אולי יקל עלייך. מה דעתך?

שמישהו יבוא למפגש כזה עם תחושה שהוא הולך לשמוע רק עוד הרצאה .
כי זה רחוק מאוד מהאמת ורק יחסל עוד יותר את החשק לבוא ,מי רוצה בימינו לבזבז שעתיים על שמיעת הרצאה יבשה?
אני מציע למי שחוששת לבוא לראות את זה כך במפגש הזה יש לה אפשרות לשוחח עם אנשים מעניינים מאשר בכל מפגש רגיל בפאב או בדיסקוטק ששם השיחות הן צפויות ובנאליות לחלוטין (בנוסח עדות "אני מכיר אותך מאיזה שהוא מקום ?
?
"אני עובדת בחברת הטלפונים סוני "

"?אצלי או אצלך "
וזה מסתכם פחות או יותר בזה
)
נכון שזה מה שרוב האנשים גם מחפשים אבל אנחנו פונים לאחוז הקטן שמחפשים משהו יותר מזה.

תודה לכולם על התשובות.
אני באמת אנסה לשכנע חברה לבוא איתי אבל אני בספק רב, הן לא ממש "זורמות" (מצטערת על בחירת המילים), חוצמזה, אני מאמינה שאם אני אבוא עם מישהי אז רוב הסיכויים שאני פחות "אקפוץ למים".
ארז- תודה רבה על השיר…

מבטיחה (להשתדל) להגיע למפגש הבא
סוף שבוע נעים לכולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four + thirteen =