web analytics
קטגוריות
כללי

הודעה שמיועדת לפנויים/פנויות בלבד

היגיעה זמנה של הודעה שאותה אני מפרסם כאן באופן קבוע ומיועדת לפנויים פנויות בלבד, חובבי שיחה ותרבות  שקצה נפשם  מהאירועים הרגילים שבדרך כלל מספקים  בימים אלו לפנויים /פנויות: ( ועם הנשואים והנשואות הסליחה ) :

 

את/ה   בגילאי 25-45? מעוניין  בקשר עם אנשים איכותיים שלא מכורים רק למשחקי כדורגל בטלוויזיה ולפאבים?את/ה אש/ת שיחה  ולא מוצא/ת עם מי ועל מה לדבר ?

 את/ה מוצא/ת שנמאס לך מכל האירועים  הרגילים שבהם יש  רק ריקודים על רקע מוזיקה צרחנית ולא שום דבר אחר? שהם כבר באמת יצאו לך מהאף?

 את/ה מוצא/ת שחוג מכרייך מצומצם  ומוכר עד לעייפה וזקוק  לריענון מסויים או מאסיבי  ומן הראוי להרחיבו ? בקצרה    את/ה מחפשת אנשים כמוך ? לאור המחסור במיגוון גדול באמת של אפשרויות בילוי לקבוצת פנויים פנויות החלטנו לנסות משהו קצת שונה .

 קבוצת אקדמאים איכותיים ופנויים תשמח לצרף אותך אליה למפגשים על בסיס קבוצתי שיכללו שיחות בכל נושא מעניין שאפשר להעלותו על הדעת כמו   אמנות  ,אהבה , פוליטיקה וענייני דיומא , מדע ,שירה  וכל נושא מעניין אחר שיעלו המשתתפים .ואפילו יכללו מידי פעם משחקי חברה והפעלות מסוגים שונים . 

אנחנו נפגשים ביום שבת זה השני בספטמבר ב-8 בערב. למפגש שכל כולו מוקדש לאמנות הנשכחת מעט בימים אלו של  שיחה קבוצתית.

 למי שמעונינ/ת   להשתתף,  פנו  לקבלת פרטים ל:

 oferab@walla.co.il   עופר

או

elieshe@zahav.net.il   אלי

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

7 תגובות על “הודעה שמיועדת לפנויים/פנויות בלבד”

לאלי ולעופר
הרעיון מעולה, אבל….מה לגבי קבוצה נוספת של עד 60? נחמד שאתם צעירים ויזמים טובים, אבל למה להוציא החוצה אותנו, המבוגרים יותר. גם לנו יש "עדיין" מה לאמר!
שיהיה לכם בהצלחה ואחריה נא חישבו גם על הקבוצה השנייה. בנות עד 55, בנים עד 60. ואז….תגיע בקשה לקבוצה שלישית….כי – כולנו חכמים, כולנו נבונים והעולם לא שייך רק לצעירים!

לצערנו בסופו של דבר הקבוצה מיועדת למטרות אנוכיות של הכרות עם אנשים בקבוצות הגיל שלנו.אבל מן הסתם בהמשך יוקמו גם קבוצות לגילאים מבוגרים יותר.

מה הקטע של נשים עד גיל שצעיר ב-5 שנים מהגברים? עד גיל 55 זה בסדר ובגיל 56 נשים מתחילות להרקיב בעוד גברים מרקיבים רק החל מגיל 61? סתם קלישאה תמוהה מהימים שמודעות היכרות היו מפרסמים בעיתון. רק חסר שהיית מוסיפה "אירופאי"…

אחר מסוג זה .
בסך הכל יושבים על כורסאות חבורה של אנשים גברים ונשים שהיגיעו ומשוחחים על כל מיני נושאים שהמארגנים או המשתתפים עצמם מעלים .
והשיחות יכולות להיות עמוקות מאוד או קלילות מאוד ולפעמים הן מתמשכות מפגישה לפגישה .
ולא לא צריך לשלם עבור כניסה למפגש כזה ,אבל כאשר המפגשים מתקיימים בבתים פרטיים וזה קורה מדי פעם מצפים שכל אחד מהמשתתפים יביא כיבוד כרצונו.

שקיבלתי ,לא איני יכול לפרסם כאן את מיקום הפגישה .אנחנו משתדלים לתהות קצת על קנקנו של מי שרוצה לבוא עד כמה שזה אפשרי ( שזה לא הרבה אבל יותר מלא כלום )

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

seventeen − 6 =