web analytics
קטגוריות
תקשורת

הנאצים השחורים

 

ידיעה בידיעות אחרונות חברי כת גזענית שחורה הסתובבו באיזור הרובע היהודי בפאריז  אחרי הצהריים חמושים באלות ביסבול ובאגרופנים כשהם צועקים "מוות ליהודים" "מוות ליהודים".
איש ממאות הנוכחים לא העז להתאמת עמם אם כי מדי פעם צעקו הבריונים האם יש כאן מישהו "מבית"ר או מהליגה להגנה יהודית ?
התברר שהמדובר בחברי קבוצת "טריבו –קיי הדוגלת בהפרדה בין לבנים ושחורים הרואים בלבנים ( ובראשם ביהודים ) גזע נחות ושטני בדומה לכת של לואיס פרחאן בארה"ב .הם תיעדו את פעולות ההפחדה שלהם באתר האינטרנט שלהם תחת הכותרת "היהודים מפוחדים ". הקבוצות האלו לבנות כשחורות זוכות בשנים האחרונות לפריחה עצומה הודות לרשת ותיאוריות הקונספירציה המטורפות השונות המופצות בה.
בקצרה נאצים שחורים שכל ההבדל בינהם ובין הנאצים הלבנים הוא רק בצבע עורם אבל לא באידיאולוגיה שלהם ,והם מעיזים לעשות דברים שהנאצים הלבנים כבר לא יעיזו לעשות יותר היום .
אכן הימים שבהם שיתפו יהודים ושחורים במאבק למען זכויות האזרח של הקהילה השחורה הם רחוקים מאי פעם.וכיום השחורים המדוכאים לשעבר מראים שהם יכולים לשרת את כוחות הרשע לא פחות מהלבנים.

ומה שמצער לא פחות שאלפי יהודים עמדו סביבם ולא העזו לעשות דבר כנגדם.
יש לי חשש שיהודי צרפת ואירופה יתקלו עוד הרבה פעמים באותם שחורים נאצים שסכנתם תלך ותגבר עם השנים..

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

10 תגובות על “הנאצים השחורים”

נכון צ'יקי יש חלאות יהודים אך מה להם ולנאציזם? לא הבנתי גם עד הסוף את העניין של נאצים שחורים. תנועות גזעניות קיימות לרוב חבל לצמצם את היכולת לומר עליהם משהו בכך שנהפוך את כולם לנאצים.

הספציפית של השחורים הנ"ל היא פחות או יותר זהה לאידיאולוגיה של המוסלמים השחורים בארה"ב שטוענת שהלבנים באופן כללי הם גזע נחות ושטני שבבוא היום יהיה צורך להשמידו בידי השחורים העליונים .
ולי זה נראה אידיאולוגיה נאצית לכל דבר רק בשינוי צבע להבדיל מאידאולוגיה גזענית "רגילה " שרק קוראת לסלק את אנשי
הצבע או הגזע השונה מבין העיניים אבל לא קוראת להשמדתם .

כן, אלה מהחמאס לדוגמא, שאם תקרא את אמנתם, קוראים להרוג יהודים רק משום שהם יהודים.
להלן הציטוט מתוך האמנה של החמאס:
תנועת ההתנגדות האסלאמית נושאת עיניה להגשים את הבטחת אללה, ככל שיארך הדבר, שהרי השליח [מחמד], תפילת אללה עליו וברכתו לשלום, אמר: "לא תגיע השעה [יום הדין] עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים, ו[אז] יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא [מאחורי], בוא והרגהו". ([חדית'] אשר מופיע אצל אל-בח'ארי ומסלם [23]).

שהיהודים לא עשו לשחורים כלום וגם ללבנים לא עשו כלום וגם לא לגרמנים שלפני מלחמת העולם השנייה לא עשו כלום
בכלל היהודים רק רצו לחיות את חייהם

אבל תקפו אותם בגזענות חסרת תקדים

אבל כשיש תרבות שמנסה באופן פעיל להשמיד אותנו
כשהם שולחים עלינו טילים
שהם אומרים מפורשות שירקו אותנו לים אם רק יוכלו
ואני קורא להשמיד את הפן הזה בתרבות שלהם
אז אני מחכה למשפט על זה…
ורוב הסיכויים שגם אשב על כך בכלא

סטאלין היה גאה…

אם יש משהו שקרוב לנאציזם הרי מדובר בחמאס, הג'יהאד, אל-קעידא, וממשלת איראן.
היהודים בסך הכל מתגוננים מפני ארגונים אלה,
הקוראים להשמדה כוללת של ישראל
.

שלום, קודם כול נראה לי ש היהודים אנים שונים בכלל מהנאצים הם השלטון היהודי מוכן לקחת את הצבא שלה ובמקום להילחם באוייבים הם מוכנים ורוצים להשמיד את כול מי שלא נראה להם לעין כמו: אם הצבע שלו הוא שחור ,לפי החוק הוא שווה לכול בן אדם אחר אבל בחיי היום יום אין סוף של גזענות בישראל והם היהודים עוד אומרים שהם העם המובחר על ידי אלוהים זה הכול בולשיט אלוהים עשה את כולם ואוהב את כולנו ואני מקווה שבאמת יום אחד כול מי שגזען רק קצת אפילו ימות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 − 8 =