web analytics
קטגוריות
תקשורת

אדולף היטלר חי קיים ומתבגר בעולם המוסלמי

 

הפרוטוקולים של זקני ציון המהדורה הערבית .אחת מני רבות .

במסגרת ראיון בעיתון "הארץ עם חברת הפרלמנט ההולנדי המוסלמית האמיצה עייאן הירסי עלי יש את הקטע הזה:

 

 עיתונאית "אם היינו יושבות ככה לפני 20 שנה, מה היית חושבת עלי?

הירסי עלי "בטח לא הייתי מאמינה שיהודייה, 'יהוד', יכולה להיות בחורה מקסימה וממושקפת"…. בהקשר של השאלה שלך, לא הייתי יכולה להאמין שאת נראית כמו בן אדם. למעשה, לא הייתי יכולה להאמין שאת בכלל בן אדם. 'יהוד' הוא לא בן אדם. היהודי הוא הרשע בהתגלמותו. היהודי הוא השטן. אני גם חושבת על שלוש הקללות הכי איומות שיכולת להשתמש בהן בעולם שלי. כל כך איומות, שאם היית רוצחת בגללן, האנשים סביבך היו מסוגלים לקבל את זה בהבנה. הקללות היו 'יהוד', 'שורי' ו'חניס'. 'שורי' הוא קומוניסט. 'חניס' הוא הומו".

 עיתונאית :יופי. אנחנו בחברה טובה. תארי לך מה חושב לעצמו עכשיו יהודי שהוא גם הומו וגם קומוניסט.

 עלי "כן. זה מצחיק, אבל זה אבסורד. אני גם נזכרת בעוד דבר מהתקופה שהייתי ילדה צעירה מאוד. המשפחה שלי הגיעה לריאד, לג'דה, בתחילת 'בום' הנפט באזור. אני זוכרת שהשלטונות בנו משאבת נפט ענקית. תהליך הבנייה התעכב והסתבך. כשהבנייה נגמרה סוף סוף, העובדים הורידו את המכסה של המשאבה וחיכו. אבל במקום הנפט שהמתינו לו כל כך הרבה זמן פרץ סילון מים. ואני זוכרת את אמא שלי אומרת לי: 'את רואה, היהודים עשו את זה עוד פעם'. אנחנו אולי יכולות לצחוק על זיכרון הילדות הזה כאן, בחדר, אבל למעשה אין פה שום דבר מצחיק. כי המחשבה הזאת מתפשטת בכל רחבי העולם המוסלמי, ומשתרשת במדינות בהן אנשים מעולם לא הכירו ולא ראו יהודים. אני חושבת שזהו דבר שאתם צריכים לשים אליו לב".

 עיתונאית :אני חייבת להבין את המחשבה הזאת, על היהודי, בצורה יותר מדויקת. אם אני לא בן אדם, מה אני? שטן בצורת אדם? חיה?

 עלי : "אני חושבת על זה יותר בהקשר של דימוי פנימי, לא חזותי. תחשבי עלי בתור ילדה. יותר ויותר אני שומעת מההורים שלי, מהסביבה שלי, שהיהודים, ה'יהוד', מביאים רעב, בצורת, מלחמות. יש להם הרבה כוח, ל'יהוד'. יש להם הרבה כסף. הם שולטים על העולם. כשהם שולטים על העולם הם יכולים להיראות נדיבים, אבל הם גם מפעילים נשק של רשע ופיתוי. מעל הכל, המשימה שלהם היא להסיט את המוסלמי מהדרך הנכונה. הם מנצלים אותנו בכל מיני דרכים איומות שיגרמו לנו להישרף בגיהנום. זאת היתה התמונה שהיתה לי בראש".

"אני חושבת שזהו דבר שאתם צריכים לשים אליו לב "אומרת עלי והיא צודקת שהרי בדיוק מעולם המחשבה הזה מהחוגים האנטישמיים המטורפים חובבי הקונספירציות של גרמניה ואוסטריה בראשית המאה העשרים יצאו לבסוף אדולף היטלר וחבורת עוזריו החולניים ,הימלר גבלס ,בורמן רוזנברג וכל השאר ועולמם הרוחני והתיאוריות המטורפות שלהם עוצבו בדיוק על ידי רעיונות מסוג זה שתיארה עלי . 

נראה לי שיש מקום לחשוש שההיטלר של העולם המוסלמי וחבר מרעיו כבר נולדו וזה בהחלט יכול להיות במקום שבו לא נתקלו מעולם ביהודים כמו סומליה  וברגע זה ממלאים את מוחם  ומטריפים עליהם את דעתם   ברעיונות קונספירציה מטורפים שונים ועם גרסאות שונות של "הפרוטוקולים של זקני ציון .".

 

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

2 תגובות על “אדולף היטלר חי קיים ומתבגר בעולם המוסלמי”

מצד שני, המקורות ההלכתיים שלנו, שתוארו במכתב שננעץ בחזהו של ואן גוך,שצוטט גם הוא בכתבה , גם הם מדאיגים. לא חסרים בארץ אנשים שיונקים את אותה שנאה גזענית בדיוק מהמקורת הדתיים שלהם- שלנו בעצם. הכל עניין של אינרפטציה וגישה דתית- אידאולוגית. צריך להילחם בה בין אם היא מופצת בחזות מוסלמית או יהודית.

הנה הקטע המצוטט מתוך הכתבה: "במסכת בבא מציעא כתוב: רק היהודים הם בני אדם. במסכת ברכות מכנים את הגויים אתונות. במסכת יבמות כתוב שכל הילדים הגוים הם חיות. בבבא קמא כתוב שליהודים מותר לשקר כדי להטעות את הגויים. רבי שמעון בר יוחאי אומר 'את הטוב שבגויים הרוג' (המשפט מופיע במכתב באותיות לטיניות בתעתיק עברי). בהנחה שאת אלופת זכויות האדם, ואחרי שהבאתי בפנייך את המידע הזה, עליך לבקש מאדונייך היהודים לאסור על לימודי התלמוד".

גם אנחנו מטפחים בשם היהדות כל מיני היטלרים קטנים, שמפנטזים על טראנספר, רצח חכ"ים ערבים, וכיו"ב, אפשר למצוא את חלקם במקומות כמו חברון, ואחרים במקומות כמו הכנסת

אתה בהחלט צודק ישנם כל מיני מקובלים שחולמים על השמדת או שיעבוד כלל המין האנושי שאינו יהודי וגם השמדת רוב היהודים בכלל זה .
אלו אכן עונים על כל סטראוטיפ אנטישמ קיים ומאשרים את כל הטענות של האנטישמים .
וראה בעניין את רשימתי "שנאת יהודים פרובוסלבית וקבלית "
http://www.notes.co.il/eshed/18493.asp
בכל אופן כדאי לזכור שלגבי כל ההערות התלמודיות שהובאו שם הם רק חלק זעיר ממיגוון דיעות שבוטאו בתלמוד ששם ניתן למצוא כל דבר חוכמה עילאית לצד דיברי טמטום כמו אלו .
ואלו אינם מחייבים לשום דבר.
וניתן למצוא מבגוון מקומות את היפוכם המוחלט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × 3 =