web analytics
קטגוריות
ספרות פופולארית

שנאת יהודים: פרובוסלאבית וקבלית

נטשה מוזגוביה מביאה בבלוג שלה ראיון עם האנטישמי המטורף נזארוב , אדם שדיעותיו מן הסתם יגרמו עוד אסון ליהודי רוסיה מאחר שהן מתפשטות בקרב הציבור הרוסי .

אבל אפילו בטירופו נזארוב לצערנו מבלי דעת לא טועה לחלוטין .

הוא מאשים את היהודים בשינאת המין האנושי לכאורה וברצון להשמיד את כל מי שאינו יהודי  האשמות מגוחכות לכאורה .

ובכן  לצערנו  בעולמנו המטורף הכל אפשרי. ומסתבר שישנם   מקובלים חוזרים בתשובה שאכן חושבים במונחים שנזארוב המטורף מייחס לכלל היהודים . ואלו רואים לא רק בשאר המין האנושי אלא גם בשאר היהודים ערב רב שיש להשמידו .

ראו את הדיון המצמרר הזה  באתר המנהיגות היהודית .

אין ספק שלמחבר הרשימה ולנאצים היה הרבה מה לאמר זה לזה .אני מתפלא על אנשי מנהיגות יהודית שהם הסכימו לפרסם את בליל השינאה הזה באתר שלהם. בסופו של דבר זה רק פוגע בהם.

נושא ה"ערב רב " שמותר מן ההלכה לפגוע בו ולהשמידו הוא בהחלט עליית מדרגה מסוכנת של כל המקובלים האלה ,אם כי בהחלט יש דברים דומים גם בפורומים אחרים מזה זמן ,אבל זאת לא נחמה.
חזיתי משהו מעין זה במאמר  לפני כמה שנים על הפצצה הגרעינית הישראלית שבו ובמקומות אחרים  דיברתי על הטירוף הנוגע לנושא "הערב הרב " שעלול לפרוץ אצל המיסטיקנים האלה ולהדביק רבים וטובים.האובססיה עם "הערב הרב " היא נאצית ממש ,מצער אותי  לראות עד כמה שצדקתי ולראות את האובססיה הזאת  אצל אנשים שמציגים את עצמם כיהודים ,כולם מטורפי קבלה.

הבעייה עם הקבלה והמיסטיקה שהיא עלולה לגרום  לאובססיה אידיאולוגית מטורפת מהסוג שאנחנו רואים ב"מאמר " הזה . אני חוזה  טירוף רצחני  אצל כל אותם אנשים שמקבלים את הטענות האלו כתורה מסיני ומ"ספר הזוהר הקדוש".
וחוששני שיש סבירות גבוהה שלא אתבדה.  
המיסטיקנים האלו  הם אנשים מסוגם של היטלר והימלר או פול פוט רוצח ההמונים הקמבודי אנשים שכל מי שהיכיר אותם סיפר עד כמה היו הגונים בחיהם הפרטיים אוהבי בעלי חיים וישרים וכו'. רק במסגרת מערכת חייהם ההגונה היו אכולים באמונה מיסטית אובסיסיבית  והיגיעו למסקנה שה"עובדות "( ובמקרה שלנו ספר הזוהר וכו') קובעות שעל מנת להציל את העולם יש להשמיד כך וכך מיליונים של אנשים "נחותים " או "שטניים " ,אנשים שאותם לא היכירו כלל ולא הייתה להם שנאה אישית אליהם. 

 האידיאולוגיה או האמונה קבעה שאין מה לעשות חובה להשמידם את כל הגברים והנשים והילדים את כל "הערב הרב" והם עשו זאת בתור מי שעושים את חובתם הנעלה למען האנושות בשם האמונה.

.
אני הייתי מציע לאנשי השב"כ   לקיים מעקב מדוקדק אחרי כל מי שמקבל את האמונה הפסיכוטית ב"ערב רב". האנשים האלה הם מראש מועדים לבצע כל פשע אפשרי.
הייתי מציע גם לכל קהילה שהם שייכים אליה להוקיע אותם מתוכה ,הם במילא הרי רואים את כל מי שמסביבם כערב רב שטני כך שהאסון לא יהיה גדול מבחינתו של אף אחד.

 

 

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

15 + twelve =