web analytics
קטגוריות
מיסטיקה ותופעות מוזרות

תולדות העולם על פי ברי חמיש

מומחה הקונספירציות הישראלי הידוע ביותר בארץ ובעולם ברי חמיש האיש שיצר את התיאוריה שרצח רבין היה תוצר של קונספירציה שלטונית נותן לראשונה ראיון מקיף על דיעותיו לגבי ההיסטוריה העולמית וחושף שרצח רבין הוא רק שלב נוסף בקונספירציה עולמית המתמשכת מזה מאות שנים.

 

מומחה הקונספירציות הישראלי הידוע ביותר בארץ ובעולם ברי חמיש האיש שיצר את התיאוריה שרצח רבין היה תוצר של קונספירציה שלטונית נותן לראשונה ראיון מקיף על דיעותיו לגבי ההיסטוריה העולמית וחושף  שרצח רבין הוא רק שלב נוסף בקונספירציה עולמית המתמשכת מזה מאות שנים.

מספר התיאורטיקנים של הקונספירציות כיום בישראל אינו קטן כלל. רבים מהם ניתן למצוא ברשת , והם כוללים נציגים פעילים ביותר ברשת כמו מיכאל שרון המאמין בקיומה של כת שטן מקיפת כל וכל יכולה בישראל ואיריס אידלבאום יער המאמינה  ומפרסמת בבלוג שלה שהתנועה הציונית לדורותיה עומדת מאחורי חליי האנושות .

כמה מהם אנשים ידועים למדי כמו איש העסקים מ"פיקנטי " משה בדש שחיבר כמה ספרים כמו "השיטה" ו"העלוקות " שהופיעו בהוצאת הספרים שלו "עם אובד " שבהם האשים ארגונים ממשלתיים ועסקיים שונים בקונספירציות כנגד האזרח.
אולם דומה שאין בארץ אף מומחה קונספירציות שמתפרש על תחומים כה רחבים וזוכה לפרסום בינלאומי בחוגים אלה כמו בארי חמיש .

חמיש התפרסם בכמה תחומים . הוא אחד החוקרים הידועים והבולטים  של נושא העב"מים בישראל ואף פירסם ספר חשוב באנגלית בשם RETURN OF THE GIANTS הסוקר תופעת העב"מים בארץ  שבו סקר את תולדות התופעה בישראל בשנות ה-80 והתשעים כאשר ישראל סבלה מאין ספור עב"מים שהופיעו בשמיה ושעם החייזרים שבתוכם ניפגשו ישראלים שונים .

בספרו זה ובמאמריו השונים בתחום התגלה חמיש כאחד החוקרים היותר קפדניים ורציונאליים באופן יחסי בנושא זה ועסק רבות בפיצוח שקרים וזיופים שונים שנקשרו להופעות של חייזרים כביכול .


מסקנתו של חמיש לגבי החייזרים היא שיש לזהותם עם הנפילים התנכיים המוזכרים בספר בראשית. אלו יצורים  העוסקים במשימה שטנית שכל עניינם היחיד הוא בנשים של ישראל שעימם הם מקיימים יחסי מין ומפרים אותם מסיבותיהם הבלתי ידועות בדיוק כפי שעשו הנפילים המתוארים בספר בראשית .חמיש מעלה בספרו את האפשרות שחתימת הסכמי אוסלו בשנת 1993 והתחלת גל העב"מים באותה השנה לא היה צירוף מקרים .לדעת חמיש לא מן הנמנע שכמו שהענקים בימי קדם תמכו בפלישתים הנפילים החייזרים של היום תומכים בפלסטינאים ואולי השתלטו על מנהיגים שונים בפוליטיקה הישראלית עם מטרה ארוכת טווח של הרס מדינת ישראל .
אולם לאחר כמה שנות מחקר אינטנסיביות של תחום העב"מים חמיש זנח את התחום וכיום הוא ידוע הרבה יותר בציבור הישראלי בתחום שנוי במחלוקת הרבה יותר , כדובר הבולט ביותר של הטוענים כי רצח ראש הממשלה יצחק  רבין כלל לא היה פרי ידו של יגאל עמיר אלא תוצר של קונספירציה מאורגנת שבה השתתפו כמה בכירי ממשלה ,דעה שבימים האחרונים מתברר שגם יגאל אמיר קיבל כאשר ביקש לפתוח את משפטו מחדש.

הוא פרסם את הספר "מי הרג את יצחק רבין" ( 1999 ) שהפך לסוג של רב מכר הודות לניסיון הנואל של הפוליטיקאי פינס להוריד אותו מהמדפים.

 

       

 

ומאז הרחיב את תחומי התעניינותו לקונספירציות נוספות בספריו הבאים "ימיה האחרונים של מדינת ישראל " ( 2001) ו"הצילו את ישראל " ( 2003).

הודות לרשת האינטרנט חמיש הפך מדמות שולית לחלוטין לאדם המוכר בכל קצות העולם ששמו מופיע באלפי אתרים ברשת ושדעותיו נידונות בידי חברי קבוצות שונות מהימין הקיצוני האנטישמי המטורף ביותר ועד לשמאל הקיצוני הקומוניסטי . וכיום כאשר מלאו עשר שנים לרצח רבין מתברר שתיאורית הקונספירציה שחמיש היה ממבטאיה הראשונים מוכרת בציבור הרחב יותר מאי פעם .לדברי חמיש ספרו "מי רצח את יצחק רבין " מכר יותר משלושים אלף עותקים בחמש שפות בישראל ומחוצה לה לה מה שהופך אותו לאחד הבסט סלרים הגדולים ביותר

הוא מציין השפעתו הייתה עצומה : מאפס אחוזים של מאמינים בטענותיו ב-1995 סקר שנעשה בידי קול ישראל ב-2002 הראה ש29 % מהישראלים האמינו שרבין נרצח כחלק ממזימה פוליטית ועוד 20% חשדו בכך . ומן הסתם המספרים מאז רק גדלו .
( יש בכך אגב מקבילה מדויקת  לטענות הקונספירציה שלאחר רצח הנשיא קנדי שהלכו וצברו בגרסותיהן השונות תאוצה ומאמינים  עד ש-40 שנה לאחר רצח הנשיא הפכו מנושא של חוגי שוליים  לנושא מרכזי בתודעה ובתקשורת האמריקנית ) .

להלן ראיון  מקיף עם  מר בארי חמיש :

א. א: מר חמיש איך היגעת לתחום זה של חקר הקונספירציות ?


חמיש :הייתי עיתונאי קונבציונלי לחלוטין עד 1990 כאשר חתמתי ערבות לשכנה ו נשארתי ערב להלוואה ופיתאום גיליתי שאני חייב את כל הכסף הזה . ואז גיליתי שיש קנוניה כנגד הערבים כמוני וגיליתי אז שבתי המשפט הם אשמים והבנתי שיש לי רק סיכוי אחד לצאת מכל זה , אם אסחוט את בנק בינלאומי ועלי לחקור את כל הליכלוך בבנק הבינלאומי. חקירה שלי חשפה איזה גנבים הם ואיזה קשרים יש להם . חשפתי מערכת קשרים מסועפת ומלוכלכת של קשרים ואינטרסים בין מנהלי בנקים, אילי הון, פוליטיקאים, סוחרי נשק וגורמים עבריינים כל זאת בשיטת יד רוחצת יד. חשפתי את העלמת העין של צמרת הבנק שאפשרה לפושעים לחגוג על חשבון האזרח הקטן"..למעשה סחטתי אותם . גיליתי כל כך הרבה קשרים ושחיתות על הבנק שכתבתי על זה ספר שלם על השחיתות בישראל שזכה להמון ביקורות טובות .ואחרי זה החל כל העניין של אוסלו ועם כל הידע שהיה לי מהחקירות של הבנקים חקרתי את אוסלו והיגעתי למסקנה שיש כאן פשע והונאה.
אז היקמתי מגזין עם יואל בירנברג בשם "אינסיד ישראל" שחקר ללא משוא פנים את כל תופעות השחיתות והקונספירציה האלה. ומצאתי שהם רחבים יותר ממה שחשבתי מלכתחילה גם בשטח וגם בזמן . ולבסוף לאחר 30 שנה של חקירות גיליתי שהכל נגזר מקונספירציה אחת ויחידה .קונספירציה של יהודים כביכול שהם למעשה אנטי יהודיים שמותר להם הכל כולל רצח.  המדובר במועצה ליחסי חוץ השולטת בארה"ב ורוצה להקים ממשלה עולמית "סדר עולמי החדש " והיא רוצה בחיסולה של ישראל .
א. א.
: ומי הוא האיש שעומד בראש המזימה ?
חמיש : האיש שעומד בראש הכל הוא דיויד רוקפלר שמשפחתו משפחת רוקפלר המיליונרית היא שהקימה את המועצה ליחסי חוץ .
א.א.
אבל אותו דיויד רוקפלר הרי לא עשיר או בעל השפעה ועוצמה כמו ביל גייטס נכון ? ביל גייטס יכול לקנות אותו כמה וכמה פעמים. האם  ביל גייטס הוא חלק מהמזימה גם כן כפי שטוענים כל כך הרבה האקרים, ואולי ראש המזימה ?
חמיש : ביל גייטס הוא לא חלק מהמזימה והוא גם לא יכול להיות ראש המזימה ,הוא "עשיר חדש "ולמרות מה שהוא אולי חושב בעצמו אין לו את הכוח שיש לדיויד רוקפלר ולבני משפחת רוטשילד.
א.א.
: הרבה מאוד האקרים לא יסכימו איתך בעניין הזה. בכל אופן המועצה הזאת ליחסי חוץ היא זאת ששולטת בעולם ?
. חמיש : לא בדיוק. בארה"ב שולטת המועצה ליחסי חוץ ,ובאירופה שולטת קבוצת בידלברג והן נאבקות זה בזה .לשתיהן יש את אותה המטרה עולם מאוחד וממשלה בינלאומית אבל תחת שליטתן שלהן . הם מסכימים שצריך להיות ממשלה בינלאומית אבל כל אחד מהם רוצה לשלוט עצמו.. וזה הכל תוצר של אותה פגישה ב-1785 בין פרנק וויספאוט ורוטשילד, הקבוצה הקטנה הזאת של אנשים שינתה את פני העולם.
א.א. : ואיך משתלבת הציונות בכל הקונספירציה הזאת ? האם הרצל היה אחד הקונספירטורים הראשיים ואולי הראשי כפי שנטען
בפרוטוקולים של זקני ציון?


חמיש : הרצל היה, כנראה,  בסדר. אבל הוא נירצח בגיל 43 בידי הבונים החופשיים כי רצה לעבור לאוגנדה והבונים החופשיים רצו שכל היהודים יעברו לארץ ישראל.בן גוריון היה נציג הבונים החופשיים הבריטים ובובה שלהם. חיים ויצמן היה בונה חופשי ובובה שלהם .. אולי לא הייתה שואה בלי ציונות ומפא"י.
המאה האחרונה הייתה המאה הכי גרועה של העם היהודי איבדנו 80% מהעם יש לשים קץ למנהיגות היהודית שהובילה אותנו לכך.עד 67 ישראל נישלטה בידי קבוצת בידלברג ואז נוצר נתק עמוק  איתם עד שפרס החזיר אותם לתמונה . אחרי 67 עברנו לשליטת הסי אף אר המועצה ליחסי חוץ האמריקנית . גולדה מאיר הייתה נציגה של הסי אף אר. משה דיין היה הנציג של הקבוצה האמריקנית וידע טוב מאוד שהערבים עומדים לתקוף ב-73.  כל המילחמה הזאת תוכננה בידי קיסינג'ר בידיעת מנהיגי ישראל. 

( ראו ביתר פירוט על תיאוריות הקשר לגבי מלחמת יום הכיפורים כאן "כשל או קשר? :תיאוריות קונספירציה על מלחמת יום הכיפורים " א.א)

א.א. : אתה יכול לתאר את אופי הקונספירציה הזאת ?


חמיש: בעתיד  יתפרסם בעברית ספרי "שבתאי צבי מפא"י והשואה " שכבר יצא באנגלית שבו אתאר את כל שורשי הקונספירציה הזאת בפירוט .בקצרה אני מראה  שם ששורשי התנועה הציונית הם מהמשיחים המזויפים שבתאי צבי ומיעקב פרנק שהם אחראיים ליהדות המודרנית שהיא אנטי יהודית.
הכל התחיל בפגישה שהתקיימה ב-1785 של ראש הארגון החשאי "האילומניטי " בבוואריה אדם ויספאוט עם משיח השקר יעקב פרנק ועם המיליונר אנשל רוטשילד .האילומניטים היו שליחים של הישועים הקתוליים שרצו לערער את הנצרות. בפגישה הזאת נקבעה תוכנית של יצירת סדר עולמי חדש שמופעלת מאז ובהצלחה גוברת והולכת .
א.א. : האם האילומניטים לא היו אירגון אתאיסטי אנטי דתי לחלוטין ? כך למשל הם מתוארים בספר רב המכר החדש של דן בראון "מלאכים ושדים " ובספרים רבים אחרים כמי שרוצים להרוס את הנצרות. אז למה שהם יעבדו בשירות הישועים הנוצריים הפנטיים דווקא? הרי זה מנוגד לאידיאולוגיה שלהם ?
חמיש :האילומניטי היו נציגים של הישועים שרצו לערער רק את הנוצרים הפרוטסטנטים לא את הנצרות בכללה . והם נפגשו עם הפרנקיסטים שתפקידם היה לערער את היהודים מבפנים . מאז האילומניטי הישועים השתלבו בארגון הבונים החופשיים והפכו אותו לכלי שלהם.
א. א. בספריך אתה טוען במקום מסוים שהציונות היא מזימה שנוצרה בידי הבונים החופשיים ,ובמקום אחר אתה טוען שהיא  דווקא מזימה שנוצרה בידי הישועים .איך שהוא  זה נראה כמו סתירה.

חמיש :  ההסבר הוא פשוט מאוד ,הבונים החופשייים נשלטו תמיד בידי הישועים.

א.א. :  עד כמה שאני מבין ארגון הבונים החופשיים הוא ארגון ששנוא שנאת מוות על הקתולים שרואים בו מאז המאה ה-18 כבסיס לקונספירציה ענק כנגדם אז כיצד הוא יכול היה להישלט על ידי מסדר הישועים הקתולי ? איך שהוא זה לא מסתדר לי .
חמיש: אלה דברים מסובכים ומורכבים מאוד ובאמת אולי עדיף לא להתמקד בפרטי הפרטים אלא במזימה כפי שהיא קיימת כיום . כדור הארץ שלנו כולו נשלט כיום כולו בידי קבוצת רשע אחת ששולטת בארה"ב זוהי "המועצה ליחסי חוץ " .בה חברים כל נשיאי ארה"ב בעשורים האחרונים וגם בוש וגם קרי חברים בה . קיסינג'ר הוא אחד המנהיגים .כולם חברים.קיסינג'ר בכלל מעוניין בחיסול מדינת ישראל … כולם רצו ישראל בינלאומית כמו שאר העולם .גם הערבים כולם שייכים לניו וורלד אורדר .הערבים גם הם קורבנות בדיוק כמונו.שמעון פרס הוא מרגל של קבוצת בילדלברג ורבין היה מרגל של המועצה ליחסי חוץ ועל כך נסוב כל המאבק בינהם . בגין היה האיש הכי הגון והכי חופשי שהיה לנו הוא לא היה שייך לאף אחד. יצחק שמיר בכל זה ניסה להיאבק אבל נכנע. . שרון הוא מרגל של הסדר העולמי החדש בליכוד.אין אף אחד שהוא בעדנו ואת זה אנחנו צריכים להבין.

אחד הדברים המעניינים לגבי חמיש הוא טענותיו שאנשים שידועים כרוצחים שפלים כמו גולדשטיין ועמיר כלל לא ביצעו את הפשעים המיוחסים להם גם כאשר כל אחד אחר מקבל את אשמתם כולל הם עצמם ( במקרה של אמיר לפחות עד לאחרונה  ) ותומכיהם ( במקרה של גולדשטיין ) .

א.א. :אתה שייך לאיזו שהיא תנועה הפוליטית ?
חמיש : אני איני שייך לשום זרם פוליטי בישראל. אני משהו יוצא דופן . אני שונא גם את הליכוד וגם את המערך הם כולם נציגי הקונספירציה. וגם השמאל שונא אותי וגם הימין שונא אותי מאחר שאני טוען שברוך גולדשטיין לא היה הגיבור של חברון ולא ביצע בכלל את הטבח בחברון ,זה הכל היה מזימה של כרמי גילון.

הערה : הראיון בוצע כמובן לפני שיגאל אמיר החל לטעון שהוא מקבל את טענות הקונספירציה של חמיש ודורש משפט חוזר. אני מנחש שאמיר שמע בכלא על תיאוריות הקונספירציה של חמיש ולא מן הנמנע שהשתכנע גם הוא בנכונותם . א.א. 


א.א.
: האם  שמעון פרס קשור לדעתך גם לקונספירציות אחרות מלבד רצח רבין ?
חמיש : בוודאי. האיש קשור לכל מיני מעשי רצח מיסתוריים שלא פוענחו . רחבעם זאבי, רפאל איתן, מוטה גור . דוגמה אחת מני רבות : אני חושב שבהחלט סביר שהוא האחראי לרצח הזמרת עופרה חזה שאיתה היו לו ככל הנראה קשרים רומנטיים . לדעתי היא עמדה לחשוף מידע מרעיש על פרשת ילדי תימן ולכן חוסלה אף היא.
א.א.
אגב האם לכל המזימה הזאת יש קשר כלשהו עם החייזרים בעבמים ?
חמיש : אין ספק שיש עב"מים וזה אמיתי.והיגעתי למסקנה שמשהו מרושע היגיע מהשמיים, רוב העדות היו אגב בנות באותו גיל . לדעתי החיזרים בעב"מים הם הנפילים מהתנ"ך  והם מעברים בנות אדם למטרותיהם השטניות . יש בעולם הקונספירציות הרבה אנשים שטוענים שהחייזרים הם אלה שעומדים מאחורי הכל. אני לא טוען את זה , אם כי אני לא דוחה על הסף. אני מעדיף להתמקד בדברים שאפשר להוכיח אותם כמו רצח רבין. אין הרבה אנשים שרוצים להודות שתפיסת המציאות שלהם שגויה אבל כל החיים שלהם ושהם טעו לגמרי בהבנת המציאות.

א.א. ואיך כל זה מתקשר לרצח רבין ?
חמיש : רצח רבין היה רצח כל כך שלומיאלי הם השאירו כל כך הרבה עובדות ורמזים . רבין אמנם היה כידוע בונה חופשי בעצמו אבל רצה בימיו האחרונים לשים קץ לסדר העולמי החדש ולתהליך השלום , הוא ניסה לבגוד בהם ולכן חוסל. יורם  רובין המאבטח של הראשי של רבין הוא זה שירה ברבין . זאת הייתה קונספירציה בחוגים המקורבים לרבין ובראשה שמעון פרס המרגל של קבוצת בידלברג וכרמי גילון ראש השב"כ שיזמו את הרצח. אותם האנשים רצחו גם את מוטה גור שלושה חודשים לפני רבין.
א.א: איך הם גרמו לכך שאמיר טוען עד היום שהוא הרוצח, הרי אפילו להתחתן מהכלא לא נותנים לו אז מה יש לו להפסיד אם יגלה את האמת ?
חמיש: אני חושב שהם מאיימים עליו שהם יפגעו בבני משפחתו אם לא ישתוק.

א.א. : מר חמיש אחרי שחשפת מידע רב כל כך איך זה שלא ניסו להתנקש בחייך ? הם רצחו כל כך הרבה אנשים אחרים עתירי כוח , השפעה פוליטית וכסף החל  מהרצל ויצחק רבין וקנדי הבן וכלה בעופרה חזה. אז למה דווקא אתה, עיתונאי פשוט וחסר קשרים , חסין ?
חמיש : זה לא שהם לא ניסו לחסל גם אותי . נעשו לפחות שני נסיונות להתנקש בחיי על ידי חבלה במכונית שלי באותו שבוע בשנת 1998 .המכונית לא פעלה כסידרה ומיד הבנתי שהמדובר בחבלה . פעם בדרך להרצאה הרכב שלי הפסיק להגיב. אין הגה, אין בלמים, אין כלום. שמאי רכב שבדק את הרכב אמר לי שמישהו ניתק את מערכת החשמל ברכב. אבל אני לא חושש. הם כבר הבינו שאם קרה לי משהו זה רק יוכיח את הטענות שלי.
עולם הקונספירציות הוא מעורפל מאוד הם לא משאירים בדרך כלל עקבות כמו ברצח רבין אבל אם נחשוף את מה שעומד מאחורי רצח רבין ונעניש את האחראיים נחשוף את עולם הקונספירציות.
אם הבנת את רצח רבין הבנת את העולם.

     

 

ראו גם :

בלוג אנגלי של חמיש

ברי חמיש בויקיפדיה 

 

חמיש על מי באמת רצח את יצחק רבין 

חמיש :כל ההוכחות שלא יגאל אמיר רצח את יצחק רבין 

ההוכחה של ברי חמיש ששמעון פרס רצח את יצחק רבין 

זאב גלילי על ברי חמיש כשרלוק הולמס 

 

ברי חמיש ורצח רפול

חמיש :מי שרצח את רבין חיסל גם את שרון 

דמיינו שאין לנון –חמיש על רצח ג'ון לנון

דמיינו שאין יוסי בילין 

ראיון טלפוני בלעדי של אתר "אמת אחרת " עם ברי חמיש 

ועוד גרסת ראיון עם חמיש של "אמת אחרת "

אביגדור אסקין נגד בארי חמיש
דניאל פיפס נגד בארי חמיש 

חמיש על העב"מים בישראל

 

אלי אשד על חקר עבמים בישראל 

 

הפרוטוקולים של זקני ציון

הקשר הישראלי :קונספירציות בתולדות ישראל

הספד באתר הגאולה של חב"ד על ברי חמיש ז"ל

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

29 תגובות על “תולדות העולם על פי ברי חמיש”

אתה יכול להוסיף לשורת הקונספירטורים שלך, גם את ה"משורר" "הידוע", משה בן-הראש.

הומצאו על ידי המקסיקאים והוחדרו לעולם דרך הצפרדעים שלהם.
יש להם בעלי ברית בארץ וזה כל שלום עכשיו ואלה שיש להם פרופיל 21, שגם הטביעו את רפול בגלל שהוא רצה לחשוף את הקונספירציה האמיתית שזה הם המציאו.

what about the claims that Chamish himself is a reptilian humanoid from the Draco constellation? it goes hand in hand with the National Vanguard's quest to prove that both Rabin and Kennedy (just like Elvis, Charles Manson, Mel Lyman, Nathalie Portman, Gerald Gardner and Aviad Kisos among many others) were actually Mongolians death worms clad in human skin, and the whole assassination crap is just a cover to the Illuminati's eugenics masterplan "Aktion T4 Revisited" on which they plan to populate Patagonia, Agartha and Neuschwabenland with the semi-human-semi-Nephilim hybrid who are driven by a special blend of vril and anti-orgone! yes!

דומני שטענתו של מר אשד כלפי מפליגה ומוגזמת מעט.

מעולם לא אמרתי שמדובר בכת כל יכולה ומקיפת כל, כפי אמירתו של מר אשד. ולנושא כת השטן כמעט לא מוקדש מקום בכתבי, והוא מגובש למאמר אחד.

יקראו הקוראים וישפטו:

פולחן השטן בישראל ובהסטוריה החדשה
http://www.e-mago.co.il/e-magazine/devil.html

אני מניח שגם בדיון זה צפויים רוב המגיבים להתעלם מנושא המאמר שהוא התופעה התרבותית הקרויה בארי חמיש ולהיסחף שוב לדיון על קונספירציות ורצח רבין.

מה שמרשים אותי במיוחד בתיאוריות של מר חמיש הוא שאיש לא מת סתם כך. כולם נרצחים: הרצל, עופרה חזה, רפאל איתן, מוטה גור. מהרגע שכתבו עליך בעיתון מובטחים לך חיי נצח, עד שמישהו משתי התנועות המנהלות את העולם יחליט לסיים את חייך.

מה שמביא אותי לפרופ. משה קרוי. קרוי, פילוסוף שחיבר את הספר המרתק „חיים על פי השכל” והספר המשעמם „הוכחות לקיומה של הנשמה” היה סבור שכוחות החושך רודפים אותו היות ש„חשף” את קיומם ואת כוונותיהם. בריאיון שנערך איתו טען שהם הולכים לרצוח אותו ולביים לצורך כך התקף לב.

הוא אף הודיע שנבדק ונמצא כבריא ללא בעיית לב. זמן קצר לאחר מכן הוא נפטר מ… התקף לב. הוא היה בן 41 במותו. לא ידוע לי אם נעשתה נתיחה לאחר המוות. היו גם שמועות שהתאבד.

אין ספק שאנחנו חיים בעולם מעניין בו, בניגוד לכל היגיון ביולוגי, חייזרי ענק נמשכים מינית דווקא לנשותינו, מקיימים איתן יחסי מין ומביאים צאצאים לעולם. זה, לפחות, מה שכתוב גם בספר בראשית פרק ו' פסוקים ב'-ד'. מייד לאחר מכן אירגן אלוהים את נוח והמבול והשמיד את כולם, חוץ מנוח והחייזרים, כמובן, דבר הגורם להטלת ספק בתבונתו של מארגן המבול. אני מניח שגם זה יוכל להשתלב בתיאוריית קונספירציה שבה לוקחים רק את מה שמתאים לתיאוריה וזורקים את השאר. מכאן שגם אלוהים הוא חייזר, מהטובים, הנלחם – ללא הצלחה – ברעים. כל ההבל הזה הוא חלק מתורה פילוסופית בת כאלפיים שנה בשם גנוסטיקה.

מה שבכל זאת קצת מעליב אותי הוא שאני לא חשוד בשום דבר. אני חייב להיות in. אולי אפשר להדביק לי את רצח ארלוזורוב ואולי אני עומד מאחורי הצונאמי, מי יודע?

השפעתו חובקת הכל של אלי אשד במקומותינו זה כנראה קונספירציה של הישועים :), ובראשם האב יעקב פטר, יהודי מומר, ממנזר הכרמליטים בחיפה (אדם שהתגלגל גם להיות קצין ס.ס.)

אבל הם, הישועים, כחומר ביד היוצר בידי עבמי"ם מסיריוס, ובראשם החייזר יוסל'ה. במלחמה הבין גלקטית המנוהלת ביקום, נקרו לכאן כאילו במקרה אנשים שנבחרו בקפידה, שהדברים שהם כותבים שם, משמשים, תוך שימוש בקוד מסויים, להנחיות טקטיות ואסטרטגיות במלחמה ההיא.

אולם אני חוששת לצערי שבדיוק בגלל תאוריות כאלו אין מתייחסים ברצינות הראויה לכל הנושא.
אני סבורה שמר חמיש "יורה לעצמו ברגל" כאשר הוא מגזים ונסחף לחלוטין וחבל – משום שיש לחמיש הפוטנציאל להיות חוקר טוב. הצרה היא רק שהוא מותח את הנושא אל מעבר לכל גבול.
לא כל דבר הוא בגדר קונספירציה וברגע שמתחילים להתייחס לכל עניין ככזה לא רק שמאבדים את הצפון, אלא גם כל ערך לאמת.

ברי חמיש, מי שנחשב לאחד מטובי חוקרי העבמי"ם בארץ, החל בשנים האחרונות לעסוק בכתיבת ספרים ובמציאת קונספירציות גם "מתחת לשטיח"…

הוא מוציא מכל פרופורציה כל אירוע פשוט, ומנסה להתאים קונספירציה לכל דבר…זה פשוט כבר חורד מכל גבולות הדמיון…

כנראה שהוא לא שמע על "התער של אוקהם" (או שהוא מאמין שזו גם קונספירצייה אפילה) – "כשהתנאים במערכת הם שווים – ההסבר הפשוט ביותר, הוא בד"כ גם הנכון !" …

לכן, יש לדעת, שלא כל אירוע בעולם (כולל המלטת גורים אצל הכלבה של שכני), מקורו בקונספירצייה מאיימת, שנרקחה בחדרים אפלים במוחם של פוליטיקאים מפלצתיים…

ישנה קנוניה עולמית המאורגנת על ידי קבוצת אנשים מאוד חזקים ובעלי השפעה, המיוחסים גנטית (לפחות בדרגים הכי גבוהים) וביניהם הרבה מהאנשים העשירים ביותר בעולם – מנהיגים פוליטיים גדולים, האליטות של התאגידים, וגם חברי האצולה של אירופה (שנשלטת על ידי הכתר הבריטי), ומטרתם היא ליצור ממשלה עולמית (פאשיסטית) אחת, נטולת גבולות בין-לאומיים ומקומיים, המצייתת לאג'נדה שלהם. מטרתם היא שליטה טוטאלית כוללת ומבוקרת על כל בני האדם שחיים על כדור הארץ ולצמצם באופן משמעותי את אוכלוסיית העולם בכ-80 אחוז. בעוד שבכותרת "הסדר העולמי החדש" משתמשים לעיתים קרובות בהתייחסות לקבוצה זו, יהיה יעיל יותר לזהות את הארגונים הראשיים, המוסדות והאנשים שמרכיבים את הרשת הענקית והסבוכה הזאת.
האתר קונספירציות ישראל (ConspIL.com) אוסף את כל המידע ומדווח על הקנוניה העולמית באופו שוטף, שווה ביקור כדי להבין מה באמת קורה!

כנס של עמותת חקר העב"מים העצמים הבלתי מזוהים וחיים חוץ ארציים המופיעים בשמי העולם וכל הקשור בהם עורר אותי למחשבה בשאלה המעסיקה רבות גם את חוקרי העב"מים עצמם :האם יש מזימת הסתרה של מידע חשוב ואף חיוני בנושא מצד ממשלות שונות בעולם מפני הציבור הרחב ? ואולי חוקרי העב"מים עצמם הם חלק מהקונספירציה מבלי ידיעתם ?
ראו
חוקרי החוצנים
http://www.notes.co.il/eshed/56530.asp

אני מבקש לפרסם את הכתבה הזו בדף הפרופיל שלי בפייסבוק כדי כדי לידע את כל החברים שלי ולהבהיר להם את הדרך הקלוקלת שנוהג השלטון בארץ ישראל ובעלום ולהבהיר לחבריה עד כמה מסוכנים אנשים אלה שפועלים בסדר העולמי החדש . הסכנה היא לא רק למדינת ישראל היא אניברסלית וגלובלית .

היום יום ראשון ה-13 ל-11 אני אמור להופיע בתוכנית של הטלוויזיה הלימודית "ערב חדש" בהנחיית דן מרגלית בשעה חמש אחר הצהריים .

בתוכנית אדון בתיאוריות הקונספירציה השונות שצצו לאורך השנים לגבי רציחתו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל.

הדיון יהיה בהקשר להרצאה שאותה אני נותן במוסד "יד בן צבי בירושלים " מי ירה ומי זה שם נפל? תיאוריות קונספירציה מקנדי עד רבין -.

הציבור מוזמן לצפות.

והנה הפרטים על סדרת ההרצאות :

בימים בהם מציינים את רצח יצחק רבין ז"ל, יד בן-צבי מציעה לך להכיר זווית קצת אחרת על רציחות פוליטיות מתקופת המקרא ועד ימינו, על השפעתן על החברה והתרבות ועל הגורמים העומדים מאחוריהן

כמה דמעות, ככה נרות

מגדליה דרך לינקולן ועד רבין – מתי התחילו הרציחות הפוליטיות בעולם? האם הסכם השלום הוא באמת הגורם לרצח סאדאת? מדוע הופך מנהיג שנרצח לסמל ואילו מנהיג אחר נעלם מהתודעה? ומה השיגו הרוצחים?
יד בן-צבי מזמינה אותך לגלות "האם השיגו הכדורים את יעדם?"

הקורס יפתח ביום שני, ה-14 בנובמבר 2011, יז' בחשוון, ויתקיים מידי שבועיים בין השעות 21:00-19:30

בצריף הנשיא בן צבי, רח' אברבנאל 12, ירושלים

התנקשויות ורציחות פוליטיות מלוות את ההיסטוריה מראשיתה, קורס חדש של יד בן צבי מזמין אותך לקחת חלק במסע אל תוך ההיסטוריה של הרציחות הפוליטיות. בואו להבין את המניעים האמיתיים של הרוצחים, לשמוע על יעקב ישראל דה האן – הנרצח הפוליטי הראשון בישראל, לכאוב את סיפוריהם של מנהיגים שחתרו לשוויון ולסובלנות ונרצחו ע"י אלו שדגלו באלימות.

בין הנושאים והמרצים:
¨ נשיא על הכוונת – האם השיגו הכדורים גם את המנהיג וגם את החזון ? – ד"ר מירה צורף

¨ 'פוליטיקה של פיסטולטים' – רצח הלורד מוין – פרופ' מוטי גולני

¨ רצח עבדאללה – פתיחת אופציה, ולא סתימת גולל – פרופ' אהרן קליימן

¨ מי רצח את ארלוזורוב? – פרופ' אביבה חלמיש

¨ רצח לינקולן כאקט של תחייה לאומית – פרופ' אייל נווה

¨ רצח חרירי – חיסולו של החלום הלבנוני – פרופ' אייל זיסר

¨ מרטין לותר קינג והכמיהה לחברה אוהבת וצודקת בארה"ב – פרופ' אייל נווה

¨ על אי-אלימות וכוח הרוע: חייו ומותו של מהטמה גנדהי – ד"ר יוחנן גרינשפון

¨ מי ירה ומי זה שם נפל? תיאוריות קונספירציה מקנדי עד רבין – אלי אשד

להרשמה ופרטים: יד יצחק בן-צבי 02-5398855

סלחו לי אבל אתם פשוט חולים. לא ברור לי במה אבל זה קשה מאד. כל דבר שקשה לעיכול בהסיטוריה הופך לקונספירציה…

צר לי להודיע שברי חמיש הלך לעולמו בגיל צעיר. האם הישיגה אותו לבסוף ידם של קונספירטורים כפי שחשש כל חייו?
היכרתי אותו כשחי בישראל ואף ביקרתי בביתו יש לי את כל ספריו ועקבתי בעניין תמיד אחרי טענותיו וכתביו גם כשנראו לי מוזרות ומופרכות .ולפעמים הן נראו כדורשות בדיקה יסודית ביותר.
הנה ההספד עליו :
העיתונאי ברי חמיש, המוכר כיוצר אחת מתאוריות הקשר על רצח רבין, הלך לעולמו והוא בן 64.

חמיש נמצא בדירתו בפלורידה שבארה"ב כשהוא ללא רוח חיים והערכה היא שלקה בליבו. מועד הלוויתו של פורסם.

חמיש עלה לישראל בשנת 1979 וסיים תואר שני באוניברסיטה העברית. בשנות התשעים עבד כעיתונאי בין השאר במעריב. חמיש טען כי השב"כ מתנכל לו בשל טענותיו על תאוריית הקשר על רצח יצחק רבין.

חמיש פרסם כחמישה ספרים, חלקם הופיעו בעברית ובאנגלית וכן תורגמו לרוסית ולערבית. אחד מספריו הוא "מי רצח את יצחק רבין" שפורסם בהוצאת גפן, שם העלה שאלות שכפרו בגרסה הרשמית לרצח, ושלטענתו איש לא הצליח לתת להן מענה.

בספרים אחרים שכתב, חמיש פרסם תאוריות קונספירציה נוספות ובהן טען בין היתר למזימות לרציחת אנשים בכירים בישראל כגון רפאל איתן, חיים בר לב, לאה רבין, רחבעם זאבי ועוד."

לא מזוהה פוליטית – היה רוצה. תמיד היה בצד הימני של המפה, והתיאוריות שלו מצאו מקום טוב בימין כי זיכו אותו מאשמה והעבירו אותה לשמאל.

צח רבין: קריסת הקונספירציות
רשימה מאת מנחם רהט
ההוגה והמחנך נתנאל אלישיב מפריך בספרו, שיצא ביום השנה ה-26 לרצח רבין, את כל תיאוריות הקונספירציה ומוכיח שכולן הבל הבלים
לפני 26 שנה בדיוק, למעלה מרבע מאה, נרצח ראש הממשלה יצחק רבין, ודמו עדיין רותח ומפלג את העם. רבים מאוד, כ-25% מכלל הציבור, על פי סקרים, מאמינים בתיאוריות הקונספירציה, ולפיהן הרוצח האמיתי איננו יגאל עמיר שהורשע בדין ברצח רבין. תיאוריות הקונספירציה רבות ומגוונות, וחלקן גם מתיישבות במבט ראשון על הדעת. גילוי נאות: גם אני התפתיתי לאמץ במשך שנים 'עובדות', בדבר אמיתות גרסאות הקונספירציה השונות; שהצד השווה בהן הוא, לכאורה, שלא עמיר הוא הרוצח הנאלח.
התיאוריה המובילה האשימה את השב"כ, בביצוע הרצח – אם כפשע מתוכנן מראש, ואם כניסיון לחפות על פאשלות במערך האבטחה. תיאוריה אחרת גרסה ששמעון פרס הגה את הפשע לאחר שהבין שרבין מתכון לחזור בו מתוכנית אוסלו; והיו גם תיאוריות בדבר מעורבותם של אירגונים בינלאומיים שונים ברצח.
אבל בשלב מסויים התפכחתי. למרות כמה טענות משכנעות, כמו למשל קבורתו בחשאי של 'סוכן השב"כ' יואב קוריאל ז"ל, או הצילומים חסרי הפשר לכאורה שביצע הצלם החובב רוני קמפלר מגג בניין העיריה ועוד. באותו שלב הבנתי, שכל עוד יגאל עמיר עצמו אינו טוען לחפותו, ואינו נאחז בתיאוריות הקונספירציה למיניהן, אין טעם שאחרים יעשו למענו את העבודה. אם הוא מודה בפה מלא שהוא הרוצח, מה לנו לחפש בסבך הקונספירציה? "אין אדם משים עצמו רשע," ואם בכל זאת הוא משים עצמו רוצח, הלוא דבר הוא!
אבל איפשהו באונה האחורית עדיין רחשו תיאוריות קונספירציה. ככלות הכול, התיאוריות הללו נשענות על טיעונים כבדי משקל: ההתראות בפי ראש השב"כ על "תימני קטן, בעל שיער שחור מקורזל," פשר ההתייצבות הבלתי הגיונית של הצלם קמפלר על גג בנין העיריה למשך שעות; עדותו של המורה מרים אורן על כך שבעת הירי רבין בכלל כבר היה בתוך רכבו – וכן הלאה. 'העובדות' הללו ניסרו בחלל ולא נתנו מנוח. עד שנכנס לעובי הקורה הרב נתנאל אלישיב, מחנך בכיר בישיבת 'בני דוד' בעלי, שמאחוריו חמישה ספרי יהדות והגות. הוא הקדיש שנים למחקר מעמיק, עקב בצד אגודל, בפרשת הרצח, ראיין עשרות בני אדם, הסתגר בארכיונים – והגיע למסקנה חד משמעית, שכל תיאוריות הקונספירציה הינן הבל הבלים ורעות רוח.
אלישיב, איש הימין הלאומי, הוציא לאור, ממש ביום השנה ה-26 לקטסטרופה, את השישי בספריו: "ההחמצה: רצח רבין והשלכותיו מזווית ימנית ממלכתית" (הוצאת נגה, 415 עמ'). בספרו הוא הגיע למסקנה חד משמעית המפריכה את התיאוריות למיניהן. ואף זאת הוכיח, שבמקביל לטיפוח תיאוריות הקונספירציה בימין, ניצלו חוגים בשמאל הקיצוני בזדון לב, את הרצח הפוליטי הזה להכפשת הימין. "שלושה כדורים ירה יגאל עמיר לא רק בגבו של רבין, אלא גם בגבה של ראשית צמיחת גאולתנו" – לאמור: הימין שוחר ראשית צמיחת גאולתנו, יצא מן האירוע הטראומתי וידו על התחתונה; בעטיו נפגמה האחדות ומתעכב הליך הצמיחה המופלא הזה.
אלישיב לא מניח אבן שלא הרים. לא היתה סוגייה שלא חפר בה לעומק. והתוצאה, 400 עמודים מרתקים, קריאים, זורמים. שמם 'ההחמצה' מְכַוֵּן להחמצת ההזדמנות ההיסטורית להגיב לאסון הנורא בהגברת האחדות בעם, בדרך העולה בית אל. ה'החמצה' סוקר את הביוגרפיה המרתקת של הפלמ"חניק יפה הבלורית והתואר, מבלי לפסוח על פינות מצולקות כמו פרשת אלטלנה, ההתמוטטות ערב ששת הימים והחיבה לטיפה המרה. הספר מרחיב לתאר את מסכת האיבה העמוקה שהתפתחה בשלהי המאה שעברה בין רבין לבנימין נתניהו, מרגע המרפסת בכיכר ציון וארון המתים בצומת רעננה, דרך הזילזול התהומי של רבין ביריבו הצעיר. אבל אלישיב אינו שוכח גם לשבח את מעורבותו העמוקה של רבין להצלת קבר רחל מידי הפלשתינים, פעילותו למניעת פינוי חברון ונצרים, התנגדותו למדינה פלשתינית – וכל זה ממש ערב הרצח הפוליטי בכיכר.
ומכאן, לתיאוריות הקונספירציה. אלישיב בחן ובדק גנזי נסתרות בפלס העובדות וההיגיון הישר, וחפר לעומק בתיאוריות שהעלו ברי חמיש, נתן גפן, פרופ' אריה זריצקי, הפיזיקאי נחום שחף, ועוד. כל טענה פורקה לגורמים הבסיסיים שמרכיבים אותה, והוא מפריך את כולן.
מצד שני מייחס אלישיב רמת שיכנוע גבוהה לסרט של יואב לימור בשלהי 2020, ולמיסמך רשמי שפירסם פרופ' ברבש באותה עת; לצד מימצאי שיחה של פעיל הימין נועם פדרמן עם עמיר, שהתעקש לטעון שהוא היורה, הוא הרוצח, הוא ולא אחר. על כל אלה בזק אלישיב קורט של הגיון צלול – ורקח הוכחות ניצחות לקריסת שלל התיאוריות. "הבעייה היא שרוב משוכנעי תיאוריות הקונספירציה, לא נחשפו לחומרים שפורסמו, וכך הן חיות וקיימות בדעתם."
ב'ההחמצה' מונה אלישיב 14 'הוכחות' שבפי חסידי התיאוריות – ומרסק את כולן: הצילומים של קמפלר, כניסת עמיר בידיעת השב"כ לאזור הסטרילי, עדותה של אורן ש'לנגד עיניה' נכנס רבין לרכב לפני היריות, הנסיעה לביה"ח שנמשכה למעלה מ-20 דקות, הקריאות 'סרק סרק', החור בדף ה'שיר לשלום', פרופ' היס, סרטו של נפתלי גליקסברג, פרשת מותו המסתורי של קוריאל ועוד.
"אנשים השקיעו כל מרצם להוכחת הקונספירציה," מקעקע אלישיב, "אבל המידע שאספו לא מתקרב לרף המינימלי."
מבחינתי, זה מספיק. אני עם תיאוריות הקונספירציה גמרתי.
מנחם רהט

https://nogabooks.com/he/product/the-miss-rabins-assassination-and-its-consequences-from-a-right-wing-angle-state-pre-order/?fbclid=IwAR0m_1AAHkd4C6ZACb7xd-oMdFB_ONJt8SUSZorYsbAD5-Q4xWFPDgTfOAg

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

11 + two =