web analytics
קטגוריות
מיסטיקה ותופעות מוזרות

סקס, שיבוטים וחוצנים : התנועה הראלית בישראל

ראל ליד חללית

הופיע באתר NRG".

..בהיותינו בעלי טכנולוגיה המאפשרת להפוך את החיים לנצחיים ,חוסר שימוש בטכנולוגיה זו מהווה התכחשות לטענה בדבר קדושת החיים ….זכרו , אם באמת תרצו בכך , אינכם צריכים למות ומשימתי ,כמו זו של כל מדריך רוחני אמיתי , היא לטעת בכם את התשוקה לחיות לעד, על ידי כך שאלמד אתכם את מהות האושר .
( ראל , הסיום ל"כן לשיבוט האנושי : חיי נצח הודות למדע" תרגם ג'קי הר כרמל )

סמל התנועה הראלית.

כמה אמונות אתם מכירים שמשלבות את הרעיונות הקדומים ביותר של התנ"ך על פי פרשנות רדיקלית מאוד עם העקרונות המדעיים וגם המדעים בדיוניים החדשניים ביותר ?
מן הסתם לא רבות .
וכמה אמונות אתם מכירים שמביאות את מאמיניהן לפעול ולתרום לחזית של המדע ועוד באחד התחומים
השנויים ביותר במחלוקת שבו ?
כותב שורות אלו מכיר רק קבוצה אחת כזאת , חברי הקבוצה הראלית .
אמנם חברי הקבוצה מכחישים בתוקף שהמדובר באמונה ומעדיפים להגדיר את עצמם כ"תנועה" בלבד ומכריזים על כך שהם בכלל אתאיסטים מאחר שהם מאמינים באינסופיות של היקום בזמן ובמרחב ובכך שאין לו יוצר.
מנהיג הקבוצה ראל אף הכריז על שנת 2004 כשנת האתאיזם העולמי ואירגן לאחרונה קונגרס אתאיסטי ביחד עם קבוצות אתאיסטיות אחרות שבו תקף בין השאר את האפיפיור על ביצוע פשעים נגד האנושות .
אנו בכל אופן לצורכי כתבה זאת נתייחס אליהם כאל סוג של אמונה גם מכיוון שהראלים מאמינים שיש שכר ויש עונש.

ראל

קלוד וורלון, ראל.

בשנת 1973 טען נהג מכוניות מרוץ צרפתי בשם קלוד וורלון שנפגש לילה אחד עם האלוהים, גזע החוצנים שיצרו את המין האנושי המילה אלוהים היא לטענתם מילת רבים של המילה אלוה, ובשפתם של אותם חוצנים שהיא עברית עתיקה פרוש המילה "אלו הבאים מהשמים" ) . הללו לקחו אותו לחללית שלהם ,וביקשו ממנו להביא לפגישה נוספת איתם ספר תנ"ך. בפגישה הבאה קראו ביחד איתו את סיפורי התנ"ך והראו לו כיצד הכל שם בעצם מדבר עליהם ועל ניסיונותיהם השונים ליצור את המין האנושי ניסיונות שלרוב נגמרו בכישלון, גם כתוצאה ממאבק בין אלוהים שרצו לתת יותר ידע לבני האדם ובין אלה שהעדיפו להשאיר אותם במצבם הפרימיטיבי .


לדברי האלוהים כפי שהם הובאו בספרו של וורלון "האמת על האלוהים"  הם היו במקור אנשים כמונו שנוצרו כנראה בידי חייזרים אחרים נעלמים שככל הנראה נוצרו גם הם בידי חוצנים אחרים וכך עד אין סוף. בני גזעם למדו כיצד לשבט בני אדם לפני 25 אלף שנה על כוכבם אך אחרי כמה כישלונות החליטו להמשיך את הנסיונות בכוכב אחר. מדעניהם נדדו ברחבי היקום בחיפוש אחרי כוכב מתאים ומצאו לבסוף את כדור הארץ. שם תוך כדי שימוש בדנ"א שלהם יצרו את המין האנושי משיבוט של עצמם . בסופו של דבר הממשלה של עולם האלוהים החליטה שהמין האנושי מסוכן מדי והחליטה להשמיד אותו עם טילים גרעיניים . אך כמה מהבוראים העריקים הזהירו את נוח שבנה ספינת חלל שעימה הקיף את כדור הארץ כל זמן החורבן הגרעיני ואיתו תאים של כל מיני בעלי החיים שאותם שיבט מאוחר יותר ויצר אותם מחדש.רק אחרי שבדק ומצא שרמת הרדיואקטיביות בכדור הארץ ירדה למימדים נסבלים חזר נוח אל האדמה ועימו בעלי החיים שיצר מחדש.

עם ישראל היה כמסתבר קיים עוד בזמן מגדל בבל והיה העם האינטליגנטי ביותר שיצרו האלוהים. כה מתקדמים היו אבותינו אלה עד שבעזרת כמה אלוהים עריקים יצא לכבוש את החלל (!). וזה המקור לסיפור מגדל בבל. כמובן שבסופו של דבר האלוהים שמו קץ לניסיונות אלה ופיזרו את אותם ישראלים קדמונים בקרב בני עמים פרימיטיבים שונים ששם השפה הייתה שונה ואיש לא יכל להבינם והרסו את המכשירים המדעיים שלהם . . עם ישראל נאלץ להתחיל אז הכל מחדש.

וכך זה נמשך כאשר כל סיפורי התנ"ך מסופרים מחדש כתוצר של מעשי האלוהים עם הטכנולוגיות הגבוהות שלהם אף שלקורא הן אינן עושות רושם כגבוהות במיוחד מעל לאלה של המין האנושי במאה העשרים בכדור הארץ.
במהלך השנים האלוהים שלחו שליחים שונים לעזור למין האנושי את בודהא את ישו ואת מוחמד וכעת את וורלון כשליח האחרון והגדול מכולם שכפי שהסתבר לו להפתעתו (?) לא היה אדם רגיל כלל וכלל אלא היה תוצר מיוחד של האלוהים, שהזריעו בהזרעה מלאכותית את אימו על ספינת החלל שלהם. וורלון קיבל את השם "ראל " מהמילה העברית ל"שליח". וזהו שמו מאז ושם הכת שהקים שמטרתה להכין את המין האנושי לחזרתם של האלוהים ולמשפט הסופי שלהם על המין האנושי.

ה"אלוהים " שואפים שנגיע לרמתם ואף יש לנו הפוטנציאל להתפתח מעבר לכך שכן יש לנו מוח גדול יותר. וכך גם אנחנו נהיה כמוהם אם רק נשמע להוראותיו של ראל.אך אם לא נשמע להוראותיו.

לאלוהים יש מכשירים שצופים באופן קבוע בכל פעולה שעושה כל אדם לאורך ההיסטוריה, ויש שכר למי שפועל כפי שהאלוהים רוצה שיפעל ויש עונש למי שאינו פועל כרצונם של האלוהים ,. כל DNA אנושי חדש הנוצר על כדור הארץ, נרשם במחשבי הענק של האלוהים וכך נרשמות גם כל פעילויותיו של אותו אדם. בסוף הדרך עושה המחשב מאזן. רוב רובם של האנשים הטובים והפחות טובים הולכים בדרך כל בשר "כי מעפר באת ולעפר תשוב" .. כך שבסופו של דבר הרשעים וביצעו פשעים כנגד האנושות או שהעונש שקיבלו אם בכלל על כדור הארץ לא היה הולם את הפשע וכל אלו שלא צייתו לדברי ראל ה- DNA שלהם ישמר לזמן בו יוחלט להחיותם מחדש על מנת להעמידם למשפט ולעונש הולם. אם כי לטענת הראלים בשום פנים אין המדובר בגיהינום לפי משמעותו המיסטית של עינויים לעולמי עד. לעומתם הטובים והמצייתים להוראות ראל ויחידים שתרמו לאנושות באופן מאוד חריג ויוצא מהכלל, ושלא למטרות רווח אישי, בתחומי המדע, אומנות , חלקם, על פי קריטריונים שלא ידועים לנו עד סופם, הם יבואו על גמולם בידי האלוהים ויזכו בפרס הגדול חיים נצחיים –הם יזכו להברא מחדש על פלנטת "החיים הנצחיים".

מוצרים ראליים.
.אבל גם כאן יש שלבים: אלו שהוחלט כי מגיע להם, נבראים מחדש לתקופת חיים נוספת של 750-1000 שנה (הארכת החיים נעשית ע"י סוג של השתלה גנטית אותה עוברים כל תושבי הפלנטה). רק מבין אלו שזכו לתגמול של שלוש תקופות חיים, נבחרים אלו הזכאים לחיי נצח (כמובן באמצעות טכנולוגיה) והם מועברים לפלנטת הנצחיים. שם בסיום כל תקופת חיים, המכונה משכפלת אותם מחדש ובאופן מיידי לגודל טבעי לתקופה נוספת וכך עד אין סוף. וכמובן הדבר נעשה רק לאלו הרוצים בכך.

על פלנטת הנצחיים חיים היום כ- 8500 אנשים מכדור הארץ, בינהם כל נביאי הדתות השונות שהיו שליחים שלהם: משה ישו מוחמד בודהה ג'וסף סמית (מייסד האמונה המורמונית ) וכמובן גם ראל אמור לסיים שם את הקריירה שלו. אלא אם כן יחליטו חסידיו לשבט אותו שוב גם בעולם שלנו על מנת שישאר איתם לנצח ….
המנהיג ראל סיפר בספרו איך ביקר בכוכב האלוהים ( דשאים ירוקים , כולם שם לובשים גלימות לבנות ) פגש את מנהיגם שהוא האל התנכי "יהוה" שמע שם נאומים רבים על תפקידו החשוב בעתיד בהנהגת המין האנושי ובין השאר שכב שם בו זמנית עם שש אנדרואידיות יפהפיות בצבעים שונים ב"לילה הנפלא ביותר של חייו".
ראל הוכיח את עצמו מאז כאדם רב פעלים ביותר. הוא הקים תנועה ענקית חובקת עולם שכוללת בתוכה עשרות אלפי אנשים בעיקר באירופה ובקנדה. מאז הקמתה בשנת 1973, התנועה התרחבה בקרב הארצות דוברות צרפתית באירופה, אפריקה ואמריקה וכעת היא מתרחבת במהירות באסיה. בעקבות תרגום ספרו של ראל לאנגלית ולשפות אחרות 33 במספר, התנועה הראלית פועלת כיום ב- 92 מדינות וכוללת בתוכה מעל 60,000 חברים. זוהי תנועה שאנשיה מצדדים בין השאר בחופש מיני מוחלט כולל יחסי מין עם חוצנים ( אך לא חייזרים שבטרמינולוגיה של התנועה הם יצורים השונים בצורתם מבני האדם בניגוד לחוצנים הדומים או זהים להם ) .

הם עוררו שערוריות: הושמעו טענות ( שהראלים דוחים אותם בתוקף ) שהם מצדדים ביחסי מין עם קטינים .

אחת הסיבות שגרמו לאנשים רבים לרתיעה מהראלים היה הסמל שלהם, שילוב של צלב קרס ומגן דוד. בסופו של דבר לאחר שנים של שימוש בסמל הראלים הבינו שהוא רק גורם להם נזק והחליפו אותו בסמל פוליטיקלי קורקט יותר. ( שמזכיר יותר מכל דבר אחר את הסמל של ההסתדרות החדשה) .

הסמל הראלי החדש.

בין שאר פעילויות ראל הקים בקויבק בקנדה ( אחד ממרכזי התנועה) את "יו אף או לאנד " פארק נושא ענק לנושא החייזרים והעבמים שכולל בתוכו מודל מדויק של הספינה החייזרית שנשאה את ראל אל כוכבם של האלוהים. מלבד זאת יש בפארק גם את מודל הגדול בעולם של שרשרת הד.נ. א בעולם ,הסמל של האובססיה החשובה ביותר של ראל מלבד החוצנים,השיבוטים.

לשבט את האלוהים

לא רק שהשיבוט האנושי אינו עומד בניגוד לרצונו של מה שקרוי אלוהים , אלא שגילויו והשימוש בו מהווים חלק מתכניתם של בוראינו , ובכך נהפוך לשווים להם ,ככתוב בתנ"ך "והייתם לאלוהים".
( מתוך הצהרה של ראל לפני הקונגרס האמריקני ב28 במרץ 2001 )
אחד העקרונות המנחים את הראלים הוא תמיכה לוהטת ברעיון השיבוטים הדרך שבה לדעתם נברא המין האנושי בעבר הרחוק והדרך שבה יבראו גזעים אחרים בעתיד על ידיו .

ראל פירסם לאחרונה ספר שגם תורגם לעברית בשם "כן לשיבוט האנושי : חיי נצח הודות למדע "  שבו הוא מפרט את דיעותיו בעד שיבוט אנשים כאמצעי להשיג חיי אלמוות .
קריאה בספר היא חוויה מעניינת ביותר. ראל מתגלה בו כאוטופיסט האופטימיסט האחרון כמעט , שעדיין מאמין שבכוח המדע והטכנולוגיה ואמצעים טכניים שונים כמו השיבוט אפשר יהיה לפתור את כל חלייה של האנושות.
ראל מביא בספר טיעונים שונים בעד השיבוט , נושא שזוכה בשנים האחרונות , בעיקר להתקפות בכלי התקשורות השונים.הספר הוא כל כולו כתב הגנה נלהב לרעיון השיבוטים שקשה למצוא כמוהו כיום אפילו אצל אנשי המדע התומכים בנושא. בין השאר הוא עונה לטענה ששיבוט עלול ליצור מפלצות נוסח היטלר וסטלין בהערה שאלה נוצרו במקור בדרך טבעית לחלוטין ללא כל שיבוט .


ראל דוחה את כל הטענות שחיים נצחיים עלול להביא לשעמום נצחי , ושזה עלול להחמיר את בעיית עודף האוכלוסין. מספרו ברור שהוא חושב שרק מיעוט של אנשים ( העשירים?) רצה ויוכל לשבט את עצמו , כך שרק אלה יחיו לנצח.
נשאלת כמובן השאלה : גם אם נניח שאדם ישובט האם באמת יהיו אלה חיי נצח ? דהיינו האם השיבוט אכן ישא את זכרונותיו של האדם שממנו שובט או שמה יהיה ישות חדשה לחלוטין? אבל זהו נושא לדיון נפרד.
.ראל לא רק מדבר אלא גם עושה: . לפחות לפי טענותיו אנשי התנועה שלו נמצאים היום בחזית המחקר של השיבוטים.
ראל הקים מכון מחקר בשם "קלוניד" שהוא  אחד המובילים  בשטח מחקר השיבוטים. לדברי נציגי הראלים בארץ קובי דרורי הם כבר קיבלו בקשות מאנשים שונים (וגם כאלה שאינם ראלים ) לשבט את ילדיהם המתים . מעבדות של הראלים במקומות שונים בעולם עובדת על השיבוט של ילדים ובני אדם מבוגרים . לא מן הנמנע שבשלב מסוים אף ישקלו לשבט את מנהיגם ראל שיתכן מאוד שיהיה האדם הראשון שאכן ישובט בגלל כל הכספים הרבים שהכת משקיעה במחקר אם כי זה הצהיר שבסופו של דבר ילקח לעולמם של האלוהים כדי לחיות שם עם מנהיגים דגולים אחרים כמו ישו ובודהה ומוחמד שכולם חיים שם באושר ובעושר . ראל אף העלה את האפשרות לשבט את אדולף היטלר כדי שיועמד למשפט בישראל ….לתיאוריות ולאמונות הביזאריות האלה של הראלים יש להם השפעה מוחשית מאוד בעולם העסקים האמיתי עם פרוייקט השיבוטים שלהם שהוא אמיתי מאוד.
בעת כתיבת שורות אלה עמלים אנשי התנועה הראלית במלוא המרץ על השיבוטים האנושיים הראשונים וכתוצאה סולקו מתחומי ארה"ב בידי הממשל הפדראלי המתנגד בתוקף לניסויים אלה אך היא ממשיכה במלוא המרץ במקומות אחרים כמו דרום קוריאה ( ויש אומרים גם בישראל ) . עם כל ההשקעות העצומות שהכת משקיעה בשיבוטים סביר להניח שהיא תהיה אחת המובילות בתחום זה כאשר השיבוטים יהפכו למעשיים . ועם הארגון המצוין שלה שנובע מאמונה לוהטת במסר החוצני לא מן הנמנע שבעתיד הראלים יהפכו לגורם המרכזי בתחום הזה . ראל מדווח שאלפי אנשים עומדים בתור על מנת להשתמש בשירותי השיבוט של תנועתו,ואין ספק שברגע שהראלים יוכלו לספק את השירותים האלה באופן סדיר הם יעלו בכמה דרגות מבחינת ההכנסות של תנועתם .
סביר להניח שבסופו של דבר אם תהליך השיבוט יתגלה כאפשרי וכיעיל גם אם יתגלו להם מתחרים בתחום ( כמו למשל דוקטור מונטיסורי באיטליה ) הראלים הם אלה שיפיקו את מירב הרווחים מתהליך השיבוט. להם כבר יש ארגון יעיל שיוכל להפיץ את הרעיון של השיבוט ברחבי העולם ,מה שאין למתחריהם .
האחראית על מכון השיבוטים של הראלים, ז'קלין בוסליה הכריזה בשנת 2003 כי הראלים הצליחו לבצע שיבוטים עבור הורים נבחרים ששכרו את שירותיהם . בוסיליה אף טענה כי השיבוטים הראשונים הם של הורים ישראלים ופלסטינאים וכי הם נמצאים בישראל . אך למרות שהראלים היציעו בתחילה לתת את השיבוטים לבדיקה של מומחים בלתי תלויים הם נסוגו לאחר מכן מנכונות זאת ובעת כתיבת מילים אלה לא ברור עד כמה יש אמת בטענותיהם. כבר נשמעו טענות שזאת הייתה הונאה על מנת למשוך תשומת לב ציבורית . הראלים מכחישים טוענים בתוקף שהשיבוטים הצליחו וכי הם ממשיכים לשבט אנשים. הויכוח נמשך במלוא עוזו.

להלן שיחה עם דובר התנועה הראלית בישראל קובי דרורי : .

קובי דרורי דובר התנועה הראלית בישראל.

א.א. : יש טענות שטענות השיבוטים של הראלים היו  פיברוק לצרכי פירסום .

דרורי : המקור לטענות שפיברקנו כביכול את השיבוטים  הם שני  עיתונאים קנדיים שהסתננו לתנועה וציטטו  הרצאה של ראל ששבה   הוא טען כביכול  שהם "עבדו"   על העיתונאים . ראל בכלל התכוון למשהו אחר ודבריו סולפו .אחת העיתונאיות האלה גם קיימה יחסי מין עם שומר הראש של  ראל כדי להשיג מידע מה שמראה לך עד כמה אפשר לסמוך עליה .

א.א. : למה הראלים חזרו בהם מהסכמתם המקורית לתת לוועדה בלתי תלויה לבדוק את תוצאות השיבוטים שלהם ? 

 דרורי :  מה שקרה היה שעורך דין יהודי מנוול היגיש בפלורידה תביעה כנגד הראלים שבו דרש מבתי המשפט להוציא את  הילדה המשובטת מרשות הוריה מאחר שמשתמשים בה לפרסום התנועה הראלית  ומאחר שהיא תהיה לטענתו  מלאה כביכול  בפגמים גנטיים. תוצאה של השיבוט . בפלורידה  להזכירך שולט  האח של  הנשיא בוש שמתנגד בתוקף לשיבוטים . ההורים של הילדה   ששמעו על כך ונדהמו וחששו ובצדק  שייקחו מהם את הילדה וירדו למחתרת .

 ואז החלו חוקים בכל העולם נגד שיבוטים.  מדינות החלו לרדוף מדענים שעסקו בשיבוטים צרפת הדמוקרטית כביכול  הוציאה חוק של 25 שנות מאסר למי שיעסוק בשיבוט.

 כתוצאה מכל זה חברת קלוניד החליטה שמה חשוב זה הביטחון של ההורים והילדים המשובטים  יותר מהפרסטיז'ה  והאמינות שלה ולכן קלוניד לא תחשוף יותר את ניסויי השיבוטים שלה .  במיוחד אחרי שהאף בי אי חשף את המעבדה של הראלים שבה בוצעו ניסויי השיבוטים בבן של האיש שתרם כסף לשיבוט הראשון. והיום מיקום המעבדות  שהוא מחוץ לארה"ב הוא סודי.

א.א. לאחרונה  חלו התפתחויות חדשות בשיבוטים של  הראלים?

דרורי : עד כה שובטו לפחות 13  ילדים  וגם במקומות כמו יפן ודרום קוריאה והיד נטויה . לאחרונה  קלוניד הוכיחה  שאפשר להשיג די אן אי לשיבוט  גם מאדם שנקבר  תקופה לא ארוכה. ראל הקים את ראל לאב מעבדה שתיצור את האדם הסינטטי הראשון מחומרים כימיים כמו האלוהים שיצרו אותנו

 

התחושה של כותב שורות אלה  היא שיש דברים בגו לגבי טענות השיבוטים של הראלים, ולו רק בגלל שהראלים משקיעים יותר מכל אחד אחר ומזהשנים רבות משאבים עצומים בנושא. ההיגיון אומר שאם השיבוט יושג לבסוף מרבית הסיכויים הם שהוא יושג בידי מי שמשקיע בו את מירב הכספים והמאמץ ואלה הם הראלים.

 .

הראלים ומדינת ישראל

השגרירות הראלית המתוכננת עבור ישראל.

בספר של ראל "האמת על האלוהים"  יש פרק שלם המכוון לאנשי מדינת ישראל ועם ישראל. ..
..האלוהים מתעניינים בעם ישראל במיוחד שכן היהודים הם צאצאיהם הישירים בכדור הארץ ולכן יש להם גורל מיוחד. הם הצאצאים של בני האלוהים שקיימו יחסי מין עם בנות האדם "מסיבות מדעיות ". וזאת הסיבה מדוע היהודים סבלו כל כך במשך שנים כה רבות. אבל זמן הסליחה היגיע וכעת היהודים יוכלו לחיות בשקט בארצם. אלא אם כן יעשו שוב טעות ולא יכירו בראל כשליח האלוהים.
הקמת מדינת ישראל היא סימן לתור זהב. אולם הקמתה בלבד אינה מספיקה …

האלוהים דרשו מראל לבנות עבורם שגרירות בירושלים או בסביבותיה שבה יוכלו לנחות וליצור קשרים עם המין האנושי כשהם נהנים ממעמד אקסרטאטריטואלי מוגן . אם תיבנה שגרירות זאת כי אז ישראל תהיה מוגנת מפני אויביה ו"השמחה תשרור בה" אבל אם לא תעשה זאת כי אז ישראל עלולה להיהרס …. אנשי ישראל מוזהרים שזהו הסיכוי האחרון שלהם ואם לא יעשו זאת מדינה אחרת קרובה לישראל היא שתהיה מדינת הבסיס של האלהים בכדור הארץ .בזמן שמדינת ישראל תושמד. יהודי העולם מוזהרים בספר לא לחזור לישראל לפני שתסכים לבנות בתחומה את השגרירות לאלוהים שכן אחרת יהיה להם רע מאוד .
לישראל יש עם כך מקום חשוב מאוד באמונות התנועה הראלית .התנועה עצמה "זכתה " לפרודיה בספרו של חיים נגיד מטטרון ( 1989) שגיבורו בעל הנטיות המיסטיות המאמין בחייזרים עובר בכתות מיסטיות שונות
ובהן  כת דמויית ראלים שנגיד מביא בפירוט את הסיפור של מנהיגה ראל אלא שהוא שינה את שמו ומינו לברברלה ( שם גיבורת קומיקס צרפתיה ידועה ) אך פרט לכך לא שינה דבר בסיפור עצמו שנקרא בספר כביזארי מעין כמוהו. נקודה המעניינת היא שכאשר הספר פורסם ב-1989 לתנועה הראלית עוד לא הייתה נציגות בישראל. אך כעת יש לה.
לכת הראלים יש נציגות פעילה בארצנו בראשותו של לאון מלול . מלול הוא יהודי יליד מרוקו הספרדית שהיגר לקנדה ושם הפך לראלי. הוא היגר לישראל ב-96 ומאז הפך המדריך הראשי בישראל ובתוספת אחראי לתנועות הראליות בכל המזרח התיכון. מסתבר שיש תנועות ראליות קטנות בלבנון בירדן בערב הסעודית ובכווית ובעומאן ובתורכיה ואפילו בערב הסעודית ובאיראן למרות שהדבר עלולל לסכן את חיי אנשי התנועה . לאון אחראי לכולם .

לאון מלול וראל.

לתנועה הראלית בישראל יש יעוד חשוב ביותר אולי החשוב מבין זה של כל הנציגויות של הראלים ברחבי העולם . לבנות עבור האלוהים שגרירות שבה יוכלו האלוהים לנחות . . אנשי התנועה עוסקים בעניין במרץ וללא הרף ופונים בלי סוף במכתבים לאישים שונים בישראל בקריאה להכיר במשיחיותו של ראל ולעזור לבנות את השגרירות שתפתח עידן חדש בתולדות ישראל והאנושות .
.:
קובי דרורי : התנועה הראלית קיימת בישראל בערך מ-98 –99 כאשר נרשמה כעמותה והפכה לגוף רשמי בישראל . היום יש בה כמה מאות חברים .המטרה החשובה ביותר של התנועה בישראל הייתה ונשארה בניית שגרירות עבור האלוהים על מנת לנחות ללא מפריע בכדור הארץ.
א.א. : למה זה כל כך חשוב ?
דרורי : אם לא תהיה הכרה של ישראל בשטח בעל זכויות אקסטרא טריטוריאליות מוסכמות מראש עבור האלוהים עלול להיווצר מצב שבו הצבא הישראלי או צבא אחר יתקוף אותם . והם לא רוצים ליצור מצב של עימות .
א.א. :ומה עשיתם עד כה למען בניית השגרירות הזאת ?
דרורי : ביצענו פעילויות בלי סוף שלחנו מכתבים לכל ראשי הממשלה החל מרבין ז"ל שקיבל מכתב ביד במונטריאול ואחריו כל ראשי הממשלות. כולם מסרו שאין להם זמן להתעסק בזה כרגע. שרון קיבל ספר ומכתב ביד . קיבלנו מכתב ממנהל הלשכה שהנושא הועבר לטיפול האנשים המתעסקים בכך במשרד ראש הממשלה.מי הם האנשים המתעסקים בכך איננו יודעים ומאז לא הייתה תגובה נוספת.
פנינו במכתבים לרבנים הראשיים כמו הרב לאו . בפעם האחרונה בנר שני של חנוכה הלכנו לאון מלול ואני לבית הכנסת בתל אביב שם היה הרב הראשי מצגר פנינו אליו ונתנו לו ספר "האמת על האלוהים ". הרב אמר שלליאון יש אור בעיניים אבל חוץ מזה אנחנו עדיין מחכים לתגובה . הרב הראשי עדיין טרוד.
פנינו לאלוף עוזי דיין בנושא הזה. אפילו פנינו ליחידה הסודית בצה"ל של חיל האוויר שכל עיסוקה הוא באיסוף מידע על עב"מים החוצנים ויש להם סרטים מדהימים בנושא שמטפלת והיצענו להעביר להם חומר והרצאות על האלוהים בתנאי שיספקו לנו שטח לשגרירות . אבל לצערנו גם איתם העניין לא הסתדר .

ישראל מפספסת בפעם השניה מזה אלפיים שנה. אם היא תבנה שגרירות כזאת היא תהפך למרכז מדעי ותרבותי של העולם כולו האלוהים יביאו לנו בשגרירות אתה טכנולוגיה שלהם שמתקדמת יותר משלנו בעשרים וחמש אלף שנה.

 תדע לך יש מדינות אחרות שעומדות בתור כדי להקים אצלן את השגרירות של האלוהים .
אני יכול לחשוף כאן שקיבלנו פניה רשמית ממדינה ערבית , מממשלת לבנון שהיציעה להקים שגרירות של האלוהים בתחומה בתנאי שלא יספרו על כך למדינות הערביות האחרות ובתנאי שסמל המגן דוד לא יתנוסס עליו. ובגלל התנאי הזה התנועה הראלית סירבה להצעתם . אבל השגרירות עלולה להיות מוקמת שם ולא בישראל שתפספס שוב . והם לא היחידים.
ראשי התנועה לשחרור הוואי משילטון ארה"ב הם ראלים ואם וכאשר הוואי תהפך עצמאית מארה"ב הראלים יקבלו אי ענק להקים בו שגרירות עבור האלוהים עם הזכויות האקס טריטוריאליות שהם דורשים לעצמם . .
א.א. איך בדיוק תושג עצמאות הוואי ? הרי הראלים מתנגדים למלחמה ולהרג ?
דרורי : הכל יתבצע בשיטות של גאנדי ( ההודי לא הישראלי ) .
א.א. : אז הראלים מעורבים בפוליטיקה העולמית ?
דרורי : בהחלט .הראלים נמצאים בקשר הדוק עם תנועה דתית באפריקה ,שמדברת מאז המאה ה-19 על כך ש"יהוה " עומד לשוב בקרוב לכדור הארץ. הצלחנו לשכנע חלק מהם לפחות חלק מהם ש"יהוה "הנ"ל אינו אלא ראל . וכעת יש לראלים קשרים הדוקים לפוליטיקה הפנים אפריקנים עם בני משפחת צ'ומבה משפחה בעלת כוח פוליטי בקונגו .
כדאי גם לדעת שיש קונספירציה צרפתית אמריקנית כנגד ראל . הנשיא בוש מעוניין בחיסולו של ראל בגלל מדיניות השלום שהוא מטיף לה ולצרפתים יש תוכניות שונות כיצד לבצע זאת .
א.א. : מה אתה חושב על הטענות של המרפאים עם חוצנים כמו אדריאן דביר
 שהם עובדים עם חוצנים מתאגיד של 54 תרבויות ? האלוהים קשורים לתאגיד הזה?
דרורי : אין לנו כל מידע על כך . ידוע לנו שיש גזעים אחרים חוץ מהאלוהים שמבקרים כאן מידי פעם אבל האלוהים לא יודעים דבר על תאגיד כזה של 54 תרבויות ושל חוצנים שמרפאים אנשים .. אני אישית מאוד מפקפק בטענות של המרפאים עם החוצנים . מהיכרות אישית אני יכול להגיד לך שרבים מהם כמו חיה לוי שיצרה את התחום הזה הם אנשים שסובלים ממחלות שונות.
א.א. ובנתיים עד שתקימו את השגרירות מה אתם עושים ?
דרורי : אנחנו נמצאים בכל הפגנה שתומכת בשלום ובאי אלימות ובחופש למיעוטים כמו התנועות ההומוסקסואליות ותומכים בזכויות ובהזדמנויות להומואים ולסביות . אנחנו מתכננים פעילות עם פליירים עם קונדומים מחולקים בבתי ספר עם המסר הראלי שמין חייב להיות מוגן . המסר שלנו הוא על הצורך במין חופשי ללא רגשי אשם .
השבוט מבחינתנו מהווה נדבך חשוב במסר הראלי ובעתיד כשהחברה תשתנה השיבוט יהיה הצעד ראשון לחיי נצח מה שכל הדתות היבטיחו הראלים יקיימו. מי שימות ישובט במהירות וכל זכרונותיו יועבר לגוף חדש .
כמו שכתוב בתנ"ך "והייתם לאלוהים ". אנחנו ניצור גזעים חדשים שנהיה האלוהים שלהם והכל יחזור על עצמו.

ראל ולאון מלול נציגו בישראל

קישורים רלבנטיים

אתר התנועה הראלית בעברית

האתר הרשמי של הראלים

האמת על האלוהים

כן לשיבוט האנושי

סקפטים לגבי ראלים

בלוג פארודי של ראל

חברת קלוניד שמבצעת שיבוטים 

חוצנים מרפאים

מרפא בשירות החייזרים 

התנ"ך החייזרי : חלק א'

ראל ודגם של עב"ם.

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

40 תגובות על “סקס, שיבוטים וחוצנים : התנועה הראלית בישראל”

תודה אלי מאד נהניתי.
זו לא התיאוריה היחידה שאני מכירה על אלוהים כסוג של חייזר. יש ספר מרתק "המרכבה" על תורתו של דרנובלו מלכיצדק, שמביאה איזה סיפור התיישבות חייזרי בראשות יובה שהתגלגל אחר כך להיות שם הוויה.

לי אין בעיה להודות שאני מאמינה בקיומם של חייזרים, זה יהיר לחשוב שאנחנו לבד בכל היקום הענקי הזה, אני מאד מחבבת תיאוריות קונספירציה שטוענות שיש קשר בין חייזרים לממשלות ואני לא פוסלת שום סוג של קשר על הסף. אני לא מטילה ספק במפגש החייזרי שעבר על ראל, אני פשוט חוששת שאיזה זן מתוחכם של חייזרים החליט להרביץ עליו דאחקה ואולי להשתמש בו כדי לדפוק עלינו את הפלישה ממאדים בעתיד או משהו. אם כי מבחינת אמונה, ייתכן שזה ייחשב הרבה יותר לוגי להאמין בתנ"ך חייזרי מאשר הסיפור הרגיל של האלוהות. 🙂

אבל ללא קשר, מה רע בלהקים שגרירות פה? מכסימום יהיה אתר תיירות מדליק, כמו הגנים הבהאיים. לא מבינה למה צריך לשלוח מכתבים לראש הממשלה שברור שהוא יזרוק אותם במחשבה שמדובר במשוגעים. שיאספו כסף, יקנו אדמה זולה בנגב ויבנו מה שמתחשק להם, אני ממש לא מבינה מה הבעיה, למה צריך הכרה ממשלתית בראל כמשיח כתנאי מוקדם?

מושלמים?
ההוכחה שהם לא מושלמים, היא התעקשותם הילדותית שהממשלה תכיר בראל כמשיח.

הרבה יותר הגיוני שציויליזציה מתקדמת שתרצה לשכנע את האנושות בהגעתה הקרבה, תיתן הוכחה פשוטה אך חד משמעית. אם הם רוצים שגרירות אפשר לתת הוכחה קטנה, כמו איזה ידע פיסיקלי שעדיין אין בידי המדע האנושי. זה נראה הרבה יותר הגיוני מכת של חצי יהודי חצי נוצרי שמשלב צלבי קרס עם מגן דויד ליצור פרובוקציות. אבל אני בטוח שהוא יודע מה לעשות. הוא לא המשיח המיליארדר הראשון ובטח לא האחרון.

לתלמידי קבלה, האם אין איזוכרים לכך שם? איך זה מסתדר עם הידע שלכם?

אני אמרתי מושלמים? השורש הזה לא קיים בתגובה שלי, לא ברור למה התייחסת. נהפוך הוא. אלון – חשיבה חסידית-קבלית פעמים רבות מהווה פרשנות רדיקלית לתנ"ך אבל כדרך רוחנית, כדברים שקורים במישורים אנרגטיים שלנו וכך גם מתקבלים ספרי חנוך או חלקים בספר הזוהר שמתוארים כטריפ סמים רוחני של רשב"י והח'ברה. בגלל זה אמרתי שלהאמין בפרשנות חייזרית זה הרבה יותר מדעי-לוגי מאשר הסיפור הרגיל לרבות הפרשנות הקבלית/חסידית.
אגב אלי, פרשת השבוע, יתרו, נורא רלוונטית לראל. אחד משמותיו של יתרו היה רעואל שגם כן מתפרש כשילוב בין האל לאל המצרי רע ואחרי שהשתכנע יתרו כי האל היהודי הוא האחד זה קוצר לו לראל שבו בעצם כבר נעשתה אינטגרציה לרע לתוך האל האחד….

"מושלמים" זאת לא המילה הנכונה. אבל רציונליים, כן. כשאת שואלת למה צריך הכרה בראל כמשיח כתנאי מוקדם" את מניחה שיש מישהו שיענה לך באותה מידת רציונליות שבה את שאלת את השאלה.
אגב, את ד"ר בלוג?

קראתי את תגובותיכם ונהנתי מאד לשמוע את שני צידיי הדו שיח אך יחד עם זאת ברצוני לציין שעניין האגו לא קיים ואין שום צורך ,מחויבות או תנאי להכיר בראל כמשיח, יחד עם זאת יש בהחלט צורך לקבל את הסכמת המדינה המארחת לבניית השגרירות מאחר והאלוהים מבקשים שיהיה לה מעמד אקסטריטוריאלי ומשמעות הדבר הוא ריבונות מלאה על השטח שיוקצא להם בדיוק כמו כל שגרירות של איזה מדינה עם 14 אנשים בעולם שמיוצגת בישראל . זאת לא בקשה גדולה במיוחד אך צריך להיות אנשים גדולים להענות לה.

בכל תאוריה דתית שחקרתי מצאתי תמיד טעות בסיסית ומהותית בהחלט.
משום מה גם אצלכם ישנם מספר בעיות שאני חייב לשאול
1. מאין הגיעו בנות האדם כדי שהחיזרים יזדווגו עימהן לשם הולדת היהודים
2. כרונולוגית, בתורה בראשית כתוב כי בנות האדם שהזדווגו עם בני האלוהים, היו הרבה לפני הולדת אדם. כך, יש בעיה נוספת
3. ראל זהו שיבוש של שני מונחים (שמות עצם) ראה+אל לכאן במבאט צרפתי זה נשמע ראל וזוהי טעות מהותית
4. האם אותו חייזר שדיבר עם ראל דיבר עימו בעברית עתיקה והאים התנך שהביא עימו היה מתורגם. זה חשוב בגלל שיש שוני גדול בין התנך העברי לתנך המתורגם שהוא תולדה של תרגום מיוונית, ללטינית ואחרי זה לשאר שפות העולם. הבדל זה משבש את מהות הסיפור
5. אם ישו היה שליח כמו ראל ומוחמד גם כן, כיצד נתייחס אל בודהה, קונפוציוס, שיווה וכל החברה במזרח
6. מכל מקום מילא ישו יכול להחשב יהודי אבל כיצד משתרבב לכך מוחמד במיוחד שהקוראן הוא שיבוש של בליל אמונות הודיות, עבריות ונוצריות שברור כי נכתבו בידי אדם ששמע את הדברים וניסה בלא הצלחה להציגם כמהות דתית. אשר אלמלא הנסיבות הפוליטיות הוא לא מצליח כלל
7. המדע הוכיח כי היו בתקופת ישו הרבה משיחים שחלקם הגדול אינם זכורים כבר, מה היה דינם ע"פ ראל
אשמח לקבל תשובות
בברכה

להתקדמות הטכנולוגית ומדעית של היום, לכן אין פלא שהם אנשים שאוהבים קידמה, אנשי הדת הם ההפך, אוהבים לחשוב על העבר ומקדישים את החים שלהם לאנשים שכבר מתו

לכן אנשים שאוהבים את חייהם הולכים יד ביד עם הראליזם ואנשים שלא רוצים לחיות או שחיים בסבל, הולכים הם הדתות

יותר מזה, מה זה כת, התנועה הזאת לא יכולה להיות כת מכוון שהם לא הולכים בצורה דימה ולא גרים באותו מקום יחד כפי שעושים אנשי הדתות במיוחד דתיים במאה שערים שלובשים אותו דבר אומרים אותו דבר ומתנהגים אותו דבר

לכן מושג של כת מתאים רק לאנשי דת

שלום לכם, רציתי לשאול כמה דברים ברשותכם.

האם זה הגיוני שמיליוני אנשים מסוגלים לחשוב כפי שחשב דרווין לפני יותר ממאה שנה שהסבים שלהם היום קופים, אני פשוט לא יכול לעלות על הדעת שלפני מיליוני שנים היינו קופים, והאמת המדע פוסל לחלוטין את התאוריה הזאת ובצדק, איך זה יכול להיות שיש קופים שהתפתחו ויש כאלה שלא. תתארו לכם שאנחנו כן מהקופים אז למה כול שאר הקופים ויותר מזה, למה שאר כול בעלי החיים לא התפתחו כמו הבן אדם. מצחיק לחשוב שיש כאלה החושבים שהעטלפים הם היו קודם עכברים בלי כנפיים ופתאום יש להם כנפיים, מאיפה ואיך אף אחד לא יודע ולא יכול להסביר כלומר… יש תאוריה שהיא שוללת את עצמה.

אני לא מצליח לתפוס איך היום במאה ה 21 וגם במאה ה 20 יש אנשים שחושבים שדרווין שהוא היה בלי ידע מדעי או טכנולוגי כפי שיש היום אם בכלל יכול לגלות מאיפה בא האדם. נכון שהיו המון אנשים לפניו שגילו דברים כמו ניוטון אבל זה לא אומר שאנשים מהעבר יכולים להגיד לאנשים בתקופה שלנו מה היא האמת על מוצא החיים ובטח לא אנשים שלא היה להם שום כלי טכנולוגי ומדעי שיכול לבדוק האם התאוריה שלו היא נכונה. זה אומר שהתאוריה שלו היא ללא כול מבחן שיכול לאשר זאת.

אז נשארת השאלה איך מיליוני אנשים חושבים כפי שחשב איש פרימיטיבי לפני יותר מ 100 שנה. אולי זה בגלל שהם לא מאמינים באלוהים על טבעיים אז הם בוחרים את התאוריה השניה מכוון שגם לאמין באלוהים מיסטי זאת רק תאוריה אבל היום יש אופציה שלישית אבל לזה נגיע בהמשך.

על נושא של אלוהים על טבעי זה יותר מצחיק אם חושבים על ההיגיון שיש לזה. אנשי הדת אומרים שיש רוח קדושה שבוראת חיים ואני שואל את עצמי… למה כשאני מוציא אוויר מהפה שלי כלומר רוח אז אני לא מצליח לברוא בחורה במידה 90 60 90 ?? אולי הרוח שיש בי היא לא קדושה מספיק, אבל גם כשאני מפליץ הרוח שיוצאת לא בוראת כלום אפילו לא ארנב חמוד. אז אני שואל את עצמי איזה רוח צריכה להיות כדיי לברוא אנשים וכול בעלי החיים???

ידוע שאין איש זקן בשמים ומי שחושב אחרת שישאל את עשרות האסטרונאוטים שטסו לחלל ולא ראו איש עם זקן לבן או רוח מוזרה. אנשי הדת יודעים שאין אלוהים על טבעי, מזמן הם יודעים זאת אבל למה להפסיק את השקר הזה כאשר מרוויחים המון כסף על חשבון הטיפשות של האנושות, ואם זה נותן כוח פוליטי אז יותר טוב.

האנושות נמצאת היום במצב תרדמת עמוקה ורק מאטים מתעוררים לאט לאט לאחר שהחלום המתוק (הדת) מסתיים, כלומר… הבינו שאין אלוהים מיסטי הולכים ומחפשים מקום אחר בתקווה למצוא את האמת. לצערנו יש כול כך הרבה שטיפות מוח וסיפורי סבתא כמו התאוריה של דרווין שמאוד קל להיכנס שוב לתרדמת או להיכנס שוב לשקר המתחזה לאמת. אני מתפלא עד כמה העולם הזה מלא בשקרים, אלימות ורוע מצד אנשים חולי נפש כמו שהם אנשי הדתות, הצבא והפוליטיקה, עד כדי כך שלא הכפת להם ביליארדים של אנשים אחרים גם אם הם עצמם (החולי נפש) ישנים בחלומותיהם ובאותו זמן משחקים עם מוחם של אלו הרוצים לקום.

כמובן שהרוב עדיין לא מבין שהוא חיי באשליות אבל זה כבר סיפור אחר. האנשים שחושבים שהם נורמלים הם צוחקים על הטיפשים כאשר הם ה"נורמלים" מדברים מתוך חלומותיהם בלי לדעת ולהבין שום מילה ממה שהם אומרים. והלו "הטיפשים" יכולים רק לצחוק על הרדומים. לצערינו רוב האנושות מורדמת וה"טיפשים" הם מעטים.

ישנה עוד דעה על מוצא החיים וזה המדע, היום הלו החושבים שיש איש זקן מוזמנים ללכת לשמיים לחגוג עם הזקן בארמון שיש לו בשמים או אלו שחושבים שהעבר שלהם הם מהקופים אני מזמין אותם ללכת לג'ונגל ולבלות עם האחים שלהם הקופים. המדע הוא הדבר הכי הגיוני ועד היום לא נימצא דבר אחד השולל את התפיסה הראלית. אבל כמובן, יותר קל לצחוק מהמעטים הטיפשים ומאשר כול הנורמלים הרדומים.

השאלה היא האם להימשך לזרם הענק והפרימיטיבי או לזרם הקטנצ'יק שהוא הזרם שהולך בעקבות האמת. כמובן שרוב הנשאלים ילכו עם הזרם הגדול כי זה כוח ופופולריות וחזק אבל הם באותו הזמן עיוורים ולא מודעים לאן הם זורמים, גם אם זה מוביל לקיר בטון הם מעדיפים ללכת בכול הכוח עם רוב הזרם מאשר לזרום עם היאור שמוביל לים של האמת.

היום, מדענים בוראים חיים במעבדות, וידוע שישנם אינסוף חיים ביקום שהוא בעצמו אינסופי, אז זה לא ניקרא להיות טיפש או משוגע למי שחושב קצת מעבר לקצה האף ואומר שאנחנו נוצרנו ע"י מדענים מפלנטה אחרת מכוון שיש אינסוף חיים בפלנטות אחרות יותר מתקדמים מאיתנו וזה אומר שרק המדע עוזר לקדם את האנושות לגלות איך נוצרנו ולשים קץ לחלום המתוק של הדתות.

בואו נשנה קצת את כיוון הנושא כדיי להגיע יחד להבנה עוד יותר טובה ביחס לנושא עליו אנחנו מדברים. בואו נדבר על אהבה.

ראשית כול מה זה אהבה?? הרבה חושבים שאהבה זה לעשות סקס או הרגשה טובה שלהיות בזוגיות, יש גם כאלה החושבים שאהבה זאת מילה יפיפייה הגורמת לנו להרגיש בעננים ולצערנו יש המון אנשים שמנצלים את המילה לטובתם האישית, למשל.. בחור אומר לבחורה שהוא אוהב אותה ומנצל זאת כדיי לשכב איתה למרות שהוא לא מאוהב בה, ויש עוד דוגמאות שאני לא יכנס אליהם.

אהבה אמיתית זה לא רק לעשות יחסים אינטימים או להיות בזוגיות אלא גם לעזור לאנשים הזקוקים לנו, לעזור לאנושות לקדם את החברה בה אנחנו נימצאים ולהתקדם לעבר עתיד טוב יותר, עתיד שבו המדע יעזור לאנשים לחיות טוב יותר ובהרמוניה מלאה יחד עם האינסוף שכולנו חלק ממנו. עכשיו שהמדע עוזר לנו לגלות ממה אני נוצרנו ויחד עם הפילוסופיה של הבוראים שאנחנו יודעים ע"י מי נוצרנו אז הפזל הושלם וזה הזמן להתחיל לצעוד לקראת העתיד שהוא כול כך יפיפה במידה ולא נשמיד את עצמנו ע"י פצצות, מחלות, וכעס שהם הגורמים ששולטים עלינו היום.

אם נדע איך לרסן את הכעס ולתת אהבה אז הכול השתנה, לא רק לטובה אלא גם נוכל להבין יותר דברים ולתת את כול האנרגיות שלנו לדברים יותר חשובים במקום לנשק, מלחמות ונקמות, נוכל לתת לאהבה, מדע, טכנולוגיה חיובית, רוחניות ויותר דברים מאשר כאשר אנחנו נשלטים ע"י הכעס.

אז אם נחזור לשאלה אלוהים דרווין או מדע, התשובה ברורה. רק המדע יכול לעזור לנו לגלות את האושר הפנימי ולעזור לנו להיות יותר מאושרים ולהנות מחיים ניפלאים וכול השאר, רק סיפורי סבתא ואמונות שאנשים פרימיטיבים היו צריכים לאמין בגלל שלא היה להם את ידע שיש לאנושות כעת. כבר יותר מ 30 שנה התנועה הראלית חושפת את מוצא החיים לכול אדם ואדם בכדור הארץ, נישאר עכשיו רק להבין.

כמובן שיש המון אנשים שמעדיפים לישון או מפחדים מהאמת, והם ישארו תמיד פרימיטיבים ולא התקדמו יחד עם הדור הצעיר לדור הזהב, אבל למרבה המזל לאט לאט יש יותר אנשים שעוזבים את המאה ה-20 ונכנסים למאה –21 , מתעוררים מהפנטזיות של הדתות ומגלים עולם אחר לחלוטין, אפשר להגיד שהם אלו אשר יעצבו את העתיד, הם התינוקות שכרגע יצאו מבטן של האמא שלהם שהיא בעצמה פרימיטיבית.

אתם שואלים בוודאי למה האמא היא פרימיטיבית, והתשובה היא פשוטה, כול מה שעבר הוא פרימיטיבי, תמיד צריך להסתכל על החיים מהווה לעתיד ומה שהיה בעבר להתייחס כדבר עתיק, כמובן שלא לכול דבר, למשל אבל רוב רובם של הדברים הם בהחלט עתיקים. למשל… השימוש בעיפרון, לאט לאט אנחנו רואים איך הטכנולוגיה תופסת מקום והשימוש בעופרת נעלם כפי שהיה עם הדיו בנוצה כשהעיפרון הופיע. יש המון דברים שיש להתייחס אליהם כעתיקים ואם אנחנו חוזרים לבני אדם אז גם להם יש להתייחס כפרימיטיבים.

אנשים שחיו בעבר היו יכולים להיות חכמים אבל בתקופה שהם הם חיו, היום ההורים שלנו מגיליים 50 ומעלה הם אנשי התקופה שחלפה ל, כמובן שיש יוצא דופן ובמיוחד אלו שהתעוררו והינם מסוגלים להבין את העתיד, דוגמא לכן תראו את אנשיי תנועה הראלית בני 50 ומעלה, נכון שהתקופה שלהם חלפה אבל הם גם משתנים ומתקדמים לעבר העתיד ויש להריצם בגלל הרצון שלהם לשנות לטובה יחד עם הדור הצעיר את פני האנושות. עם זאת, הנוער של היום יהיה הדור המבוגרים של המחר ואותם בני נוער היום הם זה שיעצבו את העתיד של המחר. המבוגרים שהתעוררו והם רואים את העתיד באושר הם יהיו עוזרי העיצוב של העתיד ולהם יש לרכוש כבוד כי הם מעטים אך חכמים.

אנא, אל תתביישו או תפחדו להגיד להורים שלכם שהם כבר לא אקטואליים, אם אין להם ראייה טובה לעתיד תעזבו אותם, אל תשכחו שהם בני אדם, נכון שיש לכם רגשות כלפיהם אבל אם תחיו תחת המחשבות שלהם אז לא יהיה עתיד לאנושות. אם נחייה במחשבה על העבר האנושות לא תתקדם.

אל תפחדו להיות עצמאים, תקפצו למים יחד עם המחשבות שלכם, וכשאני אומר שלכם אז אני מתכוון רק שלכם, לצעירים יש מוח רענן עם רעיונות חדשים שמתאימים לעתיד הקרוב, לעומת זאת מוח מבוגר הוא מתאים רק לעבר כי הוא כבר התגבש וכמאט בלתי אפשרי לשנות אותו.

זה הזמן לשנות את פני האנושות, להפוך אותה מאנושות פרימיטיבית כלומר שמשתמשת בדתות של העבר עם טכנולוגיה של העתיד, לאנושות מתקדמת שמשלבת דת עתידנית עם טכנולוגיה עתידנית.

כשאני כותב דת זה לא הדתות שישנות, אני מתכוון גם לרעיונות ומחשבות שמתאימות לזמן שבו אנחנו חיים. לנושא הדת כפי שאנחנו מכירים אני רק רוצה להגיד שרוב רובה של האנושות לא יודעת אפילו מה פרשו המילה דת. רק לידיעתם דת (religion) זה אומר קישור, אנחנו צריכים להיות מקושרים עם האינסוף שאנחנו חלק ממנו ולא עם המחשבות העתיקות שלצערי אנחנו עדיין חיים איתם.

אם ניצא קצת מהנושא של דת אבל לא לגמרי, אני רוצה להביא לכם כמה דוגמאות על מה גורמת הדת הישנה, הדת של אל מיסטי הגורמת למלחמות, חוסר צדק וגזענות.

האיש עם היכולות המדיניות, הכלכליות וצבאיות הכי גדולות בפלנטה שלנו מדבר תמיד על מלחמות, כסף וכוח במקום לדבר על שלום, אהבה ואחדות בין העמים, פשוט מפחיד לחשוב ולראות איך ארה"ב תוקפת מדינות בלי סיבה מוצדקת כאשר היא מצד השני בעולם, האמת שהיא תוקפת כדיי לכבוש, לעשות יותר כסף ויותר כוח על העולם כאשר היא רק זורעת רשע, מוות, מחלות ומלחמות גם במקומות רחוקים מהאזור שלה. תירוצים כמו שעיראק מסוכנת או שקוראיה הצפונית תתקוף בקרוב את קוראיה הדרומית או שסוריה צריך לחסל אותה בגלל דעותיה רק מוסיפים דלק למדורה שהיא כבר ענקית בזכות השקרים שבמהלך השנים ארה"ב ועוד מדינות השותפות למחשבה המפגרת הזאת עושים. ראש הממשלה של אנגליה רוצה מלחמות כי הוא רוצה להיות חבר של בוש (שיח באנגלית) ולא חשוב לו מהחיים של אחרים, מהיצירה הגאונית של מדענים ואנשים בעלי רמת אינטליגנציה גבוה עושים למען טובת האנושות ועושים בו שימוש לרעה.

בוש פלש לעיראק בגלל אינטרסים אישיים ועכשיו גם לאירן וצפון קוראיה בוש רוצה לפלוש, השאלה היא למה… למה מעצמת העל רוצה לפלוש למדינות כאשר היא בעצמה מדברת על דמוקרטיה ושלום עולמי עושה ההפך, כולל בבית שלה. עכשיו העולם מתחיל לראות שהמוח של נשיא ארה"ב רקוב מזבל, הוא לא יכול אפילו לדאוג לאלפי אנשים בניו אורלינס, וגרוע מזה אלפי אנשים שיכולים לעזור אחרי הסערה קטרינה נמצאים אי שם בעיראק לוחמים באנשים הרוצים חופש ודמוקרטיה.

אני לא מצליח לתפוס את המצב שבו מדינה חזקה כול כך משתמשת בכוחה לרעת העולם. לא סתם אנשים רוצים שבוש ילך הבית עם בלאייר וכול המהיגים שחושבים על כוח ודואגים לתת שקרים לאנשים חסרי אונים, אבל עכשיו האינטרנט הוא מרשה לאנשים רבים לראות את הצד השני ולבחור, האם האיש שבשילטון משקר או לא, ולמרבה הצער הוא כן, אולי לא לימדו אותו בבית לא לשקר.

ואם מדברים על שקר אז נחזור לנושא הראשי שהוא אמונה או הבנה במדע, בוש טוען שישו שולח אותו לעשות שלום עולמי, פשוט מזעזע לחשוב שאלוהים שולח אדם לעשות מלחמה, האמת לא רק שישו לא אלוהים אלא, גם הוא לא שלח ולא דיבר אף פעם עם גורג' בוש אז הינה עוד שקר. והבוראים (חוצנים שבראו אותנו באופן מדעי) נגד מלחמות מכול סוג שהוא ואני לא רוצה לחשוב אפילו איך הם חשים כשמישהו עם כוח בשילטון מדבר בשמם. הוא משקר לאנושות כפי שעושה האפיפיור אבל פה זה פי כמה וכמה יותר גרוע בכוון שהוא משתמש בנשק נגד העולם.

הדתות והצבא שולט ביותר מ 60% מהחדשות והמצב במדינה, כאשר אנשי השילטון הם יוצאי צבא ולא מסוגלים רק על כוח ולשלוט על אנשים אחרים. פשוט לא יאומן!!

למוח נורמלי ובריא כול המצב בעולם זה פשוט לא הגיוני, הטיפשים שולטים והחכמים מובאים לבית משוגעים או רוב האנושות חושבת שהם עם שריטה במוח. אני רק מקווה שהמצב הזה ישתנה בקרוב כי אפילו בחלומות הכי טיפשים ולא הגיונים יכולים לחלום על מצב שבו יש סתם מלחמות, שהמון מדינות יש אנשים שמנים ובארצות אחרות אנשים מתים מרעב, שהשילטון מוצף מאנשים ששולטים בעזרת הכוח ולא בגלל האינטליגנציה, שלאנשים החלשים כלכלית לא נותנים הזדמנות להביא דעה גם אם היא גאונית ומהפכנית ולחולי נפש נותנים שילטון.

אז השאלה נשארת ככה… מה צריך לעשות כדיי להקים את האנושות מהתרדמת, מה צריך לעשות שבמקום לבכות על המתים, אנשי הכוח הכספי והשלטון, יתנו לאנשים שחיים, חיים יותר טובים, חיים של מדע וטכנולוגיה שאיתם מביאים הנאה ושימחה, ולא להשקיע מיליארדים בדתות וצבא עם המחשבה הטיפשית שקיימים אויבים שרוצים להשמיד אותנו בזמן שהנשק שמפתחים אנשי הצבא הם האיום הכי גדול עלינו., מה צריך לעשות שאנשים הגאונים ומדענים ישלטו בעולם כדיי לעשות עולם יפה ושרק השלום, אחווה ואהבה תתקיים ולא מלחמות, רעב ומחלות כפי שעושים אנשים פרימיטיבים שאין להם זכות להדריך את האנושות.

אז ברוכים הבאים לכול אלו אנשים שמתעוררים לחיים, ומתחילים להבין באיזה עולם הם חיים ועם איזה אנשים הם גרים.

מעגל האלימות הוא כמו כול מעגל – אינסופי, אין סוף לאלימות כול אשר תיהיה. ידוע מתי מתחילה מלחמה ואלימות, אף פעם לא ידוע מתי מסתיימת מכוון שבעצם היא לא מסתיימת כאשר אנשי הצבא ואנשי הדתות נילחמים זה בזה וכאשר אין אהבה אז אין סליחה וההפסקת האש למעשה לא קיימת.

אם רוצים שלום, לא יכולים להיות במצב של מלחמה, אם נימצאים בלוחמה אז בעצם לא רוצים שלום, רק מדברים על שלום אבל בעצם לא רוצים שלום, אז מה רוצים באמת, האמת די ברורה, הולכים כבר הרבה שנים על מלחמה ולא חשוב מי נגד מי, כאשר רוצים שלום הולכים בדרכים אחרות מזה שקיימת במדינת ישראל כבר הרבה שנים.

השאלה איך לעצור את המלחמה זה בעצם שאלה של את מי שואלים. ידוע לכולם שאנשי הצבא מתפרנסים מהמלחמה וכמו גם אנשי הדתות והפוליטיקאים ומי שסובל זה העם. אין איש בעם האירני שרוצה מלחמה, אין איש בעזרה שרוצה מלחמה, ואין איש בשום מקום שרוצה מלחמה, כי כולנו אחים ולכולנו יש דבר אחד משותף וזה הרצון לחיות ולהיות ביחד.

לשלושת הגורמים הקודמים (צבא,פוליטיקאים ואנשי דת) יש אינטרס לא לקדם את האנושות אלא להשאיר אותנו במצב של פרימיטיביות להרוג אחד את השני. אני יכול לתאר זאת כאשר אני אומר שישנם שלושה ילדים קטנים שמשחקים בינהם מלחמה עם הצעצועים שלהם, תנחשו מי הם הצעצועים??? העם.

לכן הפיתרון הוא להפסיק לתמוך בשלושת הילדים הללו ולהיות ביחד אחד עם השני, ככה יהיה שלום, כי גם החמאס (אנשי דת פנאטים) וגם הצבא יודעים שלא יהיה סוף לאלימות, רק לפני כמה שבועות ממשלת ישראל נתנה לחמאס כמה משאויות מלאות בנשק.

אם המצב ימשיך כך אין סיכוי רב שהאנושות תשרוד לאורך זמן רב, יותר מזה אני יגיד, אם ישראל שנימצאת ברמה יחסית יותר גבוהה מהפלסטינאים לא תתן יד לשלום למרות התוקפנות הדתית של החמאס, מדינת ישראל תחזור להיות מדינת פלסטין. יש רמיזה על כך בקבלה…

לכן אני חושבת שטוב שקיימת תנועה ששכזאת בשביל לתת קצת יותר מודעות לאנשים

זאת דרך חדשה שדוברי התנועה ראלית מצאו כדי להפיץ את הנאומים הקבועים השלהם .
אני ממליץ לקוראים להמשיך בעיסוקיהם ,זה בסך הכל טקסט תעמולה קבוע שנטחב לכאן כשהוא מתחזה לתגובה אותנטית .
כל הודעה פירסומית נוספת כזאת תימחק האתר הזה הוא לא פח זבל

אנשים שיודעים את סוד הבריאה ומדברים בסלולאר עם הבוראים החוצניים.
אגב אפשר לתקשר עם חוצנים. תלוי רק באיזה עשב משתמשים לתקשורת ואז לא צריך אפילו סלולאר

ממתין בהכנעה לחללית הראשונה שתנחת בככר דיזנגוף ועד אז, ממוצ"ש מוכר סיכות באיזור

הם מערבבים באמונתם טיעונים מדעיים אמיתיים עם חצאי אמיתות ועם שקרים. הסלט הזה מיועד לאנשים שלא מבינים בתחום הביולוגיה והמחקר ומאמינים לכל שטות שמספרים להם.

הראלים לא שונים משום כת או קבוצה דתית אחרת.

לדעת שלא רק אני מאמין כי מוצאנו מחייזרים. אבל רק בשביל ליידע אתכם – היקום לא אינסופי, והוא נוצר לפני 13.5 מיליארד שנה בקירוב. לחיות לנצח זה טוב, אבל אני לא חושב ששיבוט זה הפיתרון. בכל מקרה דעותיהם של חברי הכת מעניינים, אבל צריך גם הוכחה.

כנס של עמותת חקר העב"מים העצמים הבלתי מזוהים וחיים חוץ ארציים המופיעים בשמי העולם וכל הקשור בהם עורר אותי למחשבה בשאלה המעסיקה רבות גם את חוקרי העב"מים עצמם :האם יש מזימת הסתרה של מידע חשוב ואף חיוני בנושא מצד ממשלות שונות בעולם מפני הציבור הרחב ? ואולי חוקרי העב"מים עצמם הם חלק מהקונספירציה מבלי ידיעתם ?
ראו
חוקרי החוצנים
http://www.notes.co.il/eshed/56530.asp

ניסית להפריח את כל הדעות על אלוהים על טבעיים או על התאוריה של דרווין בכך שאמרת שנבראנו על ידי המדע אבל אתה לא מבין שאין לזה סוף כי יש גם את שאלת מיליון הדולר:- איך נוצרו החוצנים "שיצרו" אותנו ?!?
כתבת הרבה משפטים והשתמשת ברבה מטפורות אבל שאלה אחת נקייה מדימויים ביטלה את כל הטענות שלך.
בהצלחה בחיים אורן.

אם כך מי יצר את החייזרים? מדוע הכל סובב סביב כוח עם האלוהים? למה לא כולנו נבחרים? למה כל הבלאגן הזה? האם גזע מתוחכם כל כך לא יכול לוותר על כל הדרך הארוכה והכואבת שהאנושות עברה ולחסוך אותה בהעברת מסר הרמוני ויצירת עולם טוב בצלמם?!
מה הוא הקיום ומה היא התודעה? אם כולנו אחד אז אין צורך בכל המשחקים האלו.
ללא ספק אנחנו נמצאים במלחמה תמידית בין טוב לרע שאת סופה אני מקווה שנגלה בקרוב… לטוב או לרע.

אין ספק שעוד מהתקופה השומרית היו פה חייזרים שהתערבו ושלטו בנו.
זה מאוד מטריד שאנחנו נתונים לחסדם של גדולים וחזקים מאיתנו גם אם הם צודקים בדרך חשיבתם ודרכם תמיד נהיה עכברי המעבדה שלהם ואם לא נעשה כרצונם נשלם את המחיר ושימו לב שתמיד העם היהודי עם ישראל נענש. אני חושב שאם נכון הדבר אחינו באשר הם נמצאים צריכים להבין שאנחנו נמצאים במצב הזה בחלקו בגללם בגלל שאנחנו לא מוכנים לוותר על אלוהים גם כשכל העולם רוצה להחריב אותנו אנחנו איתנים באמונה ביהווה וממשיכים לספוג.
קשה להתקדם כשאתה תמיד מתגונן!
אני מאמין שאנחנו עדיין עכברי מעבדה של מבקרים חוץ ארציים וזה מטריד שאין מה לעשות בנידון.
אולי הגיע הזמן שבאמת נהיה אחד ולא מפוצלים ושונאים אחד את השני.

לקובי דרורי מה שלומך זה חני שפגש אותך במפתיע בחברת מחשבים ויצא לנו לדבר על ראל שפגשתי עם עמיתים ביפן וכתבת על זה ביריחון של התנועה .לצערי אבד לי הטלפון שלך
המייל שלי…heni68@walla.com

אני חושב שאם הם ממשיכים לבוא ולדרוש הקמת "שגרירות" של החוצנים בישראל, צריך לאמר להם ברצינות תהומית שללפני זה המנהיגים של החוצנים מוזמנים לביקור רשמי בישראל כולל ארוח במלון "המלך דוד" והוצאות הדלק או ווטאבר על הנסיעה (צלחות מעופפות אין לנו במלאי-מה לעשות…). כמובן שאח"כ הם צריכים לקחת את הנשיא פרס אליהם לביקור רשמי בכוכב ומפגש עם הצמרת המדינית שלהם. אח"כ נקים שגרירות שלהם אצלנו בכיף וכמובן הם צריכים להקים שגרירות ישראלית אצלם בכוכב (כינון יחסים דיפלומטיים או לא?). אח"כ נראה אם הראלים יימשיכו לבוא ולדרוש את זה…

התנועה הראלית הבינלאומית חושפת סדרה חדשה
"ראל, הנביא האחרון: 50 שנה של מהפכה רוחנית"
5בפברואר ,2024 לאס וגאס: התנועה הראלית הבינלאומית (IRM (מכריזה בגאווה על השקת הסדרה
תעלה הסדרה ."Rael, the Last Prophet: 50 Years of Spiritual Revolution" :שלה הדרך פורצת
לצפייה ב7- בפברואר ביוטיוב, ותזמין את הצופים לצאת למסע שחוקר מחדש את מקורותיה ופורש את
עתידה של התנועה הראלית. קהלים ברחבי העולם יכולים לצפות בסדרה דרך הקישורים הבאים:
https://www.youtube.com/@RaelianMovement :באנגלית
https://www.youtube.com/@MouvementRaelien :בצרפתית
פייר גארי, נשיא IRM הביע את התלהבותו מהסדרה, העוקבת אחר הוועידה הבינלאומית באוקינאווה
בדצמבר האחרון, שחגגה חצי מאה מאז המפגש המשמעותי של ראל עם אדם שבא מחוץ לכדור הארץ.
באירוע זה השתתפו למעלה מחמש מאות משתתפים מחמישים מדינות שבאו לחלוק כבוד לראל, הנביא
האחרון עלי אדמות.
הסדרה מבטיחה להעמיק במקורותיה של ה- IRM ש הוקמה בעקבות המפגש של ראל ב- 13 בדצמבר
,1973 עם הנציג המוביל של האלוהים. לציוויליזציה זו, המתקדמת בהנדסה גנטית, מיוחסת יצירת כל
החיים על פני כדור הארץ. המשימה של ה IRM היא לחשוף את המקורות החוץ-ארציים שלנו ולתמוך
ברוחניות מהפכנית, נטולת אלים או אבולוציה, המתיישרת עם עקרונות היקום האינסופי.
"דת האינסוף", הסביר גארי, "קוראת תיגר על תיאוריות של בריאתנות ואבולוציה מסורתיות, ומציעה
במקום זאת, שטבעו האינסופי של היקום בזמן ובמרחב הוא מרכזי בהבנת קיומנו". הוא הדגיש את
תורתו של ראל בחמשת העשורים האחרונים, תוך שימת דגש על טכניקות מדיטציה חושיות, כדי לטפח
קשר עמוק עם היקום ולגלות מחדש את המשמעות המקורית האמיתית של הדת.
מטרת ה- IRM היא להעצים אנשים לנהל חיים של אושר והגשמה, משוחררים ממגבלות חברתיות
ומבוססים על כבוד לכל צורות החיים, ובכך לחסל את האלימות. חזון זה לאנושות מתיישב עם חלוקת
העושר מחדש וקידום המדע כדי ליהנות מהנאות החיים ולטפח תכונות שהודחקו זה מכבר על ידי חברה
פטריארכלית.
הסדרה תתפרש על פני מספר פרקים, ותחקור היבטים שונים של " דת האינסוף", ובשיאה הוועידה
הבינלאומית במלאת 50 שנה למפגש השני של ראל עם האלוהים שתתקיים ב7- באוקטובר .2025
התנועה הראלית הבינלאומית מזמינה אנשים מרחבי העולם לחזות בחקירה יוצאת הדופן הזו לתוך
החוויה הרוחנית הקרובה. מהפכה שמבטיחה להגדיר מחדש את העולם שלנו ואת הזהות הקוסמית
שלנו.
למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם קובי דרורי דובר התנועה הראלית בישראל 052-3233183
raelian1@gmail.com

יימתי לצפות בסדרה על אמונת הראלים ,של נטפליקס. נושא שגם אני כתבתי עליו פעם.
יש כמובן הרבה מה להגיד והם חשפו הרבה דברים שלא ידעתי עליהם.
אבל ישנו פרט מעניין שאני לא יודע אם גם יוצרי הסדרה עמדו על מלוא משמעויותיו.
הראלים מאמינים שהאלוהים אותם חייזרים שבראו לטענתם את המין האנושי עומדים לחזור בשנת 2035.
ועבורם הם בונים או אמורים לבנות שגרירויות ברחבי העולם ובראש ובראשונה בישראל אם וכאשר תסכים לכך ( דבר שכאורה לא סביר שיקרה בעתיד הנראה לעין אבל מצד שני ברור לכולנו כיום ששוחד לידיים הנכונות בשלטון יכול לעשות נפלאות ).
המעניין הוא שגם האבנגליסטים הנוצרים מאמינים כעת ,מאות אלפים ואולי מליונים מהם שישוע הנוצרי יחזור לכדור הארץ בסביבות שנת 2033 פלוס מינוס 2000 שנה לאחר צליבתו ( שיכולה הייתה להיות כל שנה בין 29-ל-39 לספירה).
והאמונה הגדולה של עדי יהוה שכוללת מאות אלפים או מליונים היצהירה שהיא מצפה שהשיבה הנ"ל תהיה בשנת 2034 לספירה.
דהיינו מליוני אנשים בעולם מצפים שבמהלך שנות השלושים של המאה ה-21 תהיה שיבה אפוקליפטית של מישהו או מישהם.
אז זה תמיד היה ככה כמובן.
אבל כיום כל מיני אירגונים דתיים יש להם שליטה על מדינות ועל כלי נשק בעלי יכולות חורבן אדירות .
דווקא הראלים בהשוואה נראים כפציפיסטיים.
עם האלוהים לא יצוצו בשנת 2035 לספירה הם לא יגרמו יותר מידי נזק.
אבל האחרים ….
לא סימפטי לחשוב על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

five × 3 =