web analytics
קטגוריות
מיסטיקה ותופעות מוזרות

מרפא בשירות החייזרים : על אדריאן דביר

סיפור חייו ומותו המשונים של המהנדס שהפך למרפא בעזרת חוצנים ,אדריאן דביר.

הופיע באתר NRG

בחודש יוני האחרון נפטר   בגיל הצעיר יחסית של 46 אדריאן דביר ,תושב ראשון לציון , הוא מת במפתיע בעודו יושב בכורסה כנראה מדום לב . הוא היה במקצועו מהנדס מחשבים בחברת תדיראן אדם מוכר ומכובד בתחום זה .

אך אדריאן דביר היה ידוע לציבור רחב מאוד של אנשים לא דווקא כמהנדס מומחה כפי שהיה, אלא בעיקר כמתקשר עם צוות רפואי של "חוצנים" יצורים בלתי נראים מהחלל החיצון וממימדים ויקומים אחרים וכמי שביצע באמצעותם ריפויים מסוגים שונים עם מכשור רפואי בלתי נראה בביתו בראשון לציון. שם הקים מרפאת חוצנים ( אמנם ללא כל רישיון מהרשויות הרפואיות, אך כך הוא המצב בדרך כלל עם כל הרפואה האלטרנטיבית )
טענותיו וסיפורי ריפוייו זכו לפרסום עצום בכלי התקשורת ובעקבותיו ובעקבות פירסומיו צצו עוד מרפאים רבים אחרים שדיווחו כי גם הם מרפאים באמצעות חוצנים עם המחיר השווה לכל נפש של מאה עד 200 ₪ לכל אדם. ניתן לאמר שדביר עזר ביצירתה של תנועה חדשה בעולם הניו איג' הישראלי .

אדריאן דביר מרפא מטעם החוצנים.

אישתו של דביר ,אדריאנה מספרת : הוא היה אדם עם ראש טכני מאוד אבל הוא מעולם לא דחה על הסף שום רעיון שהוא לא משנה עד כמה מוזר .
ואכן הוא היה פתוח לכל . דביר החל בתחום העל טבעי לא דווקא עם חוצנים . הוא סיפר שהקשרים העל חושיים שלו החלו דווקא עם אנשים מתים מכדור הארץ . כך סיפר שבצבא שמע לראשונה את דודתו המתה מדברת אליו וכי אחרי מספר שנים, סבו המת נתגלה כשהוא מסתובב בדירתו. וכי נתקל ברוחו של אביו המת יושב לידו במכוניתו ןתקשר איתו מאז באופן כמעט קבוע . ומאז פנו אליו עוד ועוד אנשים מתים שהוא הכיר בחייהם.
אך פירסומו נבע דווקא הודות לקשרים שלו עם גורמים שונים שמחוץ לכדורה ארץ הזה "חוצנים " שלטענתו יצרו עימו קשר על בסיס יום יומי ממש.ובעזרת חוצנים אלה יצר מרפאת חוצנים שזכתה לפרסום תקשורתי רב שהיגיע גם אל מעבר לעולם הניו איג' .

חיה לוי מייסדת המקצוע הרפואי החדש של ריפוי באמצעות חוצנים.

דביר לא היה הראשון בתחום . החלוצה המייסדת  שטענה לראשונה שחוצנים מרפאים דרכה משנת 1990 ( או 1994 לדברי ספרו של דביר, משום מה הגרסאות שונות ) הייתה ידידתו המתקשרת ( תושבת מראשון לציון גם היא) חיה לוי .לטענתה בראשית שנות התשעים הופיעו לפניה חוצנים שהיסבירו לה שהם באים מיקום אחר מחוץ ליקום שלנו ושהם מבקשים ממנה רשות לבנות אצלה בית חולים לטיפול בבני אדם .החוצנים הסבירו לה שהם רופאים בעלי טכנולוגיה מתקדמת מאוד ובכך התגברו על התנגדויותיה שהיא לא רופאה ולא מוסמכת לפתוח בבית חולים . לאחר שקיבלו אישור הקימו כמה חדרים בביתה במסגרת מבצע בינוי חדרים שכמו החוצנים הם בלתי נראים למרבית בני האדם ומשם על פי הטענה מתבצע הטיפול במטופלים.
דביר עבר אצלה טיפול כמטופל הראשון שלה. שבוע לאחר פתיחת מרפאת החוצנים שלה . לדברי לוי המדובר היה בטיפול בכליות .לדבריה החוצנים הצליחו לעצור את בעיות הכליות של דביר למשך כמה שנים עד שהבעיה פרצה שוב . לדברי מקורות אחרים דביר סבל מבעיות בכליות כל חייו למרות טיפולי החוצנים שהיו אמורים לפתור זאת. .
כך או כך בעקבותיה ובהשראתה של חיה לוי פתח גם דביר מרפאת חוצנים לדבריו על פי בקשת החוצנים עצמם. אבל הוא האיש שפירסם את התופעה הודות לשני ספרים שכתב "הילינג ישויות וחוצנים " ( 1998 ) ו"לרפא עם חוצנים "(  2001) שבהם תיאר בפירוט ובאופן "מדעי רציני " את התופעות המוזרות שבהן עסק ונתקל.  בתוספת הוא נתן אין ספור  הרצאות וראיונות תקשורתיים עם חזותו הרצינית והמכובדת גם כאשר סיפר למראיינים הנדהמים את הדברים המוזרים ביותר ( וכמה מהם היו מוזרים ביותר אפילו עבור עולם הניו איג' הישראלי המורגל בדברים מוזרים כלחם חוקו ). הוא הפך לדמות תקשורתית מבוקשת ראשונה במעלה בעולם העב"מים והמתקשרים.
והדברים שאותם סיפר בספריו בהרצאות שנתן לעיתים מזומנות ובראיונות תקשורתיים אכן היו מוזרים . לצד טענות שגרתיות ביחס שבהן טען שבגילגול קודם היה יועץ של הקיסר נפוליאון בונפרטה מה שהסביר לדעתו את אישיותו החזקה במיוחד.הוא סיפר סיפורים אקזוטיים במיוחד על יחסיו עם החוצנים שהפכו את ביתו למרפאה.

כדור הארץ הוא להיט גלקטי

ציור של אדריאן דביר. לדבריו נוצר בהשראה חוצנית.

לדברי דביר היה בביתו בית חולים "קטן" ובלתי נראה עם 150 חוצנים, רופאים, אחיות, סטאז'רים, טכנאים וכל שדרוש לצוות רפואי. אנשי הצוות הרפואי החוצני ששכנו בביתו היו נציגים של "מועצת 54 התרבויות " תאגיד גלקטי של כוכבי לכת מאוחדים דוגמת האומות המאוחדות בכדור הארץ שהוא הגוף הארגוני העליון האחראי על צוותי החוצנים החוקרים את כדור הארץ.
החוצנים המרפאים היו בני גזעים שונים ומגוונים מהם בגובה 70 ס"מ וחלקם בגובה של 4 מטרים אם כי מאחר שכולם היו בלתי נראים אי אפשר היה לוודא זאת .
דביר דיווח שבביתו עבד צוות קבוע של חוצנים שהתחלף אחת לכמה חודשים בנוסף למומחים שהוזמנו במיוחד מהחלל החיצון לצורכי טיפולים מסובכים במיוחד מומחים לבעיות לב טכנאי ברכיים וכו'. הוא דיווח שבנוסף לצוות הטיפולי הופיעו בביתו לעיתים קרובות גם משקיפים חוצנים סטודנטים חוצנים תיירים חוצנים וסתם סקרנים חוצניים שבאו לצפות במו עיניהם באותם יצורים משונים , בני האדם . לדבריו של דביר החוצנים והמכשור הבלתי נראה שלהם מוחבאים במימד מקביל רואים ואינם נראים על מנת לא להפחיד את המטופלים אולם כמה וכמה מטופלים העידו שאכן ראו אותם בעזרת ראייה על חושית וכי מספר המטופלים שהעידו שראו אותם רק הלך וגדל עם הזמן

אך הקשר בינו ובין החוצניים היה יותר משל ספק מיקום בית חולים לדבריו הוא גם קיבל מהם מידע רב על מבנה היקום והחיים שבתוכו .
הוא דיווח שבין השאר יצר קשר עם מרכזיית תקשורת טלפתית של החוצנים הנמצאת בספינת אם כשלוש מאות אלף קילומטר מכדור הארץ וזאת מסרה לו מידע מפורט ובלתי פוסק על חייהם על מקומם ביקום וכו וכו'. בין השאר דווח לו שיש כ12 אלף אירגוני חוצנים החוקרים את כדור הארץ וכי על כל ארבעה  תושבי כדור הארץ יש חוקר חוצן אחד. אדריאן דביר העיר  על כך : "זה המון .כדור הארץ הוא וודאי להיט"..
שאר אירועים מוזרים שכללו הסרטה של עב"ם . אך המוזר שבכולם היה כאשר דביר  נטל חלק ביחד עם חיה לוי בטיסת אספקה שגרתית של החוצנים לכוכב סיריוס. אך למרבית הצער חוויותיו שם הסתכמו רק בביקור בבית מלון חוצני שם קיבלו כיבוד של פירות מוזרים שניראו כמו תותים ענקים ובננה ענקית. לדבריו קלט גם אורות של מגדלי שדה תעופה של סיריוס ואף ראה לובי שבו ישבו חוצנים מחכים לטיסה בדומה לנמלי התעופה הפרימיטיביים שבכדור הארץ . .אך מכיוון שהמסע לסיריוס וחזרה נמשך רק לילה אחד דביר לא יכול היה לספר יותר על הכוכב הרחוק ( 8 שנות אור מכדור הארץ ).

חיה לוי מדווחת שהיא ממשיכה לקיים טיסות לילה  כאלה בחלל באופן קבוע  ושגרתי לכוכבי לכת שונים שאף אין להם שמות רק מספרים.

הסכנה מכוכב קלינדקונטלר

X3 הילינג ישויות וחוצנים

אירוע מעניין אחר היה יצירת קשר בטלפון נייד עם אנשי כוכב קלינדקונטלר. הללו התקשרו לדביר בטלפון הנייד שלו דווקא ולא כמקובל אצל דביר ואצל מרפאים אחרים בתיקשור וסיפרו לו על עצמם ועל עולמם בצורה מפורטת ואובססיבית. לדביר הצטברו עשרות שיחות מוקלטות עם חוצנים אלה . מהתיאורים של דביר הייתה זאת תרבות שדומה שיותר מכל דבר אחר היא מזכירה את רומניה הקומוניסטית האתאיסטית טוטליטארית של ימי צ'אושסק'ו . לדביר ברור היה שלאנשי כוכב זה אין כוונות טובות לגבי כדור הארץ ובשלב מסוים ניתק עימם את הקשר.
.אם זאת לראשונה היו בידיו עדויות על חייזרים שניתן היה לבחון אותם ממשית, שיחות הטלפון .  בלש פרטי שאותו שכר אבי גרייף יו"ר המרכז הישראלי לחקר עב"מים  ניסה  לברר  האם מדובר בשיחות אמיתיות עם חוצנים או עם מתחנים כלשהם  שכן נוצרו שמועות שהייתה זאת מתיחה של חבר'ה  עליזים מהצבא.
אבי גרייף מהמרכז הישראלי לחקר עב"מים : התעוררה פרשה שדביר  קיבל שיחות בטלפון הנייד שלו שהוא טען שהם של חוצנים .ניסינו לאמת את השיחות  האם אלו באמת חוצנים או שאלו מתחזים . שכרנו בלש פרטי שבדק זאת . הוא אמר שבקלות שאפשר היה לזייף זאת . הייתה טענה שאלו אנשים מהצבא.אך באמצעים שעמדו לרשותנו לא מצאנו הוכחות לא לכאן  ולא לכאן.

היכן נמצאת האמת ?

אדריאן דביר

יהיה אשר יהיה דביר הפך לתופעה תקשורתית ולדמות מרכזית בכנסי העב"מים השונים בארץ. ויותר ויותר אנשים החלו לנהור למרפאה שלו עם הפירסום הגובר.והיו אצלו אנשים רבים מהם שנרפאו בהם אנשים ידועים כמו השחקן ז'ק כהן כוכב סדרת הטלוויזיה "המסעדה הגדולה" שדיווח שנרפא בידי דביר כהן סיפר שהוא עבר ניתוח ע"י החוצנים בברך בגלל בעייה של מניסקוס. הוא טען שבמהלך הטיפול הוא ראה את החוצנים ואף דיבר איתם והם אפילו השתילו אצלו שבב כדי שהם יוכלו לבוא אליו הביתה.כותב שורות אלה מכיר אדם שהיה אצל דביר ונרפא בבעיה קשה בגבו בעקבות הטיפול של דביר לאחר שניסה וניכשל אצל מרפאים אלתרנטיביים רבים אחרים.
בעקבות הצלחתו של דביר הופיעו עוד אנשים רבים שטענו כי גם הם מטפלים בחולים בעזרת חוצנים ( כל אחד מהם מכוכב אחר או מגלקסיה אחרת מזה של כל השאר. משום מה דומה שאף גזע חוצנים אינו נמצא אצל יותר ממרפא אחד למרות שהמדובר באזור קטן יחסית ).רובם או אף כולם אגב נתקלו בנושא כמו דביר עצמו כמטופלים או כמתלווים למטופלים במרפאת חוצנים של דביר או של אחד מחקייניו . דביר פירסם בנדיבות בספרו השני סקירה מפורטת של כל מתחריו-עמיתיו לתועלת הציבור.
עם זאת הוא לא טיפל עם החוצנים בבני משפחתו בגלל אמונתו שבגלל קשרים רגשיים הוא אינו יכול לטפל בקרוביו . ולדברי מקור אחד המשיך כל ימיו לסבול מבעיות בכליות שבהם לא הצליחו החוצנים לטפל משום מה.
הוא עורר חילוקי דעות גם בחוגי חובבי העב"מים. אבל מאידך היו גם אנשים רבים שפנו אליו וקיבלו טיפול עבור הסכום הסטנדרטי של 100- 200 ₪ אבל לא רופאו . כמה מהמקרים האלה דווחו בבטאון מרכז העב"מים הישראלי .
יש אנשים רבים שמדווחים על אירועים מוזרים שאירעו להם במחיצתו של דביר אנשים כמו גילה בויום מתקשרת ומיסטיקנית בזכות עצמה שמארגנת הרצאות שונות בנושאי רוחניות ומיסטיקה מספרת על חוויות מוזרות שעברה בעת ששמעה הרצאה של דביר. .
עוד אדם שעבר חוויה מוזרה כזאת הוא חיים מזר אולי חוקר העב"מים הבולט ביותר בישראל וחבר באגודה לאסטרונומיה :
א.א. מה דעתך על אדריאן דביר?
מזר :אני לא יודע. עברתי אצלו התנסות מאוד מוזרה. הייתי אצלו בטיפול מתוך סקרנות פשוטה ראיתי פתאום חוצנים והתחלתי לדבר עליהם ולתאר אותם התחלתי לתת תיאורים של ציוד מתוחכם תיאור הנדסי טכני. וכעבור כמה ימים היו לי פלאש בקים של מה שראיתי . ועד היום אינני יודע איך "לאכול את זה" .
א.א. : מצב הבריאות שלך השתנה אחרי ההתנסות ?
מזר : המצב לא השתנה כתוצאה מהתנסות . זה לא השפיע על חיי . הוא לא נגע בי בכלל ולא שאל שום שאלות מכוונות . ואינני חושב שהייתה כאן היפנוזה מצידו . זאת הייתה חוויה מאוד מוזרה שאינני יכול להסביר אותה .
אבי גרייף יו"ר המרכז הישראלי לחקר העב"מים מסוייג מאוד לגבי דביר .
גרייף : היו שני שלבים מערכת היחסים בין אדריאן דביר ובין האגודה :
השלב הראשון היה של שיתוף פעולה . יום אחד קם אדם רציני כמו אדריאן מהנדס מחשבים והכל ומספר שהוא ניפגש עם חוצנים , אז איפשרנו לו להציג את מה שהוא אמר בכנסים וגם פירסמנו את דבריו במגזין של האגודה .
בשלב השני חלה התקררות ביחסים . דרשנו ממנו מידע מפורט יותר ולא קיבלנו כזה . למשל היה חשוב לנו לקבל ממנו סטטיסטיקות כמה אנשים נרפאו אצלו באמת אבל הוא לא היגיש את המידע המבוקש . נכון שיש סיפורים וטענות של אנשים שנרפאו אצלו וגם אצל המרפאים האחרים אבל מצד שני שמעתי גם על כמות רצינית של אנשים שלא היו מרוצים כלל מהטיפול אצלו .
בנוסף ביקשנו ממנו שוב ושוב לארגן הופעה של עבמים שנוכל לצלם אותה כהלכה ולהוכיח אחת ולתמיד שיש חוצנים ויש עב"מים . אבל זה מעולם לא קרה הוא תמיד הסביר שיש הפרעות סלולאריות או משהו מעין זה . אבל אם היה בקשר קבוע עם החוצנים הרי היה יכול לארגן בסופו של דבר הופעה כזאת וכך לתת הוכחה מוחלטת לטענותיו נכון ?
א.א. : אז אינך מאמין לטענותיו ?
גרייף : "המרכז  לחקר העב"מים בדק את הנושא. דיברנו עם מטופלים שראו את הציוד, את הטיפול ואת החוצנים והגיבו פיזית בעת הטיפול בתזוזות ובתנועות לא רצוניות. השורה התחתונה היא שאין לי מסקנות חיוביות, חד משמעית. החוצנים אמורים להיות הרבה יותר מתקדמים מאיתנו מבחינה טכנולוגית, אבל אני לא רואה בטיפולים שלהם אצל דביר והאחרים כל פריצת דרך טיפולית דרמטית. יש היום עשרות אנשים עם מרפאות כאלה ויש להם אינטרסים כלכליים בטענותיהם זהו פרנסתם וכבר אי אפשר לחקור אותם באובייקטיביות.לאדריאן בניגוד לאחרים הייתה פרנסה אחרת והוא השקיע את הכסף בספרים ולו זה היה פחות חשוב כפרנסה . יש בזה פתח לשרלטנות, ובלי להעליב אף אחד ובלי לנקוב בשמות, העסק הזה לא תמיד נקי, ומעורב בו גם האלמנט הכלכלי. יחד עם זאת אנחנו לא פוסלים את המשך החקירה בנושא.

אבי גרייף מסכם את הנושא : לדעתי יש משהו בכל העניין של אדריאן אבל קשה להגיד מה קרוב למציאות ומה הוא דמיון טהור . לטענה יוצאת דופן כמו זאת של אדריאן צריך להביא הוכחות יוצאות מהכלל והוא מעולם לא הביא כאלה ובוודאי אף לא אחד המרפאים האחרים.
 א.א. : ובכל זאת יש אנשים ואולי גם לא מעט אנשים ( אין דרך לדעת ללא סטטיסטיקות מדויקות ) שנירפאו אצל דביר ואצל המרפאים האחרים כיצד אפשר להסביר זאת ? "
 גרייף: הכל נמצא בראש . יש הרבה מחלות שנרפאות בזכות שכנוע עצמי. זו אוטוסוגסטיה, זה לא באמת  משנה אם הריפוי הוא באמצעות חוצנים, קמעות או מים קדושים ,באנרגיות של אלים אינדיאנים או של למה טיבטי . רפואה אלטרנטיבית עובדת, והיא לא מדע. מה שחשוב הוא האמונה.
דומה שתופעה מקבילה במקצת או בהרבה לתופעת "הריפוי בידי החוצנים " שהייתה פופולארית מאוד לפני כמה שנים של אנשים שונים שביצעו ניתוחים תוך שהם מופעלים בידי ישויות של מרפאים ומנתחים מתים ובכמה מקרים גם הם הפעילו מה שהיו לטענתם כלי ריפוי וניתוח בלתי נראים . האם מדובר כאן בתופעה דומה ואולי ב"אותה הגברת בשינוי האדרת" ?
וזאת תופעה שרק הולכת ומתפשטת בישראל .

חגי כץ שהוא אחד המרפאים עם החוצנים טוען שיש כיום יותר מ100 (!) מרפאות של חוצנים בישראל והמספר רק הולך וגודל . גם בארה"ב כבר יש מרפאות כאלה. ספרו של דביר שתורגם לאנגלית וגם לרומנית והאתר האינטרנט שלו שקיים בשפות שונות הפיצו את דבר הריפוי עם החוצנים בכל העולם . אבל נראה שבישראל שהיא מקור ומוקד התופעה יש להן את החשיפה הכי גדולה .
א.א. : כיצד אתה מסביר שכל מרפא עם חוצנים עובד עם חוצנים מגזע שונה לחלוטין מזה של כל המרפאים האחרים?
כץ : שמע ביקום יש אינספור תרבויות. לדעתי רוב החוצנים שאנחנו עובדים איתם שייכים לתאגיד של 54 התרבויות . יש גם חוצנים שמחוץ לתאגיד אבל רובנו שייכים לחוצני התאגיד .
אבל אדריאן דביר האיש שעזר ליצור תופעה חסרת תקדים זאת בשטח העבמים נפטר בפתאומיות ללא כל הזהרה בעת שעמל על כתיבת ספר שלישי על התנסויותיו עם החוצנים . ומותו מעורר תמיהה מסויימת : נשאלת השאלה איפה היו החוצנים שהחזיקו בית חולים שלם בביתו ? האם לא היו אמורים החוצנים לטפל גם בו באיש הקשר שלהם עם המין האנושי ?
כאמור היו לו בעיות בכליות שלא נפסקו באמת מעולם ואין זה ברור מדוע לא טופלו גם הם עם הטכנולוגיה העליונה של החוצנים. נוסף לכך אנשים שפגשו אותו טענו שהוא סבל גם מעודף משקל ותמהו מדוע גם תופעה זאת לא טופלה בידי צוות החוצנים .
כמובן, שלאנשי העידן החדש יש אי אלו תאוריות לגבי סיבת המוות שלו..החייזרים באו לקחת אותו אליהם בשנתו. טוענים שהוא גמר את תפקידו בעולם הזה. לדברי חיה לוי שמדווחת שהיא פגשה אותו במימד אחר הוא סיים את הקרמה שלו בעולם הזה .

אבל כל אלה הן שאלות חסרות משמעות .מה שחשוב הוא שכתוצאה מפעילותו של דביר נוצרה בישראל התופעה היחודית למדי של "הריפוי באמצעות חייזרים " שאולי ניתן לראות בה כתרומתה המקורית של ישראל תחום חקר העב"מים והחוצנים . תופעה חסרת תקדים בעולם כולו. כיום יש מרפאות חוצנים בכל רחבי הארץ ויש מקומות כמו ראשון לציון וכפר סבא שיש בהם כמה מרפאות כאלה. הרופאים החוצנים כך נראה חדרו כבר לכל מקום . התופעה ממשיכה גם אחרי מותו של דביר ומן הסתם תמשיך לשגשג עוד שנים רבות .

אתרים רלבנטיים

אדריאן דביר בויקיפדיה 
האתר של אדריאן דביר

הסיפור של אדריאן דביר :חלק 1 

הסיפור של אדריאן דביר :חלק 2

אדריאן דביר בפייסבוק

עוד אתר אנגלי של אדריאן דביר 

ביקור במרפאה של אדריאן דביר

חוצן מתקשר לאדריאן דביר בטלפון 

ריפוי בעזרת ישויות מעולמות אחרים 

האם אדריאן דביר נרצח ?

"המסעדה הגדולה " סדרה בכיכובו של ז'אק כהן

המרכז הישראלי לחקר עב"מים

חיים מזר חוקר עב"מים

שא עיניך השמימה : האם מבקרים אותנו חייזרים ?

עבמים בארץ הקודש

דיאנה מאן -המשוררת החוצנית :סיפורה של משוררת מתקשרת

Image result for ‫אדריאן דביר‬‎

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

25 תגובות על “מרפא בשירות החייזרים : על אדריאן דביר”

פעם יצר איתי קשר אדם שביקש את עזרתי בפרוייקט כלשהו. בפגישה על כוס קפה הוא סיפר על עצמו, ובין השאר דיבר על כך שהוא בקשר רצוף עם מישהו שבבעלותו רשת של 17 מרפאות חוצנים. הוא דיבר על כך ברמה כזו של שכנוע, שהיה ברור שאין בכלל מה להתווכח איתו. לפי המאמר שלך, אלי, יתכן שהוא הושפע מאוד מאדריאן דביר או מאדם בעל תפיסות דומות.

פעם בא אלי חוצן עם אוזניים גדולות והבטיח שירפא לי את האקזמה בין האצבעות של הרגליים.
הוא אמר לי לעצום עיניים ואז הרגשתי דגדוג כזה באזור הפרטי שלי והוא אמר לי ככה לא לזוז והיה נשמע שהוא אוכל איזה משהו ואחרי כמה דקות הוא נעלם.
האקזמה שלי לא עברה אבל אני גאה לומר שמאז יש לי פטריה מוזרה ב…
אז מה אתם אומרים? עובד או לא עובד?
לשיפוטכם אנשים סקפטיים וציניים!

החוצנים יכולים לרפא אותנו ואני בטוח שהם עושים זאת… בכל מקרה זו רק העמדת פני תמים מפני שהם נמצאים מתחת לאדמה ושותלים פצצות שהם יפעילו ב22 בדצמבר 2012 וכל כדור הארץ…

אני חושב שיש סיכוי אולי שאני מתקשר עם 5 חוצנים – הכל התחיל לפי מה שאני זוכר מגיל 9 בערך הופיעה דמות 1 ולאט לאט במשך השנים הופיעו כל שאר הדמויות, בשנה האחרונה חלמתי על שתי חוצנים שמתבוננים בי דרך חלום ואז התעוררתי ונבהלתי מזה אבל לאחר מכן הבנתי שאם באמת זה היה אמיתי אז אין לי מה לפחד כי הם לא באו לעשות רע.
משום מה יש לי הרגשה שהם מעבירים אותי "תהליך" ולאחר שאהיה מוכן אולי אוכל לראות אותם באמצעות מדיטציה וכנראה שאני עדיין לא בשל מבחינה נפשית לעכל כאלה דברים ולכן אני חי את החיים שלי בצורה רגילה ושוכח מהנושא.

אתה בטוח שזה לא 20.12.2012 ולא כמו שכתבת. טעות הרת גורל בתאריך שגוי.יכולה לגרום נזק עצום -לפצצה….

כנס של עמותת חקר העב"מים העצמים הבלתי מזוהים וחיים חוץ ארציים המופיעים בשמי העולם וכל הקשור בהם עורר אותי למחשבה בשאלה המעסיקה רבות גם את חוקרי העב"מים עצמם :האם יש מזימת הסתרה של מידע חשוב ואף חיוני בנושא מצד ממשלות שונות בעולם מפני הציבור הרחב ? ואולי חוקרי העב"מים עצמם הם חלק מהקונספירציה מבלי ידיעתם ?
ראו
חוקרי החוצנים
http://www.notes.co.il/eshed/56530.asp

אני מכיר בן אדם מהעיר שלי נצרת עילית,שטען שחטפו אותו חייזרים!
זה היה לפני 15 שנה בערך כיום הבן אדם הזה הוא בן 68.
הרבה לא מאמינים לו ואומרים שהוא סתם שיכור,אבל אני דווקא די מאמין לו הוא אמר שירקו עליו החייזרים והרוק שלהם לא היה כמו שלנו של בני האדם.
הוא אמר ששרטו אותו בידיים, וברגליים ואכן יש עליו סימני שריטות בידיים ורופאים שבדקו אותו אמרו שהם לא ראו אף פעם סימני שריטות כאלה! שזה לא שריטות של אנשים אלה של משהו אחר אבל לא אמרו חייזרים,פשוט אמרו משהו אחר. (אני אישית במו עיניי ראיתי את השריטות בידיים שלו וזה נראה קצת מפחיד).
והוא אמר שלקחו ממנו בדיקות דם בכמות יותר גדולה מאשר לוקחים הרופאים בקופות החולים/בתי חולים.
בקיצור אפשר להאמין לו, ואפשר שלא יש שיגידו שהוא משוגע למעשה 95 אחוז יגידו שהוא משוגע אני דווקא חושב שהוא דובר אמת.
אהה ועוד נתון מעניין אחרי המקרה שקרה לו לכאורה, הוא קיבל כוחות מסטיים והוא פתאום יודע לעשות רייקי למרות שאף פעם לפני שנחטף לא ידע בכלל לעשות רייקי.
הוא אמר שחטפו אותו בערך ב 8 בערב ליד מגרש של בית ספר תיכון והחזירו אותו לשם אחרי 5 שעות,הוא אמר שהוא הבין אותם הוא דיבר איתם במחשבה דיבר איתם בתמונות בראש כאילו.
לא דיבור פיזי מהפה כמו שאנחנו בני האדם מדברים.
ושלקחו ממנו כמה דברים אישיים כמו שרשרת שהיה עליו,וגם צמיד כסוף.
קוראים לבן אדם הזה יורי הוא עולה מברית המועצות, הוא חי בארץ קרוב ל 30 שנה,מה שמעניין הוא שכשהוא היה צעיר הוא עבד בתור טבח בספינה רוסית.והספינה הרוסית הזאת טבעה ליד משולש ברמודה והוא ניצל אם עוד 19 אנשים אז הוא חושב שיש קשר בין מה שקרה לו אז אם הספינה לבין החטיפה שלו בידי חייזרים שהם כביכול באו לברר עליו או זכרו אותו או עקבו אחריו מאותו האירוע.
ואני נשבע שאני לא משקר לכם הכל אמת לאמיתה אני מכיר את הבן אדם הזה דרך דודים שלי ששכרו אצלו דירה למשך שנתיים.

משהו לא מובן בכלל ,טיסה לסיריוס וחזרה עורכת 10 שעות במקום 18 שנה ,וזאת בהנחה שטסים רק במהירות האור, יוצא עפ"י החישוב שהמהירות הטיסה הכתובה בכתבה היא פי 15,000 ממהירות האור.
טכנולוגיה כל כך מתקדמת בצורה מדהימה לא מתאימה ליכולת ריפוי כפי שמוצגת בכתבה,אז או שהחייזרים לא מעונינים לרפא אנשים או שהם בכלל לא טסים לסיריוס אלא מגיעים ממקום קרוב כמו מאדים או צדק והם עובדים עלינו.

אלי אני קוראת את כתביך עוד מימי האתר רשומות אבל מעולם לא נתקלתי בדבר הזוי כמו טיפול באמצעות חייזרים. בדרך כלל אני אדם בעל פתיחות לשונה מהמקובל אבל גם לי יש גבולות. נראה לי שצריך לחפש בספר האבחנות הפסיכיאטריות משהו שקשור ל הפרעה כלשהי בתפיסת המציאות.

נ.ב
נראה לי שהפסיכיאטרים בישראל שחוקים מכדי לטפל במטפלים באמצעות חייזרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × one =