web analytics
קטגוריות
מיסטיקה ותופעות מוזרות

עב"מים מתרסקים-חיים מזר

 

 

 

 

האם לאורך השנים התרסקו על פני כדור הארץ כלי טייס מכוכבי לכת אוו מימדים אחרים ?
חיים מזר חוקר עב"מים  מספר 1 של ישראל חושב שכן .ובמאמר זה הוא מביא את הפרטים .

 

 

התרסקויות של עב"מים

מאת חיים מזר

הופיע בבטאון המרכז הישראלי לחקר עבמים גליון מספר 56 יולי 2007.

סקירת עדויות

 

העדויות על התרסקויות עב"מים באות מאנשים שצפו בהם במהלך טיסתם עד לפגיעתם בקרקע ולאחר מכן משעה שתושבי האזור,עיתונאים ואנשי הצבא הבאים למקום ההתרחשות. לצד אלה למרבה ההפתעה ישנן גם עדויות מהעבר הרחוק. העדויות הגם שמספרן מועט הן ארכיאולוגיות. תתוארנה כאן שתי עדויות כאלה. אף משלחת ארכיאולוגית לא יצאה לחפש שרידי עב"מים מהעת העתיקה וזאת משתי סיבות. סיבה אחת היא שגם אם היתה קמה קבוצת ארכיאולוגים מתוך הממסד האקדמי לחפש שרידים ממין זה היא לא הייתה מתוקצבת וסיבה שניה המחסור בעדויות מתועדות .איך אפשר לדעת על התרסקות אם אין על כך שום עדות ולכן אי אפשר לדעת היכן לחפש. הגילויים הם על כן בעלי אופי אקראי

גילוי אחד כזה נמצא בארה"ב בקניון הגדול סמוך ל- Commanche Point. בדיווח שנמסר ממקום זה נמסר כי קבוצה של חוקרים קיבלה קריאה להגיע למקום לבדוק גוף מוזר השוכב בתחתית הקניון ואשר על פי ההערכה הוא בן 4000 שנה. מי שהגיעו למקום היו אנשי כוח משימה של מדענים בעלי סיווג בטחוני גבוה.התברר שהגוף הוא בעל מבנה אליפטי ברוחב 15 מטר ואורך 33.5 מטר. למרות שעבר זמן רב מאז שנגע בקרקע והנחיתה הקשה אותה ביצע הוא נמצא במצב טוב.הוא עשוי מסיבים מתכתיים קלים מאוד במיוחד וסוג המתכת לא מוכר .הוא פולט אנרגיה ברמות נמוכות ובדיקות פחמן הראו שהוא תקוע בחולות משנת 2000 לפנה"ס. מה שברור הוא, כי מקורו של כלי הרכב מחוץ לכדור הארץ. המבנה הפנימי הראה שאנשי הצוות היו דמויי אדם, נמוכים ונושמי חמצן.כלי הרכב תופעל על ידי 12-20 "אנשים".מקור הכוח של כלי הטיס היה גרעיני ומערכת הניווט מגנטית והיו בו מקומות אחסון למזון ומים.הבדיקות הראו שחברי הצוות עזבו את החללית לאחר הנחיתה וחיו באזור מספר שנים.אישוש לבדיקות אלה נמצא בצורה של ציורי מערות באזור המראים דמויי אדם מוזרים עם ראשיים כדוריים(Merakis L. web).


שריד עב"מי אחר נמצא בקייב אוקראינה("Russian Crash" web ).בעבודות שיקום בעיר לאחר מלחמת העולם השניה ,בעקבות פינוי ההריסות ,בעומק 5-6 מטר מתחת לאדמה נמצא גוף מוזר מאוד .צורתו כשל צילינדר דמוי חץ,קוטרו 3-5 מטר, אורכו 5-6 מטר, צבעו כסף וללא קווי תפר בכלל. החלק האחורי היה קרוע מהגוף. בצידי הגוף נמצאו חיבורים שונים שהקנו לו את צורת החץ. הצבא נקרא למקום כדי לבדוק במה מדובר. הרושם הראשוני היה שזהו טיל של מדינה עוינת. במעטה סודיות כבד הגוף הועלה על משאית והועבר לאחד מפרברי מוסקבה ששמו Podipki אזור שמוכר כיום בשם קלינגרד. הבדיקות העלו שגילו 3000-5000 שנה.למרבה ההפתעה התברר שהוא נמצא לראשונה בסוף המאה ה-19.אלה שמצאו אותו באותו זמן ניסו להוציאו מהאדמה אך המשימה לא צלחה בידם. המושל של קייב הוזמן על ידי המשטרה והשלטונות לבדוק חפץ זה. מכיון שלרשות החוקרים באותה תקופה לא היו כלים מדעיים מתאימים,המושל לא רצה לקחת על עצמו שום אחריות ונתן הוראה לקבור אותו.

מהבדיקות של אלה שמצאו אותו לאחר מלחמת העולם השנייה התברר שמה שנמצא הוא מקטע של תא הטייס, מה שאומר שהחוקרים הבינו שמדובר בכלי טיס. אורכו של הכלי המקורי 11-12 מטר.לרוע המזל החלק האחורי, בו אמור היה להיות המנוע, לא נמצא בכלל. היה גם ברור שמקור הכלי הוא לא מכדור הארץ. נמצאו בו 2 מושבים קטנים המתאימים לאנשים נמוכים שגובהם 1.2 מטר, ציוד מתוחכם ,לוחות בקרה, מוטות כפתורים וכו'.הדבר המוזר ביותר הוא הכתוביות שנמצאו על לוחות הבקרה השונים.חקירה בלשנית הראתה שהשפה היא סנסקריט עתיקה. השערות מאוחרות יותר העלו את האפשרות שמדובר בסוג של וימאנות, למרות שהיכולת הטכנולוגית של כלי הטיס הייתה מעבר ליכולת המדעית טכנולוגית של ברה"מ באותה תקופה. באמצעות שיטות מחקר של הנדסה לאחור הצליחו לפענח את דרכי פעולתם של מספר מכשירים במהלך שנות ה-50 וה-60 של המאה הקודמת . ידע זה אפשר לרוסים לקדם בצורה משמעותית את טכנולוגית הטילים והחלל שלהם.

ההתרסקויות שמתרחשות בימינו מאפשרות בחינה מדוקדקת יותר של העב"מים שפגעו בקרקע. הודות לידע המדעי הנרחב יותר העומד לרשות הקהילה המדעית.אמנם הידע המדעי וההנדסי של מתכנני ומייצרי העב"מים נמצא במרחק שנות דור ויותר מזה של תקופתנו,אך לרשות החוקרים עומדים כלים מתודיים איך לבחון כלי טיס אלה.נתייחס לשני מקרים על מנת לראות במה מדובר.

מקרה אחד הוא ההתרסקות ב- Ubatuba ברזיל ב-1957(לא נמסר תאריך מדויק).העדות היא של קבוצת דייגים סמוך לעיר Ubatuba שהבחינו בתנועת דיסק בשמים. הדיסק נע במהירות גבוהה תוך כדי התקרבות לחוף.הפגיעה במים הייתה בלתי נמנעת.ברגע האחרון ממש לפני הפגיעה, הדיסק ביצע סיבוב חד כלפי מעלה, צבר גובה אך התפוצץ,עלה בלהבות והתפרק לאלפי חלקים בוערים אשר נפלו למים. בנפילתם הם נצנצו בזוהר חזק מאוד ולמרות שהאירוע התרחש באור יום הם נראו כמו זיקוקי דינור. מספר שברים הגיעו לחוף והדייגים אספו אותם. משקלם היה זעיר כמו נייר. 3 שברים נראו כעשויים מחומר מתכתי מוצק וכהה.פני השטח לא היו חלקים ודרגת החמצון שלהם הייתה גבוהה.התצורה שלהם העידה על כך שמקורם מגוף מתכתי גדול יותר.בשבר אחד הובחנו סדקים מיקרוסקופיים,רובם אורכיים. אחד מהם משתרע לאורך ⅔ מהשבר כאילו שהופעל עליהם איזה שהוא כוח. שאר השברים לא נסדקו אך חלקים מהם היו מכוסים בשכבה דקה ודביקה של חומר לבן הניתן להסרה בקלות בעזרת הציפורן.אבקה זו דומה במידת מה לאפר המצוי על גבי פרוסות של פחם שרוף כאילו שהם "נכוו" על ידי אש או שנפגעו מחום רב מדי.

שברים אלה הועברו לבדיקה במעבדה לייצור מינרלים,אגף של משרד החקלאות הברזילאי ונעשו עליהם אנליזות כימיות,ספקטרוסקופיות ובקרני X .התוצאות הראו שהם עשויים ממגנזיום בצפיפות של 1.866 שעה שצפיפותו של מגנזיום ארצי היא 1.742. השברים הועברו לבדיקות נוספות כולל המעבדה הלאומית המרכזית בוושינגטון וכולן הגיעו לאותן תוצאות (Clark J. web ).

ב-17.8.1995 התרסק עב"ם באזור Antak שב- Sierras Coloradis ארגנטינה.העב"ם, גוף ענק בקוטר 250 מטר ועשוי מחומר מתכתי בהיר, טס במהירות בכיוון דרום צפון תוך שמתלווים אליו שני עצמים נוספים כנראה טילים שפגעו בו. לאירוע זה היו אלפי עדים. הגוף לא התפרק באוויר אלא פגע בקרקע ולאחר מספר דקות נשמעה התפוצצות אדירה מלווה ברעידות סיסמיות שהורגשו ברדיוס של 300 ק"מ ממקום הפגיעה. כעבור זמן מה התמר ענן שחור וסמיך ביותר שאף קרן אור לא הצליחה לעבור דרכו.בתצפיות אוויריות על האזור יומיים לאחר האירוע נראו סימני הפגיעה בקרקע,הטבעה קרקעית באורך 5 ק"מ וברוחב 600 מטר.
במקום מונח עצם גדול מאוד. בשטח נראו עצים שנעקרו מהאדמה המכוסים באבקה לבנה זוהרת ודומה במשהו לאלומיניום שהפך לאבקת טלק.השרידים של גזעי העצים ניזוקו בצורה מוזרה,כאילו שהותזה עליהם חומצה. האבק שנאסף במקום הועבר לבדיקה באוניברסיטת לה פלטה והתברר שהיא עשויה מאשלגן בדרגת ניקיון של % 98 ,מה שלא מוצאים על כדור הארץ. % 2 הנותרים עשויים מחומרים לא מוכרים("Planeta UFO" web ).
ההתרסקויות המעניינות ביותר הן של עב"מים שנמצאו בהם גופות. העדות הראשונה לעב"מ עם גופות היא מה-17.4.1897.בשנה זו התרסק עב"מ ב- Aurora Wise Counts שבטקסס ארה"ב.בבוקרו של אותו יום נראתה ספינת אוויר משייטת בשמים. הספינה התנגשה במגדל של תחנת רוח מקומית, נקרעה לגזרים וחלקיה התפזרו לכל עבר.היה בה רק טייס אחד. אמנם הגופה שלו הושחתה אבל היה ברור שהוא לא מכדור הארץ. שרידי הגופה הובאו לקבורה בבית הקברות המקומי ו-100 שנה לאחר מכן צוות של ערוץ ההיסטוריה של הטלוויזיה בטקסס ניסה להגיע לבית הקברות על מנת לבדוק את שרידיה, אך זה נמנע ממנו.מה שכן ידוע הוא שאחד מתושבי המקום,אחת מבארות המים השייכת לו,טען שבריאותו התערערה בשל שתיית מים ממנה מכיון שהזדהמה מחתיכה של ספינת האוויר שנזרקה לתוכה( 29.10.06 : Causins A. web ).

ב-1941 (לא נמסר תאריך מדויק) נקרא הכומר המקומי ב- Cape Girardeau מיסורי ארה"ב להתפלל לעילוי נשמתם של טייסיו של מטוס שהתרסק בסמוך לישוב.כשהגיע למקום ההתרסקות הוא ראה אנשי משטרה,מכבי אש, סוכני FBI וצלמים מסתודדים במוקד האירוע.מאחר שלא ידע במה מדובר כשקיבל את הקריאה הטלפונית,הוא היה המום למראה כלי הטיס שהתגלה בפניו.הייתה לו צורת דיסק. כשהציץ פנימה ראה על הדפנות סמלים שנראו כמו הירוגליפים ולפתע הבחין ב-3 גופות שלא נראו כבני אדם כפי שציפה.הם היו קטנים,בעלי עיניים גדולות,בקושי אפשר היה להבחין בפה ובאוזניים, וללא שערות.בתום התפילה הוא נצטווה על ידי אנשי הצבא שעליו לשמור על סודיות. כל מה שנמצא במקום הועבר על ידם למקום אחר(Booth B. web ).

ב-20.5.1953 התרסק באריזונה עב"מ. מעוצמת הפגיעה בקרקע חלק ממנו נתקע בתוכה בעומק חצי מטר. התברר שהגוף עשוי מחומר לא מוכר דמוי אלומיניום וקוטרו 10 מטר.העב"מ נראה כמו שתי צלחות עמוקות מחוברות זו לזו כך שהקמר שלהן הוא אחד כלפי מעלה והשני כלפי מטה.לא נמצאו כני נחיתה ושום תצורות בולטות על הדופן ושום שריטות. במקום הקמר הקוטר הוא 6.6 מטר.במקום החיבור בין הקמר העליון לקמר התחתון(באמצע הגוף) הצבע כהה יותר והוא נראה כמו חריץ.פתח הכניסה ירד בצורה אנכית ונפתח.גובה הפתח 1.15 מטר ורוחבו 0.5 מטר.במבט פנימה אפשר היה לראות שני כיסאות מסתובבים,תא בצורה אליפטית והרבה מכשירים ולוחות בקרה.בסמוך למקום הוקם אוהל ואליו הועברו שרידי הטיס.גובהו היה 1.32 מטר, צבע העור חום,שתי עיניים,שני נחיריים,שני אוזניים ופה גדול ועגול. הוא היה לבוש בחליפה מתכתית בצבע כסף ולראשו כובע עשוי מאותו חומר שממנו עשוי הבגד(Fowler R. web ).יכול להיות שהנתונים המספריים שגויים.על פי נתונים אלה ,בכדי להיכנס או לצאת דרך פתח זה,החוצן חייב להתכופף ,כל שכן כאשר הוא חובש כובע.
ב-21.1.1959 ב- Gdynia שבפולין נפל למים,בים הבלטי סמוך לחוף עב"מ. צוללנים מצאו שברים של מתכת נוצצת שנבחנה על ידי המכון הפוליטכני והצי הפולני. חלק מהחומר אבד.מספר ימים לאחר מכן נמצא דמוי אדם קטן ויש כאלה הטוענים שנמצאו שניים סמוך לחוף. ממצאים אלה הועברו תחת מעטה סודיות לברה"מ ונשארו שם עד היום("UFO Crash" web ).

ב-1968 Timmensdorf שבגרמיה סמוך לגבול עם ברה"מ ליד הים בלטי פגע עב"מ בקרקע.צורתו צורת דיסק וקוטרו 30 מטר. למרות שהנחיתה הייתה רכה שליש ממנו נתקע באדמה. בפנים נמצאו 12 גופות קטנים.הם צולמו וזוהו כדומים לאפורים והועברו מהמקום לביצוע נתיחות. חלקם נראו ככאלה שלא יכולים להתרבות.הנתיחות הראו שהם כאילו יצאו מתנור אפייה-הם תוצר של שיבוט.אין להם איברים שאפשר לזהותם כשייכים למערכת העיכול.הם אינם מעכלים מזון כפי שמוכר לנו ואין להם שום דבר המזכיר איזו שהיא צורה של מערכת הפרשה. העב"מ עצמו פורק ל-6 חלקים והועבר לרייט פטרסון בסיס של הצי האמריקאי באוהיו("Timmensdorf Germany" web ).

מקרה מעניין במיוחד הוא זה שהתרחש ב- Shang Harbor נובה סקוטיה שבקנדה ב-4.10.1967. ביום זה נפל למים עב"מ בקוטר 20 מטר .לפני הפגיעה במים,התושבים בנובה סקוטיה הבחינו באורות מהבהבים בצבע תפוז.לאחר מכן האורות נצנצו זמן מה.הגוף נטה בזווית של º45 ונע במהירות לעבר פני המים.בזמן הפגיעה במים נשמע רעש חזק מאוד.העדים חשבו שמדובר במטוס גדול שנפל למים והזעיקו את המשטרה.לאחר הפגיעה במים הגוף נע תוך כדי ציפה והתרחק 800 מטר מהחוף.הוא בער בצבע צהוב בהיר והשאיר מאחוריו קצף צהוב צפוף.האור דעך עד
שלא נראה יותר.סירות הצלה ניסו להתקרב אליו אך הוא נעלם לפני שהספיקו ליצור איתו מגע. הקצף שקע בקרקעית.כולם היו משוכנעים שמדובר במשהו אמיתי. מחוסר ענין בנושא השלטונות סגרו את התיק..ב- 1993 ארגון MUFON חידש את החקירה בנושא ואז נודעו פרטים נוספים ומפתיעים. התברר שצוללנים ירדו לקרקע לאחר ההתרחשות ועקבו אחר העצם הלא מוכר.אותו עב"מ פגע בקרקעית המים,עבר בכוחות עצמו למקום המרוחק 40 ק"מ,שם הצטרף לעב"מ אחר מתחת למים שבא לעזור לו לבצע תיקונים. שני העב"מים נעו לאחר מכן למפרץ Maini ,עלו לפני המים והמריאו במהירות עצומה( 1.11.67 : "Shang Harbor" web ).

 

ידועים עד היום כ-30 מקרים של התרסקויות עב"מים מצוותים בחוצנים. ברוב במקרים הצוותים נמצאו ללא רוח חיים. גודל הצוות היה בדרך כלל פחות מ-5 פרטים,אולם היו כמה מקרים חריגים והם העב"מ שהתרסק ב- Ely נבדה ב-14.8.1952 ובו 16 גופות, המקרה ב- Timmendorf ובו כאמור 12 גופות וההתרסקות בדרום מערב אוהיו ב-5.4.1977 שבו נמצאו 11 גופות.במקרים אחרים נמצאו צוותים חיים לאחר ההתרסקות,ההתרסקות ברוזוול ב-1949,ההתרסקות בדרום אפריקה במאי 1989 עם שני ניצולים וההתרסקות ביולי 1989 בסיביר עם 9 ניצולים("UFO Crash List" web ).

 

Lunar Eclipse

חיילים רוסיים ליד מה שנטען שהוא עב"מ שהתרסק

ראו גם

רשימה של התרסקויות עב"מים לאורך הדורות

 

אתרים על עב"מים שהתרסקו

אתר על עב"מ שהתרסק ברוזוול בניו מקסיקו

צילומים מעב"מ שהתרסק ( אולי ) ברוסיה

פרשת העב"מ שהתרסק ברוסיה

אתר פרויקט  חשיפה

המרכז לחקר עבמי"ם, ע"ש אלן הייניק – ארה"ב

חוקרי החוצנים

 

העמותה הישראלית לחקר עב"מים וחיים חוץ ארציים

אתר המרכז הישראלי לחקר העב"מים

 

תסכית הפלישה ממאדים של אורסון וולס  ?

לרציניים בלבד

מפגשים מהסוג הישראלי

 

חוקר החייזרים בארי חמיש

מרפא עם חוצנים

 

משיח מטעם החייזרים

 

שא עיניך השמיימה: סקירה על תופעת העבמים

 

עבמים בארץ הקודש

 

שיטות מחקר בחקר עב"מים מאת חיים מזר

חיים מזר על הפתעות במחקר הביולוגי וחיים ביקום

חיים מזר על שעונים ביולוגיים אסטרונומיים

חיים מזר על מדידת זמן אצל חוצנים

חיים מזר על עדות עב"ם של תחותמס השלישי

חיים מזר על מרכבת החלל של הנביא יחזקאל

 

מזר ומעניין

מנתח של חייזרים:ראיון עם חיים מזר 

 

מאת אלי אשד

בלש תרבות וחוקר של תנ"ך, תרבות וספרות פופולארית

10 תגובות על “עב"מים מתרסקים-חיים מזר”

לחפש ניצולים, לקחת שרידים לקבורה חללית.ליצור מגע עם אנשי כדור הארץ לא במדבר ליד עץ בודד?

מרתק ברמות של ספרות בלבד. ניתן לכתוב רומן על כל מקרה

כל שלטונות העולם שומרים הכל בסוד? תהיו רצינים.

יש לי צילומים של גמד גינה כדורי כסוף, נטול תפרים שגילו הוערך בשמונת אלפים שנה ואומרים שהוא נמצא היום בכספות של מוזיאון בטורקיה.

[…] חיים מזר על עב"מים מתרסקים Like this:אהבתיBe the first to like this post. מאת מספר 666, בתאריך ספטמבר 12, 2005 בשעה 5:36 am, בקטגוריה מיסטיקה ותופעות מוזרות. תגים:ג'ורג' אדמסקי, חוצנים, חייזרים, עב"מים, צ'רלס פורט, צלחות מעופפות. 6 תגובות פרסם תגובה או השאר עקבות: טראקבק. « ג'וזפה ורדי פוגש את המומיה ברמת גן : על המחזמר "אאידה" הופעה חדשה של יסמין אבן » […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × three =